Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala
Lubisz mak?

47%
1.Tak.
213
42%
2.Kocham i nienawidzę
191
11%
3.Nie.
51

Liczba głosów: 455

ODPOWIEDZ
Posty: 8051 • Strona 802 z 806
  • 139 / 11 / 0
Awatar użytkownika

Ja na znanym portalu aukcyjnym znalazłem kilogram za 16.50 bodajże a i komentarze nieprzychylne że gorzki więc cholernie kusi żeby spróbować, tylko że brak informacji o kraju pochodzenia.
EDIT: Marka Moreso
  • 2 / / 0

28 lutego 2018prist pisze:
28 lutego 2018AlienForms pisze:
28 lutego 2018prist pisze:
...zauważyłem mak Nux data 02/2019 400g i Japar datowany chyba na 10/2019 500g. Po długich namysłach zdecydowałem się na zakup po jednej paczce z powyżej wymienionych produktów. Po przepuczce metodą garnkową (wiórki nie brały w niej udziału) a następnie wypiciu gorzkawego w kolorze moczno-rdzawawego napoju wyceniam jego działanie na 300-450 mg kody.
i co to ma nam powiedzieć ? Że Japar klepie aż miło ? Czy może Nux albo oba ? Wrzuciłeś dwie różne marki do jednego garnka i rozumiem, że jesteś pewien, że obie działają ?
Tak jak pisałem na co dzień używam kodę z makiem mam do czynienia od święta ciężko mi było ustosunkować się w jego sile do czegokolwiek innego niż kodeina a tym bardziej do jakiegoś z obecnych maków w topce. odpowiadając na pytanie która z marek wywołała na mnie owe efekty tego nie wiem choć skłaniał bym się bardziej w kierunku Nux'a biorąc pod uwagę ziarna ich kolor i smak. Co może wam to powiedzieć ? a no na pewno tyle, że jeżeli ktoś byłby pod ścianą to ta seria maku nux z pewnością złagodzi u niego skręta ponieważ z całą stanowczością stwierdzam że ona działa (nawet jeżeli moje subiektywne odczucia co do siły mogłyby się okazać zawyżone)
  • 35 / 2 / 0

Opłaca sie to w 2022r? Dla osoby trzeżwej od opiatów od roku?
  • 36 / 2 / 0

Jak tam obecnie mają się sprawy z półwyspem helskim? Zaciekawiło mnie bo na opakowaniach EU, a na stronach info, że Spain. Testował ktoś obecne wydania?
  • 11 / 3 / 0

22 listopada 2022cyberwaste pisze:
Ja na znanym portalu aukcyjnym znalazłem kilogram za 16.50 bodajże a i komentarze nieprzychylne że gorzki więc cholernie kusi żeby spróbować, tylko że brak informacji o kraju pochodzenia.
EDIT: Marka Moreso
kilogramowe m0reso z portalu na A odradzam, bo wysyłają nie działące Czechy nawet jak piszą że to Hiszpania
  • 2967 / 437 / 1
Awatar użytkownika
Retrowirus
Kompetentny
Kompetentny

Idą idą święta... :D
Ach, wspomina :) szło się zgrzac na dobę za 14,5 zł . Cóż to było za eldorado jak nawet biedronkowa marka baq@dor dawała radę!

Tej, pamiętacie tego usera z kolorowym Elvisem w awatarze? Jak mu było? Z 2 lata temu przepadl
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Dekokt z kota": Andrzej Sapkowski- Chrzest Ognia
http://www.forensicscience.pl/pfs/71_zuba.pdf
  • 862 / 190 / 0
Awatar użytkownika

@Retrowirus Ten user to Alienforms, sympatyczny gość, z PST przerzucił sie na hel , a jego finisz na hypku to był metadon. Myślę ze się albo wyzerował, albo i nie. Może ktoś z Wawy udzieli Ci lepszych informacji. Mam nadzieje ze odciął się od opio i wiedzie nowe wspaniałe życie.
  • 139 / 11 / 0
Awatar użytkownika

Miałem zaszczyt godnie pożegnać się z PST. Wygrzebane 2 ostatnie sztuki b-like seria chyba 2248 ( nie pamiętam do końca ) schowane kurewsko za gąszczem nic nie znaczących bakaliowych targów. Kilogram podlany setką żołądkowej tak mnie sponiewierał że zamierałem w pozycji siedzącej, spalenie papierosa to był nie lada wyczyn a marzenia senne to do teraz nie wiem czy spałem czy to na jawie było jedyny problem to że musiałem przez około godzinę kontrolować oddech bo jakoś ciężko czasami to szło. 30 zł nie moje ale było warto.
  • 11 / 3 / 0

Znalazłem działające ziarno na portalu aukcyjnym, ale ciężko mi ocenić moc z przyzwyczajenia do tych słabych co są obecnie dostępne, po nazwę zapraszam na piv
  • 2967 / 437 / 1
Awatar użytkownika
Retrowirus
Kompetentny
Kompetentny

@junkiexl właśnie tak o nim myślałem! Serdeczne dzięki za przypomnienie jego nicku :)
Parę lat temu tańcowaliśmy razem w tematach PST, bo ja ze dwa sezony grałem w tym "zespole",
A to nieodżałowany lol, a to @weedkacy a to @Jamedris.
Kto miał w avatarze makłowicza? :D

No w każdym razie @AlienForm albo @AlienForms też tam się obracał, z tego co wyczytałem między wierszami był starszy niż średnia aktywnych użytkowników. Pisał składnie pamiętam jak śmiałem się, że pójdzie pracować do hurtowni z bakaliami ;)
Już wiem chyba pamiętam to było w 2017 bo wspominał też że zamawiał hel z dna, takie tam historie.

Jego osoba odcinała wyraźny i miły znak na charakterze wspomnień tamtych lat. A były to lata kiedy jeden z vendorów zaczął rozdawać sample maczanki na analogu fenta.
Wtedy też sam zaliczyłem pierwsze, najgorsze gorsze skręty.

Mam nadzieję że skoro przeskoczył na program metadonowy to poszedł w dobrym kierunku i ten azymut utrzymał.

Nie potrzebuję pytać ludzi którzy go znali bo niezły poziom zażyłości.

Pozdrawiam aliena i ciebie drzankixl też
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Dekokt z kota": Andrzej Sapkowski- Chrzest Ognia
http://www.forensicscience.pl/pfs/71_zuba.pdf
ODPOWIEDZ
Posty: 8051 • Strona 802 z 806
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.