Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 5175 • Strona 517 z 518
  • 56 / 24 / 0
Awatar użytkownika

@Limitbreaker Z tolerką w przypadku Oxy, zgadzam się w 100procentach. Rośnie MEGA szybko. Ja posłuchaj po moim wywodzie poprzedzającym Twój a wtedy wziełam 40mg Oxy do nofla, potem dorzuciłam jeszcze 20mg doustnie gdzie tabsę rozgryzłam na pół. Tym razem? Jeszcze kuźwa inny efekt, czyli leciutki nooding no i jestem w s

Scalono

....sorry bo mi ucięło, *no i jestem w stanie ogarnąć się po tygodniowym leżeniu w wyrze...ale też nie jakoś bombowo. Więc, żesz kurwa....nie znasz dnia ani godzint jak Oksykodon zadziała na Ciebie. Mój zenitalny wkurw sprawił, że doprawiłam to kapką trampka, czyli jedyne 60mg plus kawa.....bo chcę coś zrobić.....ale też jestem popierdolona bo piszę wcześniej, że chcę efektu noodowego a nie o to mi do końca chodzi. Fuck. Chcę takiej zdrowej wyjebki na wszystko, żeby z bananem na mordzie ogarniać żywot.....ale co do samego Oxy wiem, że ten lek musi po prostu 'zaprzyjaźnić' się z organizmem w sensie stabilnego działania, czyli; łykam bądź, inna droga podania i wiem, że zaraz przykładowo będę zdatna do ogarnięcia tego, śmego czy owego itd. Teraz przykładowo, żeby było bardziej paradoksalnie po 60mg zaczyna mi się rozmazywać obraz, stąd ta kawa na otrzeźwienie....cyrj, kurwa.

Scalono x2

Druga sprawa, /przyznaję, bardzo istotna dla mnie/'''jeżeli jest tu na forum ktoś z mazowieckiego /rzecz jasna, człowiek/user😉 w temacie opiatowym, tak żebyśmy 'byli w domu' przysłowiowo, pisząc ze sobą/ i też tak jak ja boryka się sam z życiem i 'tematem' co fajne nie jest😖bo samotność i brak zrozumienia czy oparcia to ZGROZA, serio, śmiało możecie pisać do mnie na priv, nieważne czy dziewka czy facet ale serio, osobiście wymiękam z braku posiadania a'la bratniej duszy, która mnie zrozumie i którą zrozumiem ja. Bo? Normalnym ludziom nie chcę zawracać bani hajpowymi tematami, ba nawet gdybym zawracała antyuserzy nie skumaliby ani jednego słowa nawet gdyby chcieli.....a mi chodzi o WSPARCIE w sensie 'dobrego słowa' czy nawiązania jakiejś zdrowej, obopólnie podnoszącej na duchu relacji bo szczerze USZAMI MI SIĘ WYLEWA ta pustka bez jakiejkolwiek interakcji z drugim człowiekiem. Więc powtarzam, jeżeli ktoś tak ja znalazł się w przysłowiowej pustelni, piszcie, piszcie, piszcie. Razem zawsze łatwiej👍😎 Z góry,wielka dziękówa. alexa.

Edytuj posty z łaski swojej, zamiast walić trzy pod rząd — CATCHaFALL
***more is less'less is more*"
  • 15 / 2 / 0

07 listopada 2022Atropolamine pisze:
Z obserwacji,praktyki i na logikę.Wyluzuj i drap to xd
Popatrz:

Farmakokinetyka oksykodonu jest podobna u dzieci i dorosłych. Czas do osiągnięcia stężenia maksymalnego (Tmax) po podaniu dożylnym wynosi 20 min, natomiast po iniekcji domięśniowej – 1 godz. Po doustnym zastosowaniu postaci o szybkim uwalnianiu (immediate release – IR) stężenie maksymalne osiągane jest po 1–1,5 godz. Postać o zmodyfikowanym uwalnianiu (CR), zbudowana z szybko uwalniającego lek płaszcza oraz powoli uwalniającego oksykodon rdzenia, charakteryzuje się dwuszczytowym czasem do stężenia maksymalnego.
  • 4444 / 2020 / 1
Awatar użytkownika
DexPL
Kompetentny
Kompetentny

Należy jeszcze dodać, że czasy wskazane w powyższym poście dotyczą wyłącznie osób z w pełni zdrową wątrobą. U osób regularnie biorących opio czas ten jest wyraźnie zaburzony (w dół), natomiast u osób z uszkodzeniem wątroby/hepatopatią może także iść do góry.

Przykład. U osób z nowotworami wątroby oksykodon często nie działa tak jak powinien (problem z CYP3A4/5) i 45 % działania za które odpowiada noroxycodon idzie w dupę. Szczęśliwie w tym samy przypadku CYP2D6 nadrabia oxymorfonem.

Znane są też przypadki (nawet z tego forum) osób które nie metabolizują w ogóle, albo metabolizują wyraźnie słabiej. Są też przypadki (nie widziałem na forum) gdzie metabolizacja jest szybsza i silniejsza. W obu przypadkach nie znamy przyczyny i co więcej -> nie wiemy jak to naprawić.

Doświadczenie mnie nauczyło, że ilu nas jest na świecie, tak każdy z nas troszkę inaczej reaguje na działanie konkretnych leków.
Niemniej, przeciętny człowiek powinien metabolizawać tak, jak opisano wyżej.
  • 27 / 2 / 0
Awatar użytkownika

@NahoyCito Reltebon sniffem owszem działa, ale znacznie słabiej niz w przypadku innych generyków - z uwagi na to, że reltebon po kontakcie z wodą i wilgocią robi się glutem, mniejsza częśc oksykodonu efektywnie wchłonie się przez błony śluzowe. Reltebony nadają się raczej tylko p.o, no chyba, że nie masz dostępu do niczego innego z oxy i nie żal ci gorszej dostepnosci.

Scalono — Catch

@DexPL Nie próbowałem Xancodalu bo przygodę z opio zacząlem za pozno, zeby miec na to szansę. Również słyszałem, że zjada wszystkie inne generyki, może pokminie w Niemczech.
Skąd twoje zdanie o tym, że ostatni rok to bardzo duży upadek mundipharmy?
Ostatnio zmieniony 24 listopada 2022 przez zodwyk, łącznie zmieniany 1 raz.
w razie potrzeby proszę o kontakt prywatny na:
telegramie: nick - @cccvvv555j

wickr: nick -
  • 444 / 56 / 6
Awatar użytkownika

Siema wam też te oxy tak niemiłosiernie zapychają nos? Masakra kilka sniffów poszło dziś i już kompletnie niedrożny :((
  • 4444 / 2020 / 1
Awatar użytkownika
DexPL
Kompetentny
Kompetentny

@zodwyk

https://www.nasdaq.com/articles/sackler ... 2021-05-05 musieli zrobić to, by mieć na to:
https://www.reuters.com/article/us-purd ... SKBN1ZS1H3

Ograniczyli produkcję na Europę (mówię o opio) o 78%, by zaopatrzyć rynek azjatycki i rodzimy. Powodów było kilka, ale najważniejszym było niezabezpieczenie wystarczającej ilości substratu do robienia leków (pochodnych maku).

Inna sprawa, że po karach jakie musieli zapłacić i dalej będą płacić, bo te procesy się nie skończą szybko jakoś odechciało im się bawić na tynku opio. Wolą sprzedawać inne leki. Gdzie zarobek nie jest mniejszy, a potencjalnych pozwów dużo mniej.
  • 56 / 24 / 0
Awatar użytkownika

Abstrachując od wypowiedzi @DexPL, która jeżeli mówimy już o przyswajalności danej substancji /tu akurat jesteśmy w temacie Oksykodonu ale jak wiadomo, może to być też apap kurva /, jest na sześć z plusem'''---Za co wyjątkowa karemka dla Pana ode mnie👍🕊️Czas na me pytanie' a mianowicie, czy ktoś z Was tu obecnych kto zapodaje Oxy po kablach, widzi różnicę w sensie wjazdu/fazy? Czemu pytam? Gdyż jak na razie co do Ox, ja go tylko sniffuję bądź łykam a chciałabym strzelić sobie w kanał i też nie bez powodu. Czemu zatem?* Bupra przykładowo, w formie plastrów, przyklejana na dziąsło bądź dobrze wyrzuta - NO WAY¡ nie ten efekt / bynajmniej dla mnie bom nie co wyżej na szczeblach opiokariery😖/ ALE kiedy ktoś oświecił mnie, że plasterki można fajnie podgrzać i strzelić w kanał TO BYŁO TO CUDO NA KTÓRE CZEKAŁAM CAŁE ŻYCIE. Faza o niebo lepsza od Oxy, sniffowanego czy połykanego. Co za tym idzie Bupra i.v. to był konkret, minuta iiii ciepełko, błogostan /coś na podobę hery, zaznaczam, na małą podobę hery/ taki miód, że w pale się nie mieści....aa powtarzam, kłapiąc ją w buzi bardziej mnie speedowała i to w złym znaczeniu tego słowa. Teraz uwaga. Skąd to zapytanie o Oxy - i.v.___ i odrazu prośba, jeżeli ktoś zapodaje w ten oto sposób' jaką widzi różnicę - czy bardziej sedacja czy bardziej speedowy wpierdol czego bym nie chciała bo z natury, koryzol szaleje mi jak nieujarzmione zwierzę. W związku z powyższym oświećcie mnie Ziomale, zanim tak czy siak a będzie to już dziś sama się nie oświecę, zanim nie pójdę po braki sprzętu do Szanownej Pani farmaceutki, która i tak już wie o co chodzi i zawsze na koniec macha głową i wzdycha pod nosem, kiedy wychodzę z zapasem Oxy, insulinówek i wodą do iniekcji.'
***more is less'less is more*"
  • 4444 / 2020 / 1
Awatar użytkownika
DexPL
Kompetentny
Kompetentny

25 listopada 2022GalaktycznyBiznesmen pisze:
Siema wam też te oxy tak niemiłosiernie zapychają nos? Masakra kilka sniffów poszło dziś i już kompletnie niedrożny :((
Przerób do psikacza do nosa. Działa tak samo, a nie katujesz śluzówki. Tutaj masz przepis.
post3122537.html?hilit=psikacz%20do%20nosa#p3122537
  • 27 / 2 / 0
Awatar użytkownika

25 listopada 2022GalaktycznyBiznesmen pisze:
Siema wam też te oxy tak niemiłosiernie zapychają nos? Masakra kilka sniffów poszło dziś i już kompletnie niedrożny :((
Mi sniff oxy nie powodował takich problemów (oxycontin, oxydolor, reltebon)

Może zadbaj o odpowiednie nawilżenie śluzówki, wydmuchuj nos po jakimś czasie od przyjebania?
w razie potrzeby proszę o kontakt prywatny na:
telegramie: nick - @cccvvv555j

wickr: nick -
  • 35 / 2 / 0

Czym wyeliminować swędzenie po Oxy? Wystarczy prometazyna 25/50?
ODPOWIEDZ
Posty: 5175 • Strona 517 z 518
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.