Tak swoją drogą - eksperymenty zostaw naukowcom i szaleńcom :D
Mi chodzi o to żeby jak najszybciej wyzerować się z zolpidemu i chociaż tydzień podziałać bez niego ale nie zarywając nocy. Bez urlopu jest to niemożliwe więc muszę wtedy brać coś innego. A wyzerować chce się żeby potem znowu tabletka czy poltara miały swoje działanie, przy powolnym schodzeniu nie osiągnę tego efektu. Gdy leciałam na Dormicum i to kosmicznych dawkach to dwa tygodnie zolpidemu nie brałam i potem jak odstawiłam Dormicum i wzięłam dwie tabletki zolpidemu to mnie tak pięknie ścięły jak na początku brania. Każdy kto brał wie o czym pisze. Ja chce zbic tolerke jedynie, nie planuje zrywać z nałogiem bo przy moich latach brania, ilości brania to już od dawna jest mi proponowany detoks, ale po co mi detoks szpitalny jak odstawić by zbic tolerke mogę sama? Na detoks to powinni trafiać ludzie którzy chcą na stałe zerwać z nałogiem.
Dodam jeszcze że wczoraj nie zeszłam czyli zostałam na 7,5 bo jakoś miałam dziwne uczucie że to za szybko a jak dobiorę to nie jedna a dwie więc dziś zejdę połówka i wezmę tylko 70mg, estazolamu nie zwiększam już dawno mam tolerke na niego wyrobiona tak że ledwo mnie dwie kładą z zolpidemem, a wcześniej jedna mnie scinala i to przez dwa dni.
Scalono {Demis}
Olanzapina myślę, że za gruby kaliber jeśli chodzi o tylko problemy ze snem {Demis}
Olanzapinę przepisuje się też nasennie, ale oczywiście trzeba brać pod uwagę że jest to silny neuroleptyki. Nie mam pojęcia dlaczego lekarz prędzej wypisze właśnie Olanzapinę niż głupi zolpidem czy estazolam, naprawdę nie raz się z tym spotkalam. Namawiana na ten neuroleptyk byłam wiele razy, raz się zgodziłam i wielkie nic, zero uspania za to wydłużała mi czas snu i nie wiem czy cokolwiek by mnie wybudziło. Ponieważ jednak nie o taki efekt mi chodziło to wybrałam z 5 tabletek i odstawiłam, co ciekawe po dwóch dniach brania tego pociłam się strasznie, a to tylko jeden ze skutków ubocznych. Do zolpidemu, który ma za zadanie uśpić bardziej polecałabym ketrel który ten sen utrzyma jeśli ktoś ma z tym problem. Jednak na każdego każdy lek działa inaczej, więc mogę dodać ze jeśli ketrel by nie pomógł to można do zolpidemu wziąć Olanzapinę na poprawę jakości snu, a przynajmniej spróbować zaczynając od pół tabletki i pamiętając by wziąć ja godzinę przed snem. Zdecydowanie nie polecałabym natomiast Rispoleptu to dopiero ciężki kaliber.
Co do tematu dziś znów obniżam dawkę czyli schodzę dalej. Niestety nie udało się do weekendu zejść do 50mg ale trzymajcie kciuki jak dobrze pójdzie to będę od dzisiaj już na 60mg.
Scalono {Demis}
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kidssmarthphoneaddiction.jpg)
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”
Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/norraena.jpg)
Trzech mężczyzn oskarżonych o przemyt kokainy promem Norræna
Trzej mężczyźni w wieku 60–70 lat zostali oskarżeni o próbę przemytu ponad trzech kilogramów kokainy z Hiszpanii do Islandii promem Norræna. Grozi im do 12 lat więzienia.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/new_york_weed.jpg)
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie
Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.