Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
chodzi mi o maly stymulant do roboty fizycznej w krytycznych przypadkach np. niewyspanie po baletach
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Nie ma wjazdu. Powoli się rozkręca. Nos cierpi strasznie. Ani się po tym nie chce gadać ani nic. Głodny się robie. Schiz nie ma żadnych. Nie wiem co o tym myśleć.
z drugiej strony sam nie wiem co o tym myslec bo wiem ze jak pojawi sie cos dobrego podobnego do alfy to zara bedzie o tym glosno i to poleci
pod nielegal a razem z tym reszta pentla jak fhuj
ale czl;owiek troche sie moze i pocieszy zapasy zrobi
raport raport skladac raport czy podsluchow w butow nie ma hrhrhrrhrhh
Kim chujem to pierw jebie octem a w nosie chlorem jak w basenie ?
Fizycznie lekkie, nie wiem jak z zaśnięciem po solo, ale uraczyłem się 1mg eti, brak zejścia i uspokojona chętka na dopalenie, która jest silna. Raczej ze snem nie będzie większego problemu brak rozdygotania adrenalinowego, ale jaka tam stymulka jeszcze siedzi.
Co tu dopisać, peak 20min po 40min trza już dopalać
Potencjał zajebisty już nie mogę się doczekać tych paru przepalonych godzinek, wtedy będę mógł te nową alfine w pełni zarekomendować :diabolic:
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/egipt.jpg)
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw
Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/new_york_weed.jpg)
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie
Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/175-284921000.jpg)
Wpadli w trakcie transakcji
Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali narkotykowy duet. Mężczyźni wpadli w trakcie transakcji, która odbywała się na jednym z parkingów w Wólce Kosowskiej. Na posesji 49-letniego obywatela Ukrainy, policjanci znaleźli uprawę marihuany. Krzaki konopi indyjskiej zostały zabezpieczone. 44 i 49-latek usłyszeli zarzuty karne oraz zostali objęci policyjnymi dozorami.