Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
http://www.youtube.com/watch?v=XmleerhbFZ4 ZOOM
1 reka ciezko opisac detale %)
2gi koles po nocach zbieral kamienie i mowil ze to krysztaly alfy hahaha
15-20g alfy ok 2l metadonu i duzo klono w 3tyg lacznie prawie na 2 osoby
pachwina otwarta
cpanie jak tlen
pierwsza mysl
i pierwszy krok
chwiejne schody
stoję poluje na jelenia
dawno uciekly ostatnie marzenia
Der Reichsspritzenmeister
Reasumując: pierdole tą alfe, raz walnąłem i o raz za dużo. Chociaż w sumie przynajmniej wiem żeby nie brać tego chujostwa :D Aczkolwiek znam ludzi, o których mowa wyżej, którzy napierdalają to cały czas i im się takie stany podobają.
metadon na uspanie a ja dalem wapowaleem
pamietam jakies lochy zamki ze bylem tam na strychu mialem wizje jak na dexie
wybieglem z pala na klatke bo co patrzalem w wizjer banda malolatow tam stala otwiralem dzwi nikogo nie bylo
dopijalem alk dorzucajac klony i ciagle wapo z pala przy nodze i nozami na stole
no i obudzilem sie w karetce jadac na sygnale nie wiem czy sam to sobie zrobilem czy ktos mi to zrobil
xemnaspl ten gosc to typowy heleniarz mitting ze mna przeprowadzal po tygoniu jakos sfiksowal lazil w nocy po murku chodzil po smietnikach przynosil te kamienie
napierdalal mlotkiem w ne ale mu je zabieralem
zamiast przez dzwi wdrapywal sie na murek 2gie pietro i wchodzil oknem
pachwina otwarta
cpanie jak tlen
pierwsza mysl
i pierwszy krok
chwiejne schody
stoję poluje na jelenia
dawno uciekly ostatnie marzenia
Der Reichsspritzenmeister
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Danii: jazda autem po zażyciu gazu rozweselającego na równi z jazdą pod wpływem narkotyków
W Danii prawnie zabronione jest prowadzenie samochodu pod wpływem gazu rozweselającego (podtlenku azotu). W takim wypadku kierowca będzie traktowany tak, jakby zażył narkotyki, i może stracić prawo jazdy na trzy lata
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku, przeprowadzili trzy skoordynowane uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą z Podlasia. Grupa miała zajmować się produkcją oraz wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Łącznie zatrzymano 19 osób, a zabezpieczone mienie przekroczyło wartość 625 tys. zł.
Narkotyki w starożytnym Egipcie i Mezopotamii? Archeolodzy mają koronny dowód
Nowe badania przenoszą nas w czasie o ponad 2500 lat. Odkryto dowód na to, że elity starożytnego Egiptu i Mezopotamii regularnie używały opium. Był to stały element ich życia. Prawdę ujawniło alabastrowe naczynko.