Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala
Własnie dostałem potwierdzone informacje od znajomego, który opisał mi przypadek sytuacji gdy u dziewczyny która z nim mieszkała po kwasie pojawiły sie paranoje. Nie oszukuje mnie bo nie jest to w jego interesie (nie jest przeciwnikiem LSD) , napisał tylko ku przestrodze że taka rzecz może sie zdarzyć.
Sytuacja wyglądała tak:
Kilka tygodni temu wziela kwasa i miala bad tripa. Wkrecala sobie ze wszyscy sa przeciwko niej, nawet jej chlopak, bala sie ze ktos ja zabije itd. Jakiś czas po tym incydencie zaczęła miewać ataki paranoi już na trzeźwo nie na używkach. Skończyła dwukrotnie w szpitalu, była w takim stanie że wierzgała i trzeba ją było pasami przypinać. Teraz jest na terapii, bierze jakieś psychotropy i generalnie ma zakaz spożywania odurzających substancji. Codziennie chodzi na kontrole do psychiatry.
Nie była bynajmniej początkującą, miewała już styczność z kwasem i przyjmowała go już kilka razy wcześniej. Trzeba też dodać że wcześniej w swojej historii leczyła sie i chodziła na terapie psychologiczną.
A więc pojawiła sie odpowiedź na pytanie czy takie rzeczy sie zdarzają czy to tylko propagandowe bzdury To czy w to uwierzycie to wasza sprawa, ja mimo tego nadal bede eksperymentował z tą substancją.
Czytaj więcej na: http://talk.hyperreal.info/opis-przypad ... z1cwxOld6g
Gwynnbleid
Może wszyscy byli przeciwko niej,nawet jej chłopak?
też bym poeksperymentował-ale nie ma nigdzie kartonów od5lat-w tym czasie jadłem kwasa tylko razwydobyłem go z pod ziemi w NL-niestety murzyn które je posiadał-zniknął:(
Jako, że jestem głupi zapaliłem kolejny raz. Tym razem jednak było spoko, paliłem przez jakiś czas na luzie i bez problemów. Pewnie wina była po mojej stronie, że dałem się znów temu wszystkiemu wkręcić, a i s&s może nie był najlepszy.
Jest temat o mieszaniu antydepresantów z dragami. Podpowiem, że z relacji osób wrzucających LSD na nich doznania były słabsze, albo wogóle ich nie było. Po benzo też jest słabiej. Neuroleptyki całkowicie potrafią zbić fazę. Najlepiej nie brać do niczego, a mieć jakieś benzo albo coś pod ręką na uspokojenie. Mi alkohol wystarcza.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/1460x616.jpg)
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków
Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/new_york_weed.jpg)
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie
Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotestypolicja_0.jpg)
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?
Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.