Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala
1. Otóż zamierzam kupić na allegro naboje do syfonu 10szt. za 11zł. Myślę że się nadają skoro napisali że w środku znajduje się N2O.
2. Na ile starcza jeden taki nabój??? Żeby mieć ubaw to trzeba opróżnić jakieś dwie bite śmietany. Jak się to ma do jednego naboju???
3. Jak zapodać gaz z takiego naboju??? Muszę specjalnie kupować syfon i do balonika, czy niekoniecznie???
Jak walniesz za mocno to najwyżej zamrozi ci rękę, albo rękawiczki i wyleci w 2-3 sekundy. Trzeba robić to lekko, nawet za lekko.
Lepiej żeby gaz leciał 20 minut niż 2 sekundy.
http://img13.allegroimg.pl/photos/orygi ... 1989951637
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Firmowa wigilia na trzeźwo? Alkohol wciąż jest niepisaną normą w biznesie
Picie alkoholu w pracy i podczas firmowych spotkań generuje rosnące koszty dla firm - od wzrostu absencji po spadek produktywności. Presja picia w środowisku korporacyjnym nadal jest odczuwalna, jednak coraz częściej widoczna jest też chęć tworzenia bardziej inkluzywnej kultury organizacyjnej, bez alkoholu jako obowiązkowego elementu integracji.
Konopie i tytoń: niebezpieczne połączenie dla mózgu
Naukowcy z McGill University w Kanadzie odkryli, że używanie zarówno marihuany, jak i tytoniu, prowadzi do wyraźnych zmian w mózgu. Badania wskazują, że osoby korzystające z obu tych substancji częściej doświadczają depresji i lęku. Wyniki badań opublikowano w magazynie „Drug and Alcohol Dependence Reports”.
Korea Południowa: Torebki wyglądające jak herbata wypływają na plaży. W środku narkotyki
Ketamina w torebkach przypominających herbatę - takie pakunki znajdują na plaży mieszkańcy południowokoreańskiej wyspy Jeju. Władze ostrzegają, aby ich nie dotykać i nie otwierać, a także informować policję.
