Talk

Rozmowy [h]yperreala

https://hyperreal.info/talk/

Tytuł tematu - Metylo Fenidat dawka jak dla konia

https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=79985

Strona 1 z 1
Metylo Fenidat dawka jak dla konia - autor: OpioidowyWrak
: 03 października 2025
[POST BARDZO CHAOTYCZNY]
[ZANIM PRZECZYTASZ WEŹ POD UWAGĘ ŻE JESTEM POD OBSERWACJĄ ZNAJOMYCH OD SAMEGO POCZĄTKU]


Witam, ostatnim czasem zacząłem się bawić w inne substancje niż marycha i opiaty (od których przeszedłem odwyk)
chodzi o MDMA oraz jej pochodne (oraz mixy z innymi substancjami) wpadł mi w ręce medikinet (o natychmiastowym uwalnianiu), nie byłem przekonany do niego po złych wspomnieniach z concertą. ale dzisiaj o północy po pracy stwierdziłem że nic sie nie stanie jak zarzuce z 3/4 (to są 10mg) skończyło się na 225mg do ustnie i 125mg nosowo (w przęciągu 8 godzin) przez chwile była ta tak zwana "pizda" skupienie, relaks, plączący się język (dawka 60mg) znajoma przyjechała pogadaliśmy 2 godzinki i musiała jechać. i tu zaczyna sie karuzela spierdolenia z mojej strony bo waliłem jakbym miał 5 żyć. tak właściwie to waliłem co pół godziny, po jakimś czasie (koło 5:00) pizda przestała trzymać a zaczeło się zimno, mdłości, dziwne skurcze (nie drgawki ani tiki) serduszko waliło 173bpm i było ciężko na klatce piersiowej (utrzymuje sie do tego momentu), po takich dawkach powiedziałem stop bo bałem się że zejdę. ale o 9 pojawił się głód i znowu zarzuciłem 20mg poł na poł z nosem i ustami. czy to już przedawkowanie zagrażające życiu?

EDIT. godzina 10:30 Trip trwa ale nie wiem czy w najlpesze czy najgorsze, mam ciąg na kolejne 20mg ale mam zbyt wysuszoną śluzówkę oraz jest konflikt w głowie czy ryzykować i zaspokoić głód czy wejść na ten zjazd w końcu, zapomniałem dodać że pije dużo wody, troche za dużo bo zaraz strzeli mi 6 litr jeżeli sie nie mylę

EDIT. na 16 do roboty mam, i sie zastanawiam czy nie zostać w domu/szpitalu jeżeli będzie to potrzebne
Re: Metylo Fenidat dawka jak dla konia - autor: velour
: 03 października 2025
Jedź do szpitala, a nie do pracy, co może jeszcze bardziej obciążyć twój organizm i serce. Tylko w szpitalu możesz się faktycznie dowiedzieć, czy jest stan zagrażający życiu czy nie.

MPH nie jest tak łatwo śmiertelnie przedawkować, ale mimo wszystko ilość, jaką wziąłeś, jest bardzo toksyczna i może powodować poważne efekty uboczne. Tym większe, im mniejsza jest twoja tolerancja. Same wypicie aż 6 litrów wody w 1 dzień jest niebezpieczne i może spowodować zaburzenia elektrolitowe.

Pod żadnym pozorem nie bierz już więcej Medikinetu. Nawet jeśli ciągnie cię do kolejnej dawki, to odpuść, bo to tylko pogorszy sytuację.

Raczej nie zejdziesz, już sporo czasu minęło, ale i tak to poważne zatrucie. Przez następne dni pewnie będziesz czuć się jak gówno— osłabienie, kołatanie serca, mdłości, lęk czy bezsenność są normalne przy czymś takim.

Chyba się trochę spóźniłam, ale jak to czytasz i nadal nie jesteś w szpitalu, polecam pojechać i sprawdzić czy nie doszło do żadnych poważnych uszkodzeń.
Re: Metylo Fenidat dawka jak dla konia - autor: dariamiereszynska
: 04 października 2025
Człowieku, to co opisałeś w pierwszym poście (ucisk w klatce piersiowej) wygląda mi na...




.....zawał serca.


Idź się leczyć do szpitala, jeżeli jeszcze żyjesz. Porób sobie ekg wszystkie badania, czy ci zawału serca przypadkiem nie wykryli.


To co opisałeś w pierwszym poście wygląda mi na silne toksyczne przedawkowanie medikinetu. Uważaj na siebie i dużo zdrówka życzę.
Re: Metylo Fenidat dawka jak dla konia - autor: OpioidowyWrak
: 05 października 2025
EDIT. 2 DNI PO (chyba, nie mam poczucia czasu)

najpierw byl zjazd życia który przespałem (pobudka co godzinę)
popalony styk strasznie, bole żołądka i chęć wzięcia znowu
Re: Metylo Fenidat dawka jak dla konia - autor: ethancole53
: 22 stycznia 2026
To co opisujesz bardzo mocno wygląda na ostre zatrucie stymulantem, nawet jeśli niekoniecznie na „pewne zejście”. Tętno 170+, ucisk w klatce, nudności, zimno, skurcze – to są czerwone flagi, a nie zwykły „zjazd”.sprunki
MPH faktycznie rzadko zabija sam z siebie, ale te dawki + sposób podania + ciągłe dorzucanie to proszenie się o poważne powikłania: serce, ciśnienie, zaburzenia elektrolitowe, lęki, derealizacja. Do tego 6 litrów wody w krótkim czasie też nie jest bezpieczne – hiponatremia to realne ryzyko.
Re: Metylo Fenidat dawka jak dla konia - autor: sur10za
: 22 stycznia 2026
Hipoglikemia i ostre wyjebanie z minerałów. Taka jednorazowa akcja nic by ci nie zrobiła. Najedz się porządnie, uzupełnij minerały (magnez+wapń/ potas+sód) i będziesz się czuł jak przed wpierdalaniem tej concerty. Jak masz skłonność do takich akcji, to już lepiej pierdol tą concerte i ogólnie MPH, a jak chcesz ćpać to se kup fety.
Re: Metylo Fenidat dawka jak dla konia - autor: hubii
: 23 stycznia 2026
medikinety sa chujowe do walenia bo nie są stworzone do walenia
i łatwo przedawkować, bo nie bombi dobrze...🥷😈🧐

miałem paczkę kiedyś no i... zjazd pojebany jak nie prześpisz, to jeszcze się tam uwalniało po trochu w kiszkach ja pierrdole na 16 do roboty %-D przypomniało mi się wszystko
Spoiler:
Strefa czasowa UTC+01:00
Strona 1 z 1
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl