Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 33 • Strona 3 z 4
  • 53 / 4 / 0
Wątpie żeby to była 101, pierwszy sort który vendor rzucał na testy miał kolor jak cegła i był twardy jak kamień, dawał podobno naprawdę ładne euforyczne doznania a potem kilka godzin męczył serce i nie dawał usiedzieć w miejsce. A tu nagle w palcach biały proch ci się robi i działa zupełnie do góry nogami.
Może to jest kilka rzeczy skrystalizowanych w jedno, a nie pojedyncza substancja? Nie przychodzi mi nic do głowy, co teraz możnaby od azjatyckich przyjaciół kupić z takim działaniem, bo "od chińczyka kupujesz to co ma a nie to co chcesz".
  • 8044 / 1454 / 2
To nie byla UWA.
Co teraz lata nie wiem.
Za 1 razem na "uwe" nadziali sie chlopaki co mieli z legit UWA kontakt i urwali temat bo 2 dni chodzili jak zombie.
  • 426 / 51 / 0
mi vendor pisał, że to niby UWA, ale nie próbowałem i po wielu wpadkach z tym V. nawet nie chcę próbować

nie mówię już o tym, że rekreacyjny potencjał UWA-101 jest podważany przez badaczy

serio jak chciecie Emcię to lepiej wydać te 120-150 zło u dila i więcej nie rozkminiać
"The key is inaction: passive integration with all that occurs around you. You are temporarily removed from the world of game. Enjoy it."
  • 53 / 4 / 0
Ta cała k(ur)wa-101 to dla mnie taki:
https://www.youtube.com/watch?v=jv6MxkP19eo
"chłyt małketingowy"
Nie jestem pewien, ale cyklopropyl tak umieszczony chyba szybko rozkręca się w proste trzy węgielki, więc nic dziwnego że taka stymulacja, jak taka drabina tworzy się w miejscu alfa. Mało to warte, a już na pewno tam. Prędzej UWA-104, z izopropylem.
  • 422 / 40 / 0
https://zapodaj.net/dd8c570d1dfde.jpg.h ... n.jpg%3C/a Taki dostałem sort kolor jasnoróżowy, po rozkruszeniu (w palcach dawało radę) brak ketonowego zapachu, bardzo gorzko-słony. Dla mnie ta stymulacja była taka sama jak w wypadku 5-MAPB po prostu schodzi działanie euforyczne po tych trzech godzinach i zostaje pobudzenie ale z faktu, że zjadłeś jakiś stymulant/po prostu spać się nie chce no i szczękościsk bardzo lekki w moim wypadku jak na eMce. Zero przyspieszonego tętna, czy nadmiernej stymulacji jaka zdarzyła mi się np po 5-EAPB dwa miesiące temu. Nie rozkminiłem wstawiania zdjęcia sory wery.
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4368 / 667 / 0
A działanie euforyczne w porównaniu do 5MAPB ? MDMA?

Warto ? Polecasz?
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 422 / 40 / 0
Tu euforia była bardzo subtelna bez tego serotoninowego pierdolnięcia znanego z mapeta. Narasta sobie delikatnie jak na eMce. Byliśmy z przyjacielem na grzybach więc odczucie wchodzenia było już odczuwalne po 25 minutach by po godzinie się ustabilizować i trwać około dwie godziny. On też nie odczuł silnego uderzenia. Generalnie dorzutkę zapodaliśmy po trzech godzinach od przyjęcia, a było po dwóch bo stan zaczynał lekko opadać.
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 515 / 70 / 0
Nie polecam tej substancji :/ może i przez ~3h jest można powiedzieć hmm ok, ale potem jak nie mamy czym zbić czy może podbić euforii to klefiniści tacy jak ja będę się bardzo męczyć. Spid jest masakrycznie męczący, potem jeszcze dochodzą schizy :scared: .
  • 8044 / 1454 / 2
Moze jakies dawki rozpiszecie?

Pisalem juz, ze to raczej nie uwa.
Chcecie eksperymentujcie.
Wiem, ze ktos tam puscil UWke na gc-ms zobaczymy co wyjdzie.
  • 8 / 4 / 0
Wiek 33:
Substanja : cos
Ilość przyjęta 180mg.
Poszło oral, piękna euforia, wystrzał dopaminowy, euroryczny. Problemy z korordynacją, morda ucieszona. Jeżdziłem na łyżwach po zarzuceniu i myślałem że jebne na zawał ale warto było %-D .
Peak nie trwał tak długo, wysiłek fizyczny i litry poty wylały ten syf po za organizm. Nawadniałem sie a później na chacie dostałem sobie skręta od klonzolamu. Dzień udany. Polecam odczynnik.

[mention]to nie rozowe forum.
nie podajemy nazw sortow. Warn- stteetart [/mention]
ODPOWIEDZ
Posty: 33 • Strona 3 z 4
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.