Kannabinoidy, które nie pasują do żadnej z powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 99 • Strona 8 z 10
  • 914 / 199 / 1
Dobrze rozpuszczalne w tłuszczach?
  • 987 / 6 / 0
Makumbę robisz?

Peace!
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 914 / 199 / 1
Robię roztwór leczniczy, zobaczymy czy lepiej jakiś alkohol, czy w tłuszcze iść.
  • 630 / 2 / 0
Jest rozpuszczalne w etanolu 1mg/1ml.
  • 987 / 6 / 0
Jakieś źródło?
Ostatnio zmieniony 02 sierpnia 2011 przez greenwave, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1961 / 50 / 0
URB597 is soluble in organic solvents such as ethanol, DMSO, and dimethyl formanide. The solubilty of URB579 in ethanol is approximately 1mg/ml, and 10mg/ml in DMSO and DMF.
[1]


Źródło
[list=1][*]URB597 Product Information[/list]
Ostatnio zmieniony 02 sierpnia 2011 przez Thirteen, łącznie zmieniany 3 razy.
Thirteen seconds to blood-brain barier. thirteen@safe-mail.net
  • 87 / 3 / 0
Jak już to tak porównywać do benzo to co z działaniem przeciwlękowym? wykazuje jakieś?
  • 578 / 12 / 0
Działanie przeciwlękowe jest dobre. Nie działa tak jak benzo że jesteś zamulonym łbem to wszystko cię jebie łącznie z lękami.
Działa wtedy kiedy ma działać. Blokuje lęki całkiem skutecznie.
Jak dla mnie na poziomie diazepamu/valium, tylko naturalniej (bez fajerwerków) i działa dłużej.
Ciekawy tylko jestem jak to będzie z tolerancją.
  • 914 / 199 / 1
Przegięcie z tą rozpuszczalnością. Gdzie tam lać litr spirytu na 1 g URB. Zakładając dawkowanie 5mg dziennie to by się marnowało/odparowywało/piło 5 ml spirytu. Jeszcze nie roztwarzałem, bo czekam aż ktoś pocieszy mnie większą rozpuszczalnością.
  • 156 / 2 / 0
za to ja wrzuciłem na noc nie paląc i pijąc, na czysto :) i następnie rano znów powtórka (10mg) i nic wiecej, starałem się wyczuć jakiekolwiek działanie ale byłem tylko rozdrażniony, nerwowy, pobudzony ze względu na brak codziennych używek, chyba w innych okolicznościach bym to przebadał choć w ogóle nie mam ochoty na to. Za to ten cały cyrk który sobie wbiłem w banię z detoxem trochę podziałał, mimo iż urb nie uśpiło mnie tak jak dziś herbatka z melisy to psychiczne nastawienie na zmniejszenie spożywanych ilości alkoholu i kannabinoli zostało.
ODPOWIEDZ
Posty: 99 • Strona 8 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.