Udokumentowane wydarzenia paranormalne

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Sem

• 803 / 16 / 0

Każdy z nas drodzy użytkownicy DXM miał do czynienia z rzeczami które nie powinny sie wydarzyć w naszym świecie. Każdy z nas spotyka się z niedowierzaniem i kpiącymi reakcjami. Proszę o wrzucanie tutaj opisów takich wydarzeń które realnie się wydarzyły (nie halucynacje), a najlepiej jakichś dowodów że to naprawdę miało miejsce (foty,video,nagrania dźwiękowe).
  • 392 / 2 / 0

Z perspektywy miesięcy trzeźwości to myślę, że takie wydarzenia to wytwór chorej zdekszonej wyobraźni. Jakieś omamy, które przez ułamek sec widzimy by za chwile wszystko zniknęło.
Co do zgaszanych latarni to czy na deksie czy nie one co jakiś czas gasną sam kilkakrotnie byłem tego światkiem. Wszystkie natomiast dziwne zbiegi okoliczności to nic innego jak czuwający nad każdym anioł stróż, opiekun, siła ponadmaterialna, która od czasu do czasu przychodzi i wyciąga nas z tarapatów.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Połowa środków na profilaktykę i leczenie uzależnień wydawana jest źle (wideo)

O problematyce alkoholowej w szerszym kontekście różnych typów uzależnień mówi poseł Małgorzata Zwiercan, terapeutka, przewodnicząca Zespołu Parlamentarnego ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień.

Sem

• 803 / 16 / 0

Też myślałem że to wyobraźnia. Już w to nie wierze. Wszystko co widziałem w wizjach właśnie się dzieje. Od dwóch lat nic nie zarzucam,dexa pewnie od jakichś trzech czterech lat.
  • 126 / / 0

To, co to jest zależy od ciebie. Jak będziesz wierzył, że to wymysły zdekszonego umysłu, to tak też będzie, a jak będziesz wierzył, że istnieje inny, ponadmaterialny, niewidoczny dla nas Świat, magia, to tak też będzie.
Ja nie mam tak dużego doświadczenia, żeby się wypowiadać, bo brałam dwa razy i nic nadzwyczajnego nie doświadczyłam, ale będę próbować, bo chcę to wszystko zobaczyć.
Aczkolwiek wydaje mi się, że to, co niezwykłe po deksie, to nie jest materialne, więc jakby można było to nagrać? Chyba zostają nam tylko opowieści.

Latarnie gasną i na trzeźwo i nieraz

Sem

• 803 / 16 / 0

Własnie po to jest ten wątek. Żeby jeśli to nie wyobraźnia jakoś to udokumentować. Zbyt dużo słów jest złe.

J73

• 402 / 1 / 0

Jest pewien prosty sposób..kamera, 1350 deksiwa i ogladanie tv. Mam to w najbliższych planach, żeby przekonac się na własnej skórze, że to, co ogłądam w tv po takiej dawce nie jest tylko halucynacja a rzeczywiście materializuje sie w moim sektorze rzeczywistosci. Moje nagrania udostępnie zainteresowanym na PW. Pozdrawiam.

Sem

• 803 / 16 / 0

Nagniot a nie przyszło Ci do głowy "ze te dziwne zbiegi okolicznosci" to nie anioły,ani diabły tylko celowe działania pewnych ludzi (przecież byłeś bardzo długo na bani chyba). Wiedz o co chodzi.
  • 84 / / 0

nie mam zamontowanej kamerki na czole żeby coś się nagrało, udokumentowało

J73

• 402 / 1 / 0

Haribo pisze:
nie mam zamontowanej kamerki na czole żeby coś się nagrało, udokumentowało
Ja też nie, ale mam statyw, do którego można przykręcić kamerę.

Sem

• 803 / 16 / 0

J73 madrze prawi.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 88 uczestników Wejdź na czata