Udokumentowane wydarzenia paranormalne

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 69 Strona 5 z 7
Rejestracja: 2008
  • 392 / 3 / 0


HaszHaszowski pisze:
Myślisz, że gdybyś nie wziął deksa kilka lat temu, byłbyś kimś innym ? Absurd.

.

Oczywiście, że byłbym innym człowiekiem. Posłuchaj co mam do powiedzenia na you tube wtedy może trochę mnie zrozumiesz do czego był mi potrzebny dex.
Rejestracja: 2014
  • 1754 / 175 / 1


Ja tez sie przenosilem w czasie i skakalem miedzy alternatywnymi wymiarami :) ale na trzezwo oczywiscie patrze na to z dystansem

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Prof. Sobczak: Za przypadki niewydolności płuc u palaczy e-papierosów w USA odpowiadają...

...substancje kupowane na czarnym rynku. E-papierosy to wciąż zdrowsza alternatywa dla konwencjonalnych papierosów.
Rejestracja: 2016
  • 7 / / 0


Problem z tymi rzeczami jest taki, że nie da się ich opisać językiem ale pojąć racjonalnym rozumem...wszelka dyskusja na ich temat, wszelkie próby wciśnięcia ich w sztywne ramy słów, znaczeń i pojęć jakimi się posługujemy w trzeźwym świece, skazane są na porażke.

Jedno z moich najpotężniejszych, duchowych doświadczeń jakie doznałem na DXM, w czasach kiedy moja tolerancja była inna, przeszyło na wskroś nie moje serce, i nie mój umysł, a moją dusze....nawiązałem "kontakt" z istotą...pozaziemską? boską? z innego wymiaru? nie ma pojęcia które jest w stanie opisać jej naturę..nie był to kontakt słowny, ani fizyczny, a metaficzyczne doznanie kompletnej jedności, kompletnego wzajemnego.."zrozumienia", które nie sposób jest porównać z niczym innym.

Od tamtego czasu, zawsze poszukiwałem tego kontaku. Byłem w stanie wziąć każdą dawkę, nawet powyżej LD50, żeby tylko doznać tego pięknego, nisczącego "uczucia" raz jeszcze...
alas, nie było mi to dane. Od tamtego czasu minął niemal rok, a ja nie weszłem w kontakt z niczym przypominającym tamtą egzystencje. A po pewnym czasie, moja tolerancja urosła tak bardzo, że i inne jestestwa przestały mi się objawiać..
Teraz nawwet 3 opakowania(1350) nie robią mi nic poza wymiotami, bólem głowy, uczuciem dysocjacji i DROBNYMI CEVami które równie dobrze można zaliczyć to fenomenu wizualnego...
Rejestracja: 2012
  • 438 / 10 / 0


No niestety... Też byłem w równoległym świecie oraz rozmawiałem przez głośniki z obcymi cywilizacjami ale przeminęło to wraz z pojawieniem się tolerancji :| Będąc pod wpływem oczywiście we wszystko wierzyłem ale już na trzeźwo pojawia się do tego dystans. Rozum płata nam różne figle i tyle. Nic w tym paranormalnego.
Rejestracja: 2012
  • 18 / 1 / 0


Jest pewna rzecz, o której niezależnie powiedziałem ja, oraz moich dwóch kolegów - wyszło w rozmowie.
Podczas dekszenia na wyższych ilościach (minimum 1.2grama); jest coś takiego, że "telefon zaczyna wariować". Miałem to ja kilka razy ~1350mg, mój jeden kumpel (~2200mg) i drugi (nie pamiętam ilości). Jeżeli telefon jest połączony z internetem- a ty masz z nim kontakt fizyczny (trzymasz go w dłoni itd.), zaczynają być pobierane dziwne rzeczy, o dziwnych znaczkach - po wejściu na internet. Ekran się rozlewa, nic nie działa, nic nie da się otworzyć. Zupełnie tak, jakby przez ciało przepływały jakieś prądy, zakłócające sygnał - czy pracę urządzenia. Odnosi się to również do laptopa - miałem taki przypadek, że po położeniu dłoni (moocno zdekszony, ale w pełni świadomy - nawet po 1350mg jestem w stanie grać w Munchkina z ekipą przy stole w akademiku), w miejscu procesorów na laptopie - ten zwariował, włączył się niebieski ekran systemu DDOS, jakieś znaczki - i chyba laptop się wyłączył. To jest potwierdzone info, że tak się dzieje - możecie sami spróbować ;)
Rejestracja: 2005
  • 3133 / 250 / 0


Znane od ponad 20 lat zjawisko do tej pory nie zbadane, szkoda.
Rejestracja: 2012
  • 18 / 1 / 0


Oooo, nie było mi dane słyszeć o tym wcześniej - też miewałeś takie sytuacje?
Mam teorię. A mianowicie DXM (przy wyższych ilościach) blokuje jak wiemy otwarty kanał NMDA (ten jest receptorem dla glutaminianu). Kwas glutaminowy odpowiada za przewodzenie impulsów nerwowych.
Kanał NMDA przewodzi między innymi kationy sodu. Skoro kanał NMDA jest zablokowany - zbiera się spory ładunek elektryczny po zewnętrznej stronie błony komórkowej, dodatkowo glutaminian nie działa. Stąd mogą pochodzić "energie" i moce z ciała: magnetokineza i elektrokineza - terminologia z parapsychologii, ale jak widzimy.... to nie są bajki... :)
Rejestracja: 2015
  • 445 / 70 / 0


Mam dokładnie podobnie, telefon i wszystkie inne urządzenia elektryczne gdy jestem na deksie są jakieś popierdolone, albo mi słuchawek telefon nie wykrywa, albo kabel w komputerze też nie chce wykryć telefonu mimo że normalnie zawsze wszystko działa w porządku. Do tego często miałem tak że jak przechodziłem przez park gdzie przy drodze są światła to w moim pobliżu zaczynały gasnąć lub migać.
Rejestracja: 2016
  • 3 / / 0


U mnie to samo, czasem po kaszlaku zaczyna się pierdolić internet, bluetooth. Ciekawe zjawisko
Rejestracja: 2017
  • 44 / 5 / 0


Ile już mi się w życiu tripów zjebało, przez to, że telefon pobierał sobie z neta co mu się tam podobało, zacinał się i restartował, zamiast słuchać muzy i zwiedzać inne wymiary człowiek siedzi jak debil do zejścia fazy i kombinuje jak naprawić telefon po czym nagle wszystko przechodzi, na początku myślałem, że po prostu nie ogarniam na dexie, ale dziwne, że przy benzie, grzybkach czy innych dragach mocno wpływających na wzrok czy pewne bodźce w zachowaniu, nic takiego nigdy się nie dzieje :P
Posty: 69 Strona 5 z 7
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości