Udokumentowane wydarzenia paranormalne

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 126 / / 0

Ja to bardzo chętnie bym wzięła w tym udział, ale po prostu nigdy nie zaobserwowałam u siebie podobnych rzeczy. Może dlatego, że telewizora nie mam.
Ale Gwiezdne Wojny oglądałam i było wszystko na swoim miejscu
  • 1586 / 2 / 0

Mi się przypomniała pewna rzecz, która miała miejsce na zjeździe z fazy.

Czytałam książkę. Akurat tak mi utkwiło w pamięci, że zatrzymałam się na słowie "Londynie". Nagle litery zaczęły się zmieniać - na moich oczach! Patrzę i widzę, że jestem na kilkadziesiąt stron wstecz ! Ale ja nie widziałam, żeby kartki się przesuwały, tylko litery na moich oczach zmieniały się w inne.

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.
  • 367 / 2 / 0

Ja tam bym sie przyłączył, problem w tym że nie mam kamery oprócz tej w nokii n73 :P Poza tym musiałbym sobie przypomniec jak jest na deksie bo miesiac abstynencji juz za mną, ni huj w sobote bedzie ostro :D

J73

• 402 / 1 / 0

Ja mogę być obiektem doświadczenia. po 3 paczkach deksiwa i dwóch saszetach cipacza bezwzględnie rospierdole przekaz tv. Tak rozbiłem "Czas apokalipsy" Coppoli oglądany na plaźmie 58cali z dźwiękiem kinowym. Aktualnie wynajmuje mała kawalerkę, mam only lapka + monitor, więc przydałby się ktoś z jakimś konkretniejszym sprzętem. Czekam na propozycje.
Użytkownik nieaktywny
  • 578 / 5 / 0

Też noszę się z takim zamiarem od ostatniego "lotu", kiedy to po relatywnie małej dla mnie dawce DXM(900mg) miałem kompletne deja vu. Po prostu widziałem w filmie sceny, które widziałem chwilę wcześniej w zupełnie innym. Kompletne pogubiłem się w fabule, ale kilka scen było identycznych lub poolegały na dokładnie tym samym schemacie. Wydaje się słabe w porównaniu do tego, co ostro zdysocjowany mózg potrafi stworzyć, ale podkreślam: to jest dla mnie dawka przy której jestem w stanie bez problemu funkcjonować i nawet prowadzić złożoną konwersację. Nie dzieje się po niej zazwyczaj nic godnego uwagi poza typową deksową magią itp. Innymi słowy - działo się to po dawce, można powiedzieć, czysto stymulacyjnej i właśnie to jest nietypowe.

Niestety, jestem teraz na wyjeździe służbowym, więc co jak co, ale akurat dex odpada. Myślę, że za +/- tydzień będę miał materiał filmowy. O ile kamera zadziała %-D
  • 21 / 1 / 0

Moze to nie sa wydarzenia paranormalne, ale zauwazyliscie ze zawsze gdy jestescie na tripie na miescie (nie w domu) dzieja sie dziwne rzeczy, jacys ludzie do was podchodza dziwni , cos dziwnego sie dzieje , widzicie jakichs swirow jakies patologie, a do mnie podchodza wtedy ludzie i pieoprza takie glupoty , poprostu bez przywitania obcy ludzie podchodza i zaczynaja opowiadac swoje popierdzielone historie, zawsze gdy jestem na Tripie ....
  • 221 / / 0

Podchodzą bo zazwyczaj to robią, a tylko ty nie odchodzisz :D

Generalnie to jak bierzecie się za dokumentowanie czegokolwiek uważajcie żeby się nie zapętlić,
włączasz kamerę, nagrywasz jakiś filmik, puszczasz sobie siebie i ruszasz się jednocześnie będąc naćpanym - przejebane.
Użytkownik zbanowany
  • 275 / 3 / 0

Są na świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły. Waldek dawaj po browara!
  • 4230 / 594 / 16

Kiedyś po 450mg , byłem młody i na waksach - widziałem na jasnym niebie, w środku dnia statek UFO, Po tym, chciałem skoczyć do stawu w parku. Uratowali mnie kumple. Smutne, co ten dex robi z młodymi mózgami.
  • 17 / / 0

Idealnie spisałaby się do tego jakaś poręczna kamerka sportowa typu gopro ,można zamontować paskiem na czoło itp...Co do udokumentowanych zjawisk paranormalnych czekam z niecierpliwością :-D Powodzenia ! :-p
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 40 uczestników Wejdź na czata