U-47700

Moderator: Depresanty

Pedodres

18 stycznia 2017szukambucha pisze:
Facepalm

zawsze sie zastanawialem co kieruje ludzmi ktorzy konicznie chca dragi pachac w dupsko. Jeszcze gdyby to byly czopki z ktorymi sie inaczej nie da to rozumiem. Ale zyby tak z wlasnego wyboru? :wall: :emo:
o czym ty gadasz człowieku. Wepchnięcie płytko pompki w dupe to sekunda i nawet nie czujesz tego. Już bardziej podniecająca i pedalska jest defekacja gdy masujesz cały odbyt swym stolcem. Ale że Ula numeryczna p.r. ma lepszą biodostępność i działa lepiej to ty wiedz.

EKSUDIPRODZEKTU
40
43

Mi jakos ciagi na U nie popsuly tolerki. 2 dni od ostatniej jego dawki, 300mg kody wciaz serwuja mi noddy ;) Oczywiscie nie przekraczam dawki 40mg U podczas ciagow.
A dlaczego akurat pink a nie koda? Koda wychodzi zdecydowanie drozej, dziala losowo, jest spory klopot z dostepnoscia, tzn trzeba sie nalatac po aptekach. No i ten skurwialy smak sufloghyddh.
Z U47700 sprawa jest prostsza. Odmierzasz lajna, zwijasz dwusetke %-D, nakurwiasz po kipie, czekasz 5 minut i jeb: nodding mode on. Jednak ulą łatwiej zrobic sobie krzywde, jesli zamiast mozgu masz juz papkje, krążą też plotki, iż to darmowe sample u sa najbardziej niebezpiezpieczne %-D

gdzie indziej na hyperrealu
Tym razem tekst nie należący do gatunku lekkich, niemniej w gruncie rzeczy przejrzysty i wart uwagi, ponieważ celnie punktuje wadliwość i mijanie się z celem obowiązujących u nas regulacji prawnych dotyczących substancji psychoaktywnych, tu konkretnie w aspekcie karnym. Polecamy.
Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej podjęło trzy stanowiska, w tym ws. projektu rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie wykazu nowych substancji psychoaktywnych.

Winny
14
4

Ciekawa sprawa.
Przerobiłem dotychczas w cugu 8 dniowym ok. 1,5g(oral i sniff).
Zrobiłem eksperyment. Tzn. ostatnia dawka o 22, a następnego dnia na czysto do 17.
Nie wystąpił żaden skręt.

Pedodres

Też straciliście po tym węch? 100mg w 2 dni i niczego nie czuję. pomocy

edit
a jednak wrócił. Polecam zaciąganie się herbatką z rumianku.
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2017 przez Pedodres, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: U-47700

josef
30
7

spokojnie, wróci wszystko

Master1
12

Dzisiaj pierwsze testy z Ula za mną. Mam mieszane uczucia, bo czuję się po tym opiodzie tak jakbym się dobrze zjaral mj. A jako, że za zielskiem nie przepadam to nie zbyt mi się podobało. Miał ktoś podobne odczucia? Dodam, że Kode i Tramal znam, lubię i szanuję :-)

EKSUDIPRODZEKTU
40
43

Dziwne... jedyne podobienstwo do fazy po mj to przymruzone z przyjemnosci oczy i sedacja. Nic wiecej - ani grzania, ani euforii fizycznej i psychicznej w takim stopniu, ani uspokojenia, ani plywajacych kontorow ani sluchu hd :D

Chroot
5

Pöł grama na wieczór już przerabiam... strasznie uzależnia, dobrze, że się już skończyło. Mimo to fajnie się usypia przy niej i jako tako jest się ogarniętym. ;-)

Master1
12

Po którymś z kolei sniffie U po prostu włączyło mi się takie myślenie jakie mam po trawie. Zwracanie uwagi na nieistotne szczegóły, wkretki i taki wszechobecny niepokój.
Ja myślę generalnie, że to kwestia receptorów. Od marca miałem przerwę od opio.
Powiem jeszcze, ze dzisiaj wkoncu Ula mnie zgrzala %-D Tak jak być powino :gun:
Jedynie frajdę mi psulo pilnowanie oddechu.
Niepotrzebnie się tyle na hajpie o tym naczytalem...a nie wiem czy słusznie się o to martwilem, bo Kode brałem wiele razy i nigdy nie miałem takiego problemu.

Winny
14
4

O to Ci chodziło przyrównując do trawy...

To się zgodzę, a pzy okazji sprecyzuję o co mi chodzi.

Gdy zaczynam np. o 13 (jak zaczynam to raczej bez przerwy %-D) to ok. 18 zaczynam czuć się przygnębiony i wkurwiony na świat, mimo bycia na opioidowej bani.

Wytrzeźwieję i wszystko wraca do normy.

Wróć do „Inne opioidy”
Na czacie siedzi 12 uczestników Wejdź na czata

Awatarsandradobrze  Awatarmatiguzior  AwatarMondengel  AwatarDrSkacz  Awatarunknown  AwatarpasoŻyd  Awatarunknown  Awatarmochi7  Awatarpaulocoelho  AwatarGG Allin  AwatarAlfaBot  Awatarstiks95