U-47700

Moderator: Depresanty

Posty: 1174 Strona 75 z 118

Winny
Posty: 339
Rejestracja: 14 maja 2013
14
4


No można bo to opioid xD
Imo blisko jest Uli do kody. Tramadol jadłem 2 lata temu więc ledwo pamiętam jak klepie, ale wydaje mi się, ze podobieństwo będzie mniejsze ;)

Edit. Trochę bardziej szczegółowo. U klepie krócej, szybciej najeżdża-nawet p.o (w moim wypadku). Działa w podobny sposób euforycznie, ale przy wyższych dawkach łatwiej o działanie uboczne jak mdłości, specyficzne uczucie w głowie jakby nacisku xD

No i mam to 3 dni, a od otrzymania przesyłki jestem porobiony 70% czasu gdy nie śpię więc trudniej się kontrolować %-D


helboy
Posty: 58
Rejestracja: 06 grudnia 2009
4


Doswiadczenia z U 0 i nie wiem czy to taki sort czy to taka substancja. Nabyłem 1g od "przeciwnika obcego" , pale na foli dawki na oko efekt szczerze to spodziewałem się zupełnie czego innego (doświadczenie z opio. pro )smak nijaki efekt ciężko cokolwiek stwierdzić bo za każdym buchem dostaje problemów z oddychaniem płytki, ciężki oddech, peta normalnie nie mogę wypalić..... Też macie takie historie ?

gdzie indziej na hyperrealu
Faza wegetatywna jest bardzo istotna dla konopi, gdyż w tym czasie roślina przyzwyczaja się do klimatu (temperatury i wilgotności powietrza), medium, w którym zapuszcza korzenie, a także poziomu dwutlenku węgla i składników odżywczych. To wszystko będzie miało później znaczenie w fazie kwitnienia, w której roślina zacznie produkować kwiatostany.
Szukał szybkiej popularności, wywołał wielkie oburzenie. Mowa o YouTuberze, który namówił bezdomnego do wypicia trzech butelek wódki w minutę, a wideo z tego zdarzenia umieścił w internecie.

thcmaster
Posty: 122
Rejestracja: 07 sierpnia 2015
1
1


Nie pal, sniffuj. Ja nie trafiłem jeszcze na sort, który się dobrze vapuje.


Winny
Posty: 339
Rejestracja: 14 maja 2013
14
4


No cóż, dzisiaj mi się szurnęło trochę za dużo i zbyt szybko po poprzedniej dawce.
Efekt? 1,5h ostrych noddów i 2h nudności. Efekty pozytywne były przytłumione przez nudności i nieogar. Nie polecam. Kolejny dowód, że parę okruchów (no może dodatkowa linia %-D ) robi przy tej subst. duża różnicę.


Pedodres
Posty: 21
Rejestracja: 28 kwietnia 2012


Jak podajecie p.r.? Rozpuszczacie i strzykawką wstrzykujecie czy można mikro-dawkę proszku jakoś tam wepchnąć? A jesli rozpuszczacie to w czym, w wodzie? nie zepsuje się gdy będziemy dlugo przechowywać?


szukambucha
Posty: 62
Rejestracja: 31 lipca 2015
1
2


Facepalm

zawsze sie zastanawialem co kieruje ludzmi ktorzy konicznie chca dragi pachac w dupsko. Jeszcze gdyby to byly czopki z ktorymi sie inaczej nie da to rozumiem. Ale zyby tak z wlasnego wyboru? :wall: :emo:

z lekka przegiąłeś, wywaliłem grafiki, to nie imageboard TL


Jamedris
Posty: 585
Rejestracja: 14 maja 2014
44
71


Większe, kurwa, te emotikony! Większe!

A co nimi kieruje? Nie biorę U, ale dragi PR zapodaję dość często. Nie zawsze chcę i mogę się kłuć tak często jak wymagałoby branie mojego menu IV, PR jest drugą najefektywniejszą drogą. Nikt Ci nie każe ładować w dupę strzykawki 60tki aż po tłok. Dla niektórych IV jest barierą nie do przekroczenia.

Nigdy nie rozumiem tych, dla których gejowskie jest PR. Gejowski to jest seks dwóch mężczyzn, a nie droga podania narkotyku.

Co ciekawe - zazwyczaj te same osoby, które tak gardłują o "pedałowatości" - nie używam tego słowa w tym kontekście... - podobnych zachowań, na innych forach pytają jak namówić swoje parnerki na słodki anal albo biją godzinami do porno z tejże kategorii.

Ot, hipokryzja. :rolleyes:


Uriel1
Posty: 536
Rejestracja: 28 czerwca 2013
12
2


13 stycznia 2017thcmaster pisze:
Nie pal, sniffuj. Ja nie trafiłem jeszcze na sort, który się dobrze vapuje.
Dzięki, naprawdę przydatna informacja. Przy sniffie, jaką dawkę proponujesz na start, gdy z u47 nie miałem jeszcze okazji? 300mg kodeiny robi mnie jak trzeba, więc tolerki specjalnej nie mam.


Winny
Posty: 339
Rejestracja: 14 maja 2013
14
4


Uriel1
Zacznij od powiedzmy 10mg i zmieniaj w zależności od preferencji.

A może i zacznij od 5mg? Bezpieczniej.

Pamietaj, zawsze można dorzucić ;)


thcmaster
Posty: 122
Rejestracja: 07 sierpnia 2015
1
1


Dzięki, naprawdę przydatna informacja. Przy sniffie, jaką dawkę proponujesz na start, gdy z u47 nie miałem jeszcze okazji? 300mg kodeiny robi mnie jak trzeba, więc tolerki specjalnej nie mam.
Hmm, kolega wyżej dobrze napisał. Od siebie dodam, że skoro robi koda 300 , czemu przy niej nie zostaniesz... i tramcu powiedzmy? Weź pod uwagę, że zniszczysz tolerkę :old: ...rozumiem ciekawość %-D

Posty: 1174 Strona 75 z 118
Wróć do „Inne opioidy”
Na czacie siedzi 5 uczestników Wejdź na czata

AwatarMondengel  Awatarmurdock777  Awatarpeupeu  AwatarPjaq  AwatarAlfaBot  

Kto jest online

Obecnie tego podforum nie przegląda żaden zarejestrowany hyperrealowicz (0 gości)