U-47700

Moderator: Depresanty

od 13 kwietnia 2011
737
»
Ja w zestawie 'Młodego Chemika' mam do miksów U-47700 /z dwóch źródeł -krystaliczna i puch/ - następujące odczynniki: Pv-8, Hexen, 4f-mph i komponuję z tego 'bieda-speedballe' używając wszystkich substancji w różnych proporcjach. Jak do tej pory pikawa i układ krążenia działają bez zarzutu. Piszę o tym świadomie z zamiarem podzielenia się własnym doświadczeniem, które nie ma intencji do naśladownictwa i zachęcania, nie wiem jak skończy się takie eksperymentowanie na dłuższą metę, w każdym bądź razie, jeżeli znajdę się w gronie zgonów użytkowników, to na krótszą metę, będzie wiadomo, że taka zabawa niesie ze sobą prawdopodobieństwo zapaści i śmierci, i tym samym posłuży jako przykład dezynwoltury i głupoty, a zarazem przestrogi... Na razie jest git-majonez, gra muzyka & Obrazek u użytkownika... Od orala, poprzez sniffa, a i z fifki także se Jan P. pyka...
od 27 maja 2015
545
»
W dupe laduj %-D
od 13 kwietnia 2011
737
»
"Per rectum ad astra!" :old:
od 27 maja 2015
545
»
I zniw wor sie konczy. 1.5g starczylo mi na 9dni. Bardzo ekonomiczna substancja. Obecnie 35mg wciaz serwuja mi srogie noddy. Niesamowite :)
od 19 września 2016
9
»
1,5 g na 9 dni marzenie dla mnie ok 1 g na dzień niestety... tolerka rośnie w cholerę na samą sustancję. Ostatnio wróciłem na chwilę do Majki- tolerka na opio aż tak się nie wywindowała.

Z iv naprawdę uważajcie ja już 2 razy ratowałem osobę resustytacją bo się przegrzała szczałem a dawka niewielka raz 30 a raz 20 mg. (Osoba z dość dużą tolerką opio 100 mg Mai nie grzeje ).
od 27 maja 2015
545
»
Juz pisalem o tym wczesniej - nie mowie o 9ciu dniach ciaglej bomby, tylko tak z 3-4 szczury dziennie. Po 15-20mg na poczatek a potem stale 30 (waga 0.01). I gites majonez grzac sie mozna ponad tydzien :D Piekna sprawa szczegolnie w chujowe zimowe poranki w pracy :D Wrzucam lajna 20mg i odrazu swiat staje sie cieplejszy :)
od 02 kwietnia 2015
63
»
Podawanie uli iv na dłuższą metę się nie opłaca, działa krótko i tolerka rośnie jak zwariowana. Najlepiej się tym bawić tak jak napisał kolega wyżej, 3-4 szczurki dziennie i najlepiej w godzinach wieczornych.
od 02 października 2015
65
»
Widzę, że są tu osoby, które ratowały osoby po przedawkowaniu, czym to się objawia? Jak taka osoba się zachowuje? Po prostu usypia?
od 06 grudnia 2009
56
»
Czy testy na opio wykrywają U ,a jak nie to jakie wykryją testy/badania ?
od 07 sierpnia 2015
97
»
@up
W jeden dzień non stop sniffy. Na drugi zrobiłem test nic nie wyszło. Nie wiem jakby było bezpośrednio po aplikacji.

Chroot napisał:Widzę, że są tu osoby, które ratowały osoby po przedawkowaniu, czym to się objawia? Jak taka osoba się zachowuje? Po prostu usypia?

Znajomy po prostu usypiał. Bujał w obłokach robiąc się fioletowy. Nie reagował, po prostu leżał. Po odratowaniu mówił, że nie wiele pamięta i czuł się po prostu mocno porobiony.
Wróć do „Inne opioidy”
Na czacie siedzi 4 uczestników Wejdź na czata

AwatarGanjaBot  AwatarMondengel  Awatarkkrecha  AwatarAlfaBot