U-47700

Moderator: Depresanty

Posty: 1174 Strona 74 z 118

helboy
Posty: 58
Rejestracja: 06 grudnia 2009
4


Ponawiam bardzo istotną kwestie dla mnie czy ten wynalazek wyjdzie w testach opio ogólnodostępnych ?


josef
Posty: 229
Rejestracja: 16 września 2015
30
7


nie, ten związek nie daje reakcji barwnych z popularnymi odczynnikami więc też testy nic nie wykażą. ogólne dostępne testy na opio bazują na marquisie, których przy pochodnych morfanu daje barwę różową/fioletową i jest nieczuły na U.

gdzie indziej na hyperrealu
Faza wegetatywna jest bardzo istotna dla konopi, gdyż w tym czasie roślina przyzwyczaja się do klimatu (temperatury i wilgotności powietrza), medium, w którym zapuszcza korzenie, a także poziomu dwutlenku węgla i składników odżywczych. To wszystko będzie miało później znaczenie w fazie kwitnienia, w której roślina zacznie produkować kwiatostany.
Przez swoją nieuwagę (i chorobliwą nadgorliwość pracowników stacji) młody mieszkaniec powiatu łęczyńskiego ma teraz problemy z prawem.

Chroot
Posty: 72
Rejestracja: 02 października 2015
5


Na zejście to się nada? Otrzeźwi trochę? Nie próbowałem, a nie powiem kusi.


godrik84
Posty: 84
Rejestracja: 02 kwietnia 2015
6
2


Na zjazdy po fecie i wszelkich stymulantach u47700 jak najbardziej się nada :)


latajacypisuar
Posty: 177
Rejestracja: 01 października 2016
6
7


Chroot pisze :
Na zejście to się nada? Otrzeźwi trochę? Nie próbowałem, a nie powiem kusi.Jeżeli w przyszłości nie zamierzasz pracować, mieć rodziny, cieszyć się życiem - to warto. Weź pionę!


Chroot
Posty: 72
Rejestracja: 02 października 2015
5


Co miałeś na myśli? Na piątkę mnie nie stać, ale muszę cię zmartwić, rodzinę mam.. Jestem mega nieszczęśliwy.. :(

@godrik84 dzięki za odpowiedź, zaraz zobaczymy, dużo tego nie mam, ale mam nadzieje, że trochę mi się poprawi i pójdę spać, bo dzisiejszy dzień to męczarnia.


LiquidStranger
Posty: 348
Rejestracja: 25 lipca 2016
8
12


latajacypisuar pisze :
Chroot pisze :
Na zejście to się nada? Otrzeźwi trochę? Nie próbowałem, a nie powiem kusi.Jeżeli w przyszłości nie zamierzasz pracować, mieć rodziny, cieszyć się życiem - to warto. Weź pionę!


Pisiuar jakim prawem demonizujesz naszą kochaną Agentkę Urszule 47? Wiesz z kim tańczysz chłopczyku?

Drogi Panie Chroot, U-47700 być może nie jest z tej samej ligi co benzo, ale w razie nagłej potrzeby spisuję się doskonale jako zamiennik i ratuję niejedną dupę. Może nie wyłączy Ci fazy której towarzyszy pełna pizda, ale kiedy już większość schodzi, bądź też zaczyna być odczuwalna lekka zamułka, Urszula da Ci przyjemną fazę i utuli do snu

1G starczy spokojnie, dawkowanie na początek jest malutkie, rzędu 2-5mg per sniff, inne ROA nieopłacalne. Trzeba mieć jedynie na uwadze możliwość wystąpienia bełtów gdy się za szybko przegnie z dawką, no i jak mija drugi dzień bez srania, dla własnego zdrowia wziąć przed snem coś na przeczyszczenie

To że substancja mocna i dobra, nie oznacza od razu że trzeba się wjebać


nlx3
Posty: 11
Rejestracja: 13 listopada 2016
2


Chroot nie ma pojecia co to za substancja, moja rada - nie warto. Lepiej to na spokojnie przeczekac.


Winny
Posty: 339
Rejestracja: 14 maja 2013
14
4


Jak wypada wydajność p.o w stosunku do sniffa?
Mam 3g tego (no już odrobinę mniej) ale 1g rozpuscilem w spirolu i tak aplikuję...


Nupidron
Posty: 82
Rejestracja: 15 stycznia 2016
4
6


Wiem, że nie da się obiektywnie porównać substancji zwykle nakreśla się ich porfil działania, strukturę, aktywność poprzez wzory strukturalne wielkości molekuł ble ble. Chodzi mi o takie subiektywne odczucie, da się to w jakiś sposób porównać do kody? Jeżeli tak to o ile jest mocniejsza ta substancja. A może lepszym wyznacznikiem byłby tramal który mnie klepał w bardzo niskich dawkach. Także w tym też no. Czas działania / w stosunku do mocy/ oraz jakby to powiedzieć objawów negatywnych po samej substancji jak i negatywnych?

Posty: 1174 Strona 74 z 118
Wróć do „Inne opioidy”
Na czacie siedzi 17 uczestników Wejdź na czata

AwatarTiJaz  Awatarsandradobrze  AwatarMondengel  Awatarkfs  AwatarSassyFungus  Awatariliketrains1337  AwatarCristianoTramaldo  Awatarbadmouse  Awatarunknown  AwatarPierwotnyWilk  Awatarkkrecha  AwatarGlassEyes  Awatarqwertz  Awatarpierunskimixer  Awatarbazylekm  Awatarwhitealex  AwatarGG Allin  

Kto jest online

Obecnie tego podforum nie przegląda żaden zarejestrowany hyperrealowicz (0 gości)