U-47700

Moderator: Depresanty

helboy
4

Ponawiam bardzo istotną kwestie dla mnie czy ten wynalazek wyjdzie w testach opio ogólnodostępnych ?

josef
29
7

nie, ten związek nie daje reakcji barwnych z popularnymi odczynnikami więc też testy nic nie wykażą. ogólne dostępne testy na opio bazują na marquisie, których przy pochodnych morfanu daje barwę różową/fioletową i jest nieczuły na U.

Chroot
5

Na zejście to się nada? Otrzeźwi trochę? Nie próbowałem, a nie powiem kusi.

godrik84
5
2

Na zjazdy po fecie i wszelkich stymulantach u47700 jak najbardziej się nada :)

latajacypisuar
6
7

Chroot pisze :

Jeżeli w przyszłości nie zamierzasz pracować, mieć rodziny, cieszyć się życiem - to warto. Weź pionę!

Chroot
5

Co miałeś na myśli? Na piątkę mnie nie stać, ale muszę cię zmartwić, rodzinę mam.. Jestem mega nieszczęśliwy.. :(

@godrik84 dzięki za odpowiedź, zaraz zobaczymy, dużo tego nie mam, ale mam nadzieje, że trochę mi się poprawi i pójdę spać, bo dzisiejszy dzień to męczarnia.

LiquidStranger
4
7

latajacypisuar pisze :
Chroot pisze :

Jeżeli w przyszłości nie zamierzasz pracować, mieć rodziny, cieszyć się życiem - to warto. Weź pionę!

Pisiuar jakim prawem demonizujesz naszą kochaną Agentkę Urszule 47? Wiesz z kim tańczysz chłopczyku?

Drogi Panie Chroot, U-47700 być może nie jest z tej samej ligi co benzo, ale w razie nagłej potrzeby spisuję się doskonale jako zamiennik i ratuję niejedną dupę. Może nie wyłączy Ci fazy której towarzyszy pełna pizda, ale kiedy już większość schodzi, bądź też zaczyna być odczuwalna lekka zamułka, Urszula da Ci przyjemną fazę i utuli do snu

1G starczy spokojnie, dawkowanie na początek jest malutkie, rzędu 2-5mg per sniff, inne ROA nieopłacalne. Trzeba mieć jedynie na uwadze możliwość wystąpienia bełtów gdy się za szybko przegnie z dawką, no i jak mija drugi dzień bez srania, dla własnego zdrowia wziąć przed snem coś na przeczyszczenie

To że substancja mocna i dobra, nie oznacza od razu że trzeba się wjebać

nlx3
2

Chroot nie ma pojecia co to za substancja, moja rada - nie warto. Lepiej to na spokojnie przeczekac.

Winny
9
4

Jak wypada wydajność p.o w stosunku do sniffa?
Mam 3g tego (no już odrobinę mniej) ale 1g rozpuscilem w spirolu i tak aplikuję...

Nupidron
4
5

Wiem, że nie da się obiektywnie porównać substancji zwykle nakreśla się ich porfil działania, strukturę, aktywność poprzez wzory strukturalne wielkości molekuł ble ble. Chodzi mi o takie subiektywne odczucie, da się to w jakiś sposób porównać do kody? Jeżeli tak to o ile jest mocniejsza ta substancja. A może lepszym wyznacznikiem byłby tramal który mnie klepał w bardzo niskich dawkach. Także w tym też no. Czas działania / w stosunku do mocy/ oraz jakby to powiedzieć objawów negatywnych po samej substancji jak i negatywnych?

Wróć do „Inne opioidy”
Na czacie siedzi 9 uczestników Wejdź na czata

Awatarvirr  AwatarMondengel  Awatarkfs  Awatarmekka  AwatarGG Allin  AwatarMasakracja  AwatarergoSum  Awatarpaulocoelho  AwatarMorfineusz