U-47700

Moderator: Depresanty

Posty: 1153 Strona 72 z 116

zasadowychlopak
Posty: 114
Rejestracja: 01 kwietnia 2012
1
6


Czy ta substancja ma jakiś ciekawy wjazd przy podawaniu IV? jak w porównaniu do helupy?


EKSUDIPRODZEKTU
Posty: 681
Rejestracja: 27 maja 2015
40
43


Wszyscy mowia o szybujacej tolerancji, a ja sobie siedze i caly czas sniffam 30mg i klepie tak samo %-D

gdzie indziej na hyperrealu
W podejściu do narkotyków i używek istnieją dwie przeciwstawne tendencje. Możemy zakazywać i wymagać 100% abstynencji. Ale badania pokazują, że niezwykle rzadko trafimy w ten sposób do naszych dzieci. Drugie podejście to tak zwana redukcja szkód. Zakładamy, że nie wyeliminujemy używek całkowicie z życia społecznego, więc podejmujemy takie działania, żeby ograniczyć potencjalne negatywne skutki ich zażywania.
W styczniu bieżącego roku w Chinach ruszyła pierwsza na świecie linia przemysłowa do produkcji alkoholu etylowego z węgla kamiennego – poinformowała Chinese Academy of Sciences. Pomysł już odniósł sukces i co najważniejsze – może się poszczycić wysoką wydajnością i stabilnością.

scat
Posty: 1548
Rejestracja: 29 maja 2013
48
67


EKSUDIPRODZEKTU pisze :
[...]sluch HD


Ano. Przypomniałeś mi jak zajebiście się po U słuchało muzyki, chyba lepiej niż po jakimkolwiek innym opio. Ale nie widzi mi się ryzykowanie życia dla polepszonego odbioru dźwięków. Chociaż w sumie... %-D


DrSkacz
Posty: 113
Rejestracja: 27 sierpnia 2010
3
7


^ Nie lekceważ tej substancji. Scat ma pewnie na myśli iv, nie jeden się przejechał. Znam przypadek gdzie gościu puknął 60mg i matka musiała mu resuscytacje robić.
Nie wiem jak to było z Marlboro ale słyszałem że on też się bawił z u47 przed śmiercią.


LiquidStranger
Posty: 347
Rejestracja: 25 lipca 2016
7
12


Marlboro miksował U z Benzo

Aczkolwiek, masz racje. Ja pompek nie tykam, zatem ciężej mi patrząc przez swój pryzmat dostrzec w Uli substancje która "Przez drobną pomyłkę" może zabić


tur3k
Posty: 2399
Rejestracja: 19 czerwca 2010
85
240


Możliwe jest wydobycie z maczanki porządanego prochu do sniffania ? Chory jestem i średnio mogę palić, ale nos mam zdrowy :D Myślałem żeby to zamoczyć w np acetonie, wymieszać w słoiku, potem na bezogniowe źródło ciepła i go odparować - tylko przy końcu odparuje mi UR-ka, więc chyba nie tędy droga. Dodam że będę miał na całą akcję parę godzin maksymalnie i nie dysponuje żadnym sprzętem poza garnkami, patelnią i kieliszkami. W skrócie: zero chemicznego szkła do takich akcji nie mam. Ewentualnie do podania iv jak przerobić ? Tak samo jak z acetonem (albo IPA) i dolewać wody zanim mi to wyparuje w pizdu ? Aceton paruje szybciej niż woda, IPA jeszcze szybciej.


EKSUDIPRODZEKTU
Posty: 681
Rejestracja: 27 maja 2015
40
43


A moze posiekac podklad jakims mikserem, ktory rozdrabnia w chuj? W sumie wyjdzie ci proch, tylko ze zielony %-D A sam podklad gdy substancja juz zejdzie wysmarkasz %-D
Wlasnie otworzylem pake z 1.5g pinka. Here we go again! :cheesy: Juz zapomnialem o tej pieknej fizyczno psychicznej euforii :-D Dupa na skreta przygotowana!


thcmaster
Posty: 122
Rejestracja: 07 sierpnia 2015
1
1


Taa, trzeba w hooy kontrolować dawki tego piękna. Kumpel po przerwie, sobie nockę zrobił z Ulą.
W skrócie. On chciał, ona nie, już jej wystarczył ten stan, jemu nie. W efekcie, zabrało go pogotowie całego fioletowego. Obudził się, gdy stali nad nim lekarze... Posypał za dużo, snif, ciach i nawet nie wiedział, że odpływa, ale gdzieś dalej niż zwykle. Skutek? ->" Przedawkowanie substancji o działaniu opioidalnym". Z własnego doświadczenia polecam brać z jednego źródła, wówczas nawet po zmianie sortu widać, że jest coś innego i inaczej do tego podejść.
:old: Przyzwyczaić się trzeba, że to opioid-ostrożnie i rozsądnie ćpunie :old: ..
Tyle osób wylądowało w szpitalu, dlatego mam nadzieję i.v rozważają tylko ludzie z mega tolerką. Po prostu, myśleć...i korzystać, bo z dobrym sortem potencjał jest piękny.
:old: Jeśli chodzi o mój sort. Zawsze biały proch. Często zostaje mgiełka na ściankach samary. Przy moich dawkach i częstotliwości użytkowania, lajtowe dla nosa. Czasem poszczypie, minuta i nic nie boli(tak jak niektórzy mówili). Przy takich ilościach spływów nie odczuwam, albo bardzo małe. Mimo, że powoli przerzucam się na i.m i podskórnie to sniffy też polecam.


EKSUDIPRODZEKTU
Posty: 681
Rejestracja: 27 maja 2015
40
43


thcmaster pisze :
Tyle osób wylądowało w szpitalu, dlatego mam nadzieję i.v rozważają tylko ludzie z mega tolerką.

Hola, hola kolego po fachu :-D . Mowisz o ludziach, ktorzy skonczyli w polskich placowkach? Jakies zrodlo tych rewelacji? (nie najezdzam na ciebie, poprostu jestem ciekaw sprawy). No i sniff moze i nie boli, ale z blona sluzowa nosa robi holocaust 2.0.


thcmaster
Posty: 122
Rejestracja: 07 sierpnia 2015
1
1


@up
Nie rozumiem pytania, może to przez stan obecny %-D .
Miałem na myśli ludzi, którzy przedawkowali i skończyli w szpitalach albo gorzej. W tym wątku ludzie sami pisali + mój znajomy wylądował ...

Posty: 1153 Strona 72 z 116
Wróć do „Inne opioidy”
Na czacie siedzi 9 uczestników Wejdź na czata

Awatarsandradobrze  Awatarmatiguzior  AwatarMondengel  Awatarvirr  Awatarunknown  AwatarpasoŻyd  Awatarunknown  Awatarmochi7  AwatarAlfaBot  

Kto jest online

Obecnie tego podforum nie przegląda żaden zarejestrowany hyperrealowicz (0 gości)