U-47700

Moderator: Depresanty

od 15 listopada 2011
1242
»
od perdiego, spizgałem gram w 10h, bez wiekszych problemów (brakowało mi nawet, z nikim sie nie dzieliłem)...... fajne, ale za krótko działa, ale jak na ta cene brardzo spoko
od 02 kwietnia 2015
63
»
kurcze 1 giet w 10 godzin !? A jak skręt ? Ostro daje po dupie :D ?
od 15 listopada 2011
1242
»
zero, mam 15ml metadonu na dobe (tego 5%)
od 19 września 2016
9
»
EKSUDIPRODZEKTU napisał:(...)Dodatkowo U-47700 nie jest wykrywane w organizmie przy uzyciu policyjnych testerow. Sypki sort - dobrze dzialajacy i praktyczny w odmierzaniu = dobry sort. (...)

Właśnie sypki sort od pewnego vendora wykrywalny był.
Natomiast puder od innego nie.
Sam zbieram się do kolejnych testów i niedługo powiem który lepszy. Wg relacji ponoć jednak lepszy jest sypki w mocy. Sprawdzę sam i dam wam znać.

Sam polecam substancję czy to sniff czy iv :-D Świentie działa dobre zastępstwo Majki dla osób które chcą być ujebane i w razie co być czystym :cool:
od 29 września 2016
3
»
Hm, miałam coś podobnego co @LiquidStranger, to były takie małe, białe sypkie kryształki, ale z działania opioidowego miało to w sobie tylko tyle, że wciągało zajebiście mocno, zero ciepełka, po większej dawce - zawroty głowy i totalny nieogar.
Po pewnym czasie wpadł mi w łapki zupełnie inny sort, biały puder, z nielicznymi, małymi grudkami. Piekielnie wkurzający, bo przez konsystencję trzeba się namęczyć żeby go wydobyć z samary tyle ile trzeba, ale działał jak należy, smak też oba sorty miały zupełnie inny.
od 25 lipca 2016
222
»
W sumie spoko ta Ula, na początku trzeba się przyzwyczaić do działania i wybadać grunt małymi dawkami, a później idzie się bawić. Szkoda, ze ja dopiero nabrałem wprawy przy końcu pierwszego gieta %-D

Spoko zabawka, na pewno jeszcze kiedyś zamówię :gun:
od 19 września 2016
6
»
Jakieś porady jak bezboleśnie zejść z tego gówna? Jestem w ciągu od tygodnia gdzieś, dawki po 30mg działają lekko. Zostal mi gdzieś giecik, chciałbym go wykorzystać, żeby zejść z dawek i ostatecznie odstawić to całkowicie bez skręta. Miałem już kilka razy skręta po tym specyfiku i przeżywałem taką męczarnie, że tym razem się zabije chyba xd
od 27 maja 2015
530
»
W moim przypadku skret po 1g w 8 dni trwal 2 doby - zlapal po doslownie 4h od ostatniej dawki i przez pierwsza dobe wykrecalo cale cialo + octowy pot, bole itd. Druga doba to juz jak przeziebienie, no i 3 dzien wszystko k.
od 19 września 2016
9
»
Sam sprawdzałem. Polecam świetna substancja. Bardzo aktywna nawet dla osób dużo bawiących się opio. Testowałem już od dwóch vendorów.
Natomiast co do wykrywalności puder był nie wykrywalny natomiast sypkie tak.

Niedługo ponowne testy :D
Polecam sniff i iv
od 03 lipca 2015
219
»
Mozesz sie "pochwalic" jak robisz gieta w 8 dni? u mnie schodzi w dwa - trzy dni (sniff) i teraz zastanawiam sie czy to jedynie tolrtka idzie w gore czy taka droga podania ma jakis znaczny wplyw. Wczesniej ktos pisal o podawaniu P.O. no to swieta czasem prob %-D

Spoiler:
Wróć do „Inne opioidy”
Na czacie siedzi 4 uczestników Wejdź na czata

AwatarGanjaBot  AwatarMondengel  Awatarkkrecha  AwatarAlfaBot