U-47700

Moderator: Depresanty

zasadowychlopak

Czy ta substancja ma jakiś ciekawy wjazd przy podawaniu IV? jak w porównaniu do helupy?

Re: U-47700

EKSUDIPRODZEKTU

Wszyscy mowia o szybujacej tolerancji, a ja sobie siedze i caly czas sniffam 30mg i klepie tak samo %-D

scat

EKSUDIPRODZEKTU pisze :
[...]sluch HD

Ano. Przypomniałeś mi jak zajebiście się po U słuchało muzyki, chyba lepiej niż po jakimkolwiek innym opio. Ale nie widzi mi się ryzykowanie życia dla polepszonego odbioru dźwięków. Chociaż w sumie... %-D

DrSkacz

^ Nie lekceważ tej substancji. Scat ma pewnie na myśli iv, nie jeden się przejechał. Znam przypadek gdzie gościu puknął 60mg i matka musiała mu resuscytacje robić.
Nie wiem jak to było z Marlboro ale słyszałem że on też się bawił z u47 przed śmiercią.

LiquidStranger

Marlboro miksował U z Benzo

Aczkolwiek, masz racje. Ja pompek nie tykam, zatem ciężej mi patrząc przez swój pryzmat dostrzec w Uli substancje która "Przez drobną pomyłkę" może zabić

tur3k

Możliwe jest wydobycie z maczanki porządanego prochu do sniffania ? Chory jestem i średnio mogę palić, ale nos mam zdrowy :D Myślałem żeby to zamoczyć w np acetonie, wymieszać w słoiku, potem na bezogniowe źródło ciepła i go odparować - tylko przy końcu odparuje mi UR-ka, więc chyba nie tędy droga. Dodam że będę miał na całą akcję parę godzin maksymalnie i nie dysponuje żadnym sprzętem poza garnkami, patelnią i kieliszkami. W skrócie: zero chemicznego szkła do takich akcji nie mam. Ewentualnie do podania iv jak przerobić ? Tak samo jak z acetonem (albo IPA) i dolewać wody zanim mi to wyparuje w pizdu ? Aceton paruje szybciej niż woda, IPA jeszcze szybciej.

EKSUDIPRODZEKTU

A moze posiekac podklad jakims mikserem, ktory rozdrabnia w chuj? W sumie wyjdzie ci proch, tylko ze zielony %-D A sam podklad gdy substancja juz zejdzie wysmarkasz %-D
Wlasnie otworzylem pake z 1.5g pinka. Here we go again! :cheesy: Juz zapomnialem o tej pieknej fizyczno psychicznej euforii :-D Dupa na skreta przygotowana!

thcmaster

Taa, trzeba w hooy kontrolować dawki tego piękna. Kumpel po przerwie, sobie nockę zrobił z Ulą.
W skrócie. On chciał, ona nie, już jej wystarczył ten stan, jemu nie. W efekcie, zabrało go pogotowie całego fioletowego. Obudził się, gdy stali nad nim lekarze... Posypał za dużo, snif, ciach i nawet nie wiedział, że odpływa, ale gdzieś dalej niż zwykle. Skutek? ->" Przedawkowanie substancji o działaniu opioidalnym". Z własnego doświadczenia polecam brać z jednego źródła, wówczas nawet po zmianie sortu widać, że jest coś innego i inaczej do tego podejść.
:old: Przyzwyczaić się trzeba, że to opioid-ostrożnie i rozsądnie ćpunie :old: ..
Tyle osób wylądowało w szpitalu, dlatego mam nadzieję i.v rozważają tylko ludzie z mega tolerką. Po prostu, myśleć...i korzystać, bo z dobrym sortem potencjał jest piękny.
:old: Jeśli chodzi o mój sort. Zawsze biały proch. Często zostaje mgiełka na ściankach samary. Przy moich dawkach i częstotliwości użytkowania, lajtowe dla nosa. Czasem poszczypie, minuta i nic nie boli(tak jak niektórzy mówili). Przy takich ilościach spływów nie odczuwam, albo bardzo małe. Mimo, że powoli przerzucam się na i.m i podskórnie to sniffy też polecam.

EKSUDIPRODZEKTU

thcmaster pisze :
Tyle osób wylądowało w szpitalu, dlatego mam nadzieję i.v rozważają tylko ludzie z mega tolerką.

Hola, hola kolego po fachu :-D . Mowisz o ludziach, ktorzy skonczyli w polskich placowkach? Jakies zrodlo tych rewelacji? (nie najezdzam na ciebie, poprostu jestem ciekaw sprawy). No i sniff moze i nie boli, ale z blona sluzowa nosa robi holocaust 2.0.

thcmaster

@up
Nie rozumiem pytania, może to przez stan obecny %-D .
Miałem na myśli ludzi, którzy przedawkowali i skończyli w szpitalach albo gorzej. W tym wątku ludzie sami pisali + mój znajomy wylądował ...
Wróć do „Inne opioidy”
Na czacie siedzi 10 uczestników Wejdź na czata

AwatarIvival  Awatarunknown  Awatarfrs  AwatarPjaq  AwatarAlfaBot  AwatarDrSkacz  Awatarzebrawgroszki  AwatarMondengel  AwatarGanjaBot  AwatarPierwotnyWilk