Twój ulubiony narkotyk

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Twój ulubiony narkotyk

35%
marihuana
230
12%
ecstasy
79
8%
amfetamina
53
7%
Grzyby
45
8%
LSD
52
5%
DXM
33
2%
salvia divinorum
13
4%
kokaina
26
6%
heroina
40
14%
Inny
95

Liczba głosów: 666

• 566 / 49 / 0

zawsze moja ulubiona substancja bedzie :liść: ale :grzybki: bym nie pogardzil i z checia je jadal czasami no i okazjolanie piwko czy cos :wino: ale faworyt nr 1 zawsze i wszedzie marihuanen bedzie
  • 27 / / 0

Grzyby są dla mnie najlepsze, MDMA też wysoko stawiam

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Mój brat zmarł, bo heroina była (i nadal jest) nielegalna

Paul z brytyjskiej organizacji Anyone’s Child opowiada, jak stracił brata i dlaczego dopiero kilkanaście lat po jego śmierci zmienił swoje zdanie o regulacji substancji psychoaktywnych.
Użytkownik nieaktywny
  • 35 / 3 / 0

• 918 / 80 / 0

Raz na kwartał (porę roku) psychodelik, na co dzień mj (marzenie to dostęp do różnych strainow, jak w Stanach, idę do sklepu i sobie wybieram na weekend) oraz w towarzystwie alkohol, przy dużym szczęściu koks.

Może na starość laudanum, DMT oraz cykl na testosteronie (po 60tce).
  • 40 / 1 / 0

Jak dla mnie mj i potem grzybki raz na jakisz czas.reszta psychodeli też nie pogardzę
  • 0 / / 0

Ja to już nie lubię niczego biorę bo muszę zazwyczaj ścierwo :kreska: :) ale LSD num 1
  • 924 / 255 / 0

^^ @ZrytaPsycha czyli ścierwo to nie ulubiony drag, a raczej - podstawowy, przydatny jakoś, %-D
  • 30 / 7 / 0

LSD :)
  • 2 / / 0

mj, MDMA
  • 152 / 39 / 0

Bieluń dziędzierzawa
Rozpuszczalniki(all day all night)
BXM
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata