Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 5 z 5
  • 202 / 61 / 0
Po tryptofanie wreszcie spałem jak normalny człowiek. Wszelkie ziołówki z apteki przy tym nie działały w ogóle. Kiedyś testowałem 5HTP, ale był kłopotliwy. Słabo pomagał przy zasypianiu, a w większych dawkach powodował ścisk w żołądku.
  • 4 / / 0
Jakiej firmy kupić tryptofan? Zastanawiam się nad firmami takimi jak Essence, Now, IronFlex. Czy 1000mg na pierwszy raz będzie spoko? Wcześniej brałam dziennie ok 400mg 5-htp. Czy mogę regularnie brać tryptofan kiedy 2-3 razy w miesiącu biorę stimy (oczywiście zachowując odstęp czasowy np. 12h albo 24h)? Mogę łączy go wtedy z wit. B6 czy raczej nie?
  • 544 / 48 / 0
Swanson to sciek. Nie bez powodu na reddicie pluja na jakosc i zawartosc ich produktow. 5htp swansona w zielonej flaszce to w rzeczywistosci L-, wystarczy poczytac ….
Predzej martwy niz slaby
  • 1187 / 206 / 23
O****Vit jest tani i wydaje się dobrze działać. Tyle, że jest w prochu, a niektórzy płaczą jak muszą zjeść niezbyt smaczniutki proszeczek (a potem wsypują sobie kryształ i mientolą w mordzie). Używam od dwóch lat przed snem wsypując sobie po prostu do ryja bez kapsułek i sobie chwalę
  • 1 / / 0
Siemka, wie ktoś czy moge łączyć tryptofan z ashwaghandą i różańcem? Mix ashy z różańcem jest elegancki ale chciałem jeszcze polepszyć działanie tylko że gdzieś wyszukałem że rhiodola jest iMAO
  • 1187 / 206 / 23
@TheGoferek
Możesz, ale z ostrożnością i mniejsze dawki. Różeniec wchodzi w interakcje z tryptofanem i powinieneś spróbować 2 razy mniejsze dawki i z czasem zwiększać. Ja miałem nieprzyjemną interakcje biorąc około 1.5g w nocy, gdy brałem różeniec i małe dawki selegiliny. Noc była koszmarna (paraliże, świadome sny, pocenie się, popieranie partii Razem). Dobrze, że mi ten pojebany stan przeszedł
  • 1255 / 70 / 1
Na przećpanie receptorów gaba pomoże w zaśnieciu?
action movie:gun:
  • 2390 / 346 / 0
Ja kiedyś jak odstawiłem neuroleptyki podczas ciągu alko, spożyłem większą niż zalecaną porcję tryptofanu w proszku, i oglądałem alfabet mafii na kompie to wjechało mi na lęki ze zmianą ciśnienia odczuwalną na sercu. @Morfeo Ja też tej samej firmy mam i wręcz polecam, łach że ma 666 porcji w plastikowej puszce.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 5 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.