Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2170 • Strona 216 z 217
  • 422 / 40 / 0
@izopropylofenidat
DPT przy 150mg sniff było ok (nastaw się na heavy trippin z możliwością przebicia). MIPTA brałem 130
mg oral i w mojej opinii był bardzo
podobny do 100mcg kwasa. AMT max 70mg i tu stymulacja już była duża. Uważaj na serducho.
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 138 / 16 / 0
@vlkodlak Dzięki wielkie. A to "uważaj na serducho" to tylko "AMT" dotyczy, tak?
Jakby co to zamierzam zjeść MiPTa i DiPTa
  • 422 / 40 / 0
@izopropylofenidat
Przy DPT i MiPT nie odczuwałem dyskomfortu. AMT trochę spidowało. Mnie nieznacznie, ale kolega który ma problemy z niedokrwieniem dłoni poschizował się po 20mg i poprosił by zawieźć go do szpitala. Trochę też psychicznie napędzał to.
Powodzenia. Daj znać w wątkach. Sam za jakiś czas zabiorę się za niepodstawione ponownie.
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 138 / 16 / 0
@vlkodlak dzieki, na pewno skrobne jakiegoś trip raporta, zwłaszcza na DiPTa
  • 3342 / 505 / 0
Kurwa jak odstawiam zawsze benzo z opio to mam takie flashe do sajko że ja pier... A najbardziej nakręciłem się na amanite.

Nie wiem czy w tym roku spróbuję bo jeszcze czeka mnie ośrodek ale jak wyjdę to nawet obojętnie jakiego paychodelika przypierdolę tylko nie w domu bo już raz mam przestrogę po GBL gdzie wyskoczyłem przez okno z 3ciego piętra (licząc parter 4 piętro) ale uszło że żyję i chodzę nooo ale poskręcany jestem jak android - ale o wypadku to później w danym temacie bo piszę to i coś nie mogę nawet zacząć.

Noo to pojadę sobie gdzieś na łąkę - na pewno zadbam w 100 % o s & s.
★ 𝘾𝘼𝙍𝘽𝙊𝙉 𝘽𝘼𝙎𝙀𝘿 𝙇𝙄𝙁𝙀𝙁𝙊𝙍𝙈𝙎
  • 1014 / 113 / 0
Takie pytanko, może i głupie ;) Każde światło degraduje tryptaminy? Czy tylko słoneczne?
  • 149 / 7 / 0
Pewnie zależy od źródła, jeżeli chodzi o słoneczne to pewnie ultrafiolet robi swoje. No i ciepło wiadomo. Światło emitowane przez zwykłą żarówkę pomijając ciepło, nie będzie robiło szkody. Ale to tylko gdybanie na chłopski rozum.
  • 1014 / 113 / 0
Ciepło wiadomo ;)
Właśnie chodzi mi o to czy szkodliwy jest ultrafiolet czy każde światło. Do tej pory zawsze myślałem, że ultrafiolet, ale tak zacząłem się zastanawiać.
  • 3248 / 622 / 9
Roztwór 4-HO-DET zrobił się w pizdu czarny. Do wyjebania?

Czy to zaczęło się degradować na jakieś formy węgla?
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 422 / 40 / 0
@Zgienty
Jak długo stał roztwór? Alk czy woda? Dawno temu czytałem, że po dwóch tygodniach tryptaminy w roztworach degradują. Nigdy nie sprawdzałem. Do dwóch tygodni zużywałem całość.
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 2170 • Strona 216 z 217
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.