Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2170 • Strona 215 z 217
  • 1432 / 70 / 0
Bierzesz jakieś leki?
Czasem niektórzy mają inną wrażliwość, albo na psychodeliki w oógle, albo na daną substancję.
Np. sympatyczny @BedeSoba-Obiecuje miał taką podwyższoną "odporność" na 5-MeO-MiPTa. Tak czy siak zaufaj mi i zanurzaj się stopniowo, każda z tych substancji jest warta uwagi. Mam sporo na głowie i nie jestem w stanie pisać codziennie, ale przyjmij moją radę jako mapę doświadczonego podróżnika.
Na psychodeliki nie ma kozaków.
Są tylko dawki, zawartość baniaka* i set and settings.
Również mnie po ponad 100 tripach nie raz przerósł lot.

To nie jest zabawa. To wspinaczka po stromym zboczu.

Chyba, że jesteś masochistą :D
Ale i to potrafi się obrócić przeciw Tobie.

*że głowy
LSD - Piękna i Bestia
  • 2521 / 205 / 0
Nie leków na stałe żadnych nie przyjmuje, jestem raczej odporny na wszelakie prochy. Wśród znajomych mam opinie ,,nigdy wiecej twojego dawkowania". Dawka którą uważałem za minimalną dla innych okazywała się dawką nokautującą. Co do psychodelików mam duży respekt, przejechałem się zarówno na DPT, przeholowałem myślałem że wyladuje w psychiatryku, oraz wpadłem w pętle czasową po 4ho MiPT. Od tego czasu (3 lata) nie stosowałem psychodelików. Tamten trip miał wielki potencjał terapeutyczny i dużo zmienił w moim życiu. Teraz przyświeca mi ten sam cel. Jak matka natura dopisze to najprędzej wybiore grzyby, i nie trzeba ryzykować z zamawianiem.
  • 57 / 6 / 0
W moim zapasie około 380mg tryptamin dwóch rodzai. Mogę odbyć od7do9 tripow, zależy czy kogoś wtajemnicze.
Uwaga! Użytkownik przedmuchany nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 756 / 52 / 0
Reklamujesz się?

Na początek polecam polskie świeże soczyste łysice, oczywiście jeśli są ku temu okoliczności :)
Grzyby(łysice) uważam za esencję wszelkich tryptamin 4- i 5-cio podstawionych. Czyli DMT się nie kwalifikuje. Sam zaczynałem od 4-AcO-DMT z tryptaminek. Nie miałem żadnego porównania z syntetykami, więc dopiero po sesjach z innymi typtaminami nabrałem doświadczenia i moim zdaniem na the very first time to samo co ja, a pewnie będzie to co akurat popularne/pod ręką.
Gdybym zaczynał jeszcze raz podróże z kolorami, zacząłbym od tryptamin, a nie od fenyloetyloamin.
  • 1432 / 70 / 0
No ja się nie do końca zgodzę, bo o ile popularny homet i aco są do nich dość podobne (również że względu na pokrewieństwo strukturalne, psylocyna to 4-HO-DMT), o tyle 5-tki to już często inna bajka. Grupa metoksy jednak zmienia sporo i np. ja wolę 5-MeO-MiPTa znacznie bardziej od grzybów, a już w ogóle nie mam wątpliwości, że to zupełnie inna substancja. Owszem: (prawie) wszystkie trypki mają jakiś wspólny mianownik, ale to samo można by powiedzieć w ogóle o psychodelikach działających na receptory 5-HT, to tylko kwestia ogólności przybliżenia.

Nawet 4-HO-DET jest imo już dosyć mocno inny w dawkach powyżej 30 mg (choć -EPT i -MET nie), podobnie 4-HO-MiPT. A prawda jest taka, że tych tryptamin chociaż spróbowałem kilkunastu, to wciąż zwiedziłem tylko marny skrawek tej magicznej krainy. Sądzę, że jeszcze może mnie wiele zaskoczyć, zwłaszcza, jeśli struktura będzie mocno zmieniona.
LSD - Piękna i Bestia
  • 756 / 52 / 0
Tyle opinii ilu ludzi, ale łysice na piedestale stawiam. Dla mnie grzyby są tym dla syntetycznych tryptamin, czym PST dla syntetycznych opioidów. Tylko moja opinia to.
  • 1432 / 70 / 0
Dla mnie były pierwszym psychodelikiem, więc też lubię, jedynie chciałem zwrócić uwagę, że trypki się jednak różnią od siebie :).
Każdy ma jakiegoś faworyta, mi MiPT dał najpiękniejsze wizuale poza 2C-P. Gdyby tylko nie był taki złowrogi, to już w ogóle byłby prawie ideał.
LSD - Piękna i Bestia
  • 10 / / 0
Jest możliwe, tryptamina wyłączy lizer?
Dość spory czas temu jadłem al lada i chciałem połączyć z niewielką ilością grzybków.
grzybki postanowiłem zjeść, jak zacząłem czuć pierwsze delikatne efekty blotta i po czasie jak czułem, że kwasik zaczyna się rozkręcać...

Nagle cisza

Zero działania, wszystko znikło :/


U mnie tak samo dawki homipta zaczynają się od 40-50 mg, po mniejszej ilości mam tylko srogi niedosyt

Mam zamiar za jakiś czas udać się w podróż i chciałbym połączyć lizer z tryptą, jednak obawiam się że może spotkać mnie to, co wtedy, a czytałem, że niektórym użytkownikom po takim połączeniu było NIEŹLE i sam chciałbym doświadczyć czegoś co wyjdzie poza poziom psychodeli jaki znam
  • 24 / 10 / 0
Stosowałam kilka wyrobów tryptaminowych. Tym razem, wzięłam 5meomipt. Ciężki loading, małe dawkowanie. W tej grupie szukam najbardziej kolorowych wizuali pod powiekami. Powiem tak, 4homet potęguje wieksze wzorki. 4acodmt to mój pierwowzór najsilnijszej trymtaminy. 5meomipt coś tam blyska jaskrawo barwowo trojwarstwowo, ale przy dwóch poprzednich odbiega pod względem wozuali. Niemniej im love wszelkie tryptaminum, te błyskotki są najszlachetniejsze w grupie psychodelii. Zażyłam około 20mg niedawno, więc podróż kosmiczna odbędzie się z miękkim ladowaniem.
  • 138 / 16 / 0
Czy tryptaminy podstawowe typu AMT, DiPT, MiPT, DPT są wszystkie bezpieczne? Nic się nie stanie jak przypierdole za dużo?
ODPOWIEDZ
Posty: 2170 • Strona 215 z 217
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.