Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2170 • Strona 214 z 217
  • 39 / 4 / 0
4-HO-MET zajebisty na początek, 4-AcO-DMT to jest troszkę chyba większy próg wejścia, ale powinno być ok.
  • 916 / 182 / 0
Jest ktoś wstanie porównać mi DPT do 5MeoDMT w formie wolnej zasady ?
  • 2521 / 205 / 0
4 ho met bardzo się różni działaniem od miprocyny?
  • 1432 / 70 / 0
@chlorekturbokofeiny totalnie się różni. homet jest dużo bardziej przyjazny. mniej stymulujący, mniej wjeżdża na ciało i serce (głównie ciśnienie, ale tętno też), i jest znacznie mniej intensywny. Choć wizuale mogą po homecie być całkiem mocne, to ho-MiPT moim zdaniem wywołuje mocniejsze. Plus ten drugi jest momentami dysocjujący, trochę przypomina pod tym kątem 4-AcO-DMT. Pamiętam jak kiedyś poszedłem jak już na mnie działał MiPT do sklepu (ale jeszcze przed peakiem). Sprzedawczyni coś do mnie mówiła, a ja słyszałem to z oddali i w ogóle "rozpływałem się" trochę w dysocjacji.
LSD - Piękna i Bestia
  • 2521 / 205 / 0
@Scone Dzięki. A którą tryptamine mógłbyś polecić? Próbowałem tylko DPT i miprocyny. DPT mnie nie wciągnęło, za to 4homipt się bardzo podobał. Myślę zamówić jakąś tryptę, tylko nie wiem na co się zdecydować.. To 4AcO DMT lepsze od chomika?
  • 1432 / 70 / 0
Zależy czego szukasz :)
Ale takie "overall score" homet ma u mnie wysokie - właśnie dzieki bardzo małemu mindfuckowi i "pozytywności". Jest też w pewnych kwestiach podobny do grzybów (w końcu psylocybina to 4-HO-DMT). Zdecydowanie trzeba spróbować hometa, jak Ci się spodoba, to 4-HO-DET też jest wart uwagi - tak do 20 mg praiwe identyczny jak H ale już zdaje się koło 30-35 miał bardzo oryginalne wizuale (choć trip w nocy w praku okazał się być złym pomysłem, bo akurat spotkałem halloweenowe upiory (przebierańców) i naprawdę mroczne wizuale mi z tego wylęgły (ale jednocześnie bardzo ciekawe i złożone).

4-AcO-DMT nie lubię. 3-4 razy brałem, tylko raz mi się podobało. Raczej wyciąga ze mnie słabości i dysocjuje w lekko bezmyślny sposób chwilami (podobnie, ale trochę inaczej niż ho-MiPT).

Na pewno świetny jest też 5-meo-mipt, ale to już gruby kaliber, najmocniejsza z tych "klasycznych tryptamin". Także poczekałbym z nią, aż zbierzesz doświadczenie.
LSD - Piękna i Bestia
  • 2521 / 205 / 0
@Scone To ostatnie mnie zaciekawiło :D Doświadczenie jakieś mam, swego czasu brałem dużo DXM, difenidyna, pare razy MXE. miprocyna wydawała mi się przez to bardzo lajtowa. Na drugim tripie spokojnie ogarniałem 90 mg. A grzyby do której tryptaminy najbardziej podobne? Do hometa? Czy grzyby są słabsze/silniejsze od większości rc tryptamin? Ostatnio znalazłem 11 lysiczek, dzianie przypominało mikrodawke miprocyny, tylko nieprzyjemny bodyload. Ech, jak by tak z 50 znalezc było by super.
  • 4389 / 669 / 0
Grzyby najbardziej właśnie 4aco-DMT.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 1432 / 70 / 0
08 października 2020chlorekturbokofeiny pisze:
Doświadczenie jakieś mam, swego czasu brałem dużo DXM, difenidyna, pare razy MXE. miprocyna wydawała mi się przez to bardzo lajtowa. Na drugim tripie spokojnie ogarniałem 90 mg.
Doświadczenie z sajko. Dyso są zupełnie inne. Mówię Ci, wybierz sobie najpierw którąś z tych 4-tryptamin, nie ma się co spieszyć.
Lepiej sobie krok po kroku podnosić poprzeczkę, nić dać się zmiażdżyć badtripowi, bo się kozaczyło %-D

Tak jak mówi serek Aco jest bardzo grzybowe.

Nie brałeś 90 mg 4-ho-mipta, chyba, że metodą rozsmarowania na skórze w roztworze majonezu 😄
35 to już naprawdę mocny trip. Nie wiem kto sprzedaje takie słabe rozcierki, ale była pewnie 3:1 albo i mniej. Sprawdź, czy nie ma na samarce słowa mannitol.
LSD - Piękna i Bestia
  • 2521 / 205 / 0
To było 3 lata temu, z 3 różnych źródeł. I raz w prochu. Moje pierwsze to byly znane ,,zielone tabletki" od pas***ata. Nie przecze, ze mogly byc kancone, choc ludzie pisali ze po 1 mieli grubo ja ledwo czułem.
ODPOWIEDZ
Posty: 2170 • Strona 214 z 217
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.