Tryptaminy - wątek ogólny

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 263 / 23 / 0

Ja dopóki się nie położę się spać po tripie mam rozszerzone źrenice.
  • 630 / 63 / 0

4-8 tabletek thiocodinu ( (60-120 mg kodeiny) spokojnie ukrywa ten efekt. Po LSD czy DOC zupełnie zmniejsza zielenice na cały trip. Po tryp, dopiero po zaprzestaniu działania.

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Czekoladki z... marihuaną w paczkach za 100 tys. USD

Rozdanie nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej to najbardziej prestiżowa impreza branży filmowej, tymczasem...
  • 63 / 2 / 0

Dzięki za odpowiedzi! :)
Planuje za niedługo pierwszy raz zarzucić homipta z dwójką znajomych. Myślałem, żeby zaraz po wrzuceniu wyjść i pochodzić sobie po osiedlu. Myślicie, że to dobry pomysł czy lepiej by było poczekać, aż się trochę faza rozkręci i wtedy rozmyślać o ewentualnym wyjściu?
  • 462 / 53 / 0

miprocyna się szybko rozkręca, możecie poczekać ze 20-30 min i dopiero wyjść na miasto. Uważajcie na znajomych czy policję, nie ma co robić sobie przypału. Ja też po psychodelikach lubię sobie z kimś pochodzić po okolicy, ale najlepiej to robić jak jest ciemno, znaleźć sobie skrytą ławeczkę, posiedzieć i pogadać.
  • 63 / 2 / 0

Nie miasto nie. Raczej takie osiedle na przedmieściach. Pytam bo słyszałem, że niektórzy moga miec mały problem z chodzeniem.
W nocy również można liczyć na jakies ciekawe kolorki czy lepiej wyjść jeszcze przed zmierzchem?
  • 169 / / 0

W nocy jak najbardziej można liczyć na ciekawe efekty, bądź „kolorki” jak tak to nazwałeś :)
Tryptaminy bardzo dobrze komponują się z wieczornym/nocnym klimatem.
  • 462 / 53 / 0

Zależy też, ile weźmiecie homipta. Jeśli standardową dawkę 20 mg to wręcz polecam pochodzić trochę wieczorem, najlepiej po parku czy czymś takim. Natura na miprocynie wygląda pięknie. Ja po 20 mg za pierwszym razem spokojnie dawałem radę, nawet do Biedry poszedłem xd
  • 63 / 2 / 0

Haha do biedronki może nie pójdę ale po piwko do stacji sie przejdę :D
Dzięki za rady!
Wydawało mi się, że przez wieczór albo noc mogę dużo stracić. Dowiem się prawdopobnie za niedługo ;d
Pozdro!
  • 462 / 53 / 0

miprocyna jest najlepsza nocą. OEVy wtedy są naprawdę piękne. Piwko na zejściu powinno fajnie wejść i ułatwić zaśnięcie. Pozdro i udanych lotów :)
  • 266 / 6 / 0

Z reguły jem mipro na imprezach w nocy, lecz uważam, że za dnia paleta jaskrawych kolorów jakie serwuje nam ta substancja jest o wiele bogatsza
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 64 uczestników Wejdź na czata