Tryptaminy - wątek ogólny

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 2115 Strona 209 z 212
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 933 / 220 / 0


Nie, czemu? Tylko te stare, mipty i inne nie zaliczają się nawet do NPS.
Rejestracja: 2012
  • 1758 / 136 / 0


Czytałem ustawę ale obecnie mam takie niedojebanie umysłowe i rozleniwenie że nie potrafię tam wszystkiego sobie popodstawiać.
Najbardziej zależy mi na AMT i 5-MeO-DIPT.
Still legal?

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Wiewiórka pod wpływem narkotyków. Nietypowe odkrycie w mieszkaniu

Policjanci w stanie Alabama (USA) w poniedziałek przeprowadzali rewizję jednego z mieszkań. Podczas przeszukania odkryli, że lokator trzymał w klatce wiewiórkę, którą karmił metamfetaminą.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 933 / 220 / 0


Jeżeli nie ma ich w ustawie - legalne, we wzorach NPS nie znajduje się tryptofan.

[mention]hydroksy[/mention] Nawiązuję do postów wyżej odnośnie regulacji receptorów 5ht2a, stosowanie trazodonu z pewnością nie pozwoli na pełne doświadczenie psychodeliczne, ze względu na antagonizm tych receptorów, ciekawi mnie w jaki sposób trazodon działa (przyjmowany długofalowo) na te receptory właśnie - regulacja w górę pomimo antagonizmu 5ht2a, przez agonizm hamującego receptora 5HT1?
Rejestracja: 2016
  • 630 / 63 / 0


Trazodon zatrzymuje działanie wszystkich psychodelików. 30 min po rozgryzieniu tabletki jesteś trzeźwy. Zbija nawet 10 mg DOC’a. Jednak działa dość krótko. Po 14 h od ostatniej dawki brałem i wszystko było dobrze. Tylko ja rozgryzam tabletki bo często są o spowolnionym uwalnianiu.
Właściwie ten lek jest 10 razy lepszy od benzo podczas bad trip’a.

Pytanie do ludzi mających styczność z tymi samymi tryptaminami jednak innymi podstawnikami. Jakie są wasze ulubione i jakie różnice są w ich działaniu? Np. Porównanie 4-AcO-DMT i 4-PO-DMT (psylocybina) oraz po prostu DMT

06 lutego 2018fraktaL89 pisze:
Siemanko tu Tryptamineles. Miksowaliscie moze 4-PO-DMT z 4-HO-MIPTem ?
Jesli tak, to jestem ciekawy, co wrzucaliscie pierwsze, a co drugie i z jakim odstępem czasu,
w jakiej postaci była zarzucana miprocyna i jaką drogą była podawana, jak bodyload po dorzuceniu drugiej Tryptaminy,
no i oczywiscie jakie dawki miprocyny/mg i grzybków wagowo, ewentualnie w sztukach.
Wogole to miksował ktos P. Semilanceata z jakimis Tryptaminami ? Jak wrażenia ?
Dajcie znac, z gory dzięki. Pozdrawiam.
nie łącz. miprocyna działa już po 15-20 minutach. Wyrobi tolerancje na grzyby. Ja łączyłem po miałem za mało łysiczki. Wypiłem trochę ho MiPT’a w soku owocowym i zjadłem kanapkę z grzybami po pięciu minutach. Zamiast przepoterznego trip’a najpierw załadowali się ho MiPT. Dało jakieś tam działanie, dopiero po ponad godzinie załadowały się grzyby. Chwile zupełnie nie ogarniałem ale gdy moc MiPT’a zaczęła spadać zostały same grzyby które zadziałały dość słabo. Chociaż 20 minut było naprawdę STRONG to cały czas czułem się jak by oszukany.
Możesz spróbować najpierw grzyby i gdy poczujesz pierwszy efekt, wsiąść trochę 4-HO-MiPT. Jeśli chodzi o sam klimat jaki daje to połączenie to ciężko mi powiedzieć. Nie jestem fanem miksów substancji o bliźniaczych właściwościach.

10 czerwca 2018koxxiur pisze:
Witam, mam pytanie teoretyczne. Gdyby miało się ze 100g 4-ho-męt i 4-AcO-DMT kupione przed delegalizacja. Hmmm już nie pamietam dokładnie kiedy była. Ale kilka lat już minęło.
Czy substancje przechowywane w szafce w zamkniętym woreczku strunowym zdegradują? Jeśli tak to czy można się otruć? Mogą być trujące składniki? Co o tym myślicie? Gdybym takie coś znalazł, strasznie bym się cieszył ;) bo piękne były czasy mahometa i aco:)
Ps jeszcze dodatkowe info
(przechowywanie np w zimę DOM nie ogrzewany, w lato normalne temperatury jak to w domu)Tryptamina degradując się ciemnieje. Sprawdź kolor, ewentualnie usyp kupkę i zakrop ją woda. Jeśli ściemnieje To znaczy że coś tam jeszcze było.
Rejestracja: 2018
  • 17 / 1 / 0


30 września 2018endother pisze:
Porównanie 4-AcO-DMT i 4-PO-DMT (psylocybina) oraz po prostu DMT
Ciężko mi określić różnicę między 4-AcO-DMT a psylocyną i psylobicyną bo nie udało mi się zdobyć 2 ostatnich w czystej postaci. Różnice między tripami grzybowymi a tymi na 4-AcO-DMT były zauważalne, lecz samo działanie bardzo podobne. Miedzy tymi substancjami a jedzonym DMT czuć było również jakieś podobieństwo, ale nie za duże.
W mojej ocenie: 4-AcO-DMT > grzyby > DMT
Rejestracja: 2018
  • 2 / 1 / 0


30 września 2018aziriah pisze:
30 września 2018endother pisze:
Porównanie 4-AcO-DMT i 4-PO-DMT (psylocybina) oraz po prostu DMT
Ciężko mi określić różnicę między 4-AcO-DMT a psylocyną i psylobicyną bo nie udało mi się zdobyć 2 ostatnich w czystej postaci. Różnice między tripami grzybowymi a tymi na 4-AcO-DMT były zauważalne, lecz samo działanie bardzo podobne. Miedzy tymi substancjami a jedzonym DMT czuć było również jakieś podobieństwo, ale nie za duże.
W mojej ocenie: 4-AcO-DMT > grzyby > DMT
To ja akurat muszę powiedzieć coś z goła innego odnośnie różnic między 4-AcO-DMT a grzybami.
Efekt 4ACO był zupełnie inny od grzybów.
Działanie grzybów jest bardziej zbite, pełne, przeszywające, skondensowane, bardziej wyraziste.Działa nieco krócej.
4-AcO-DMT Działało w moim przypadku około 10 godzin , było ...hmm.. mocno odczuwalne aczkolwiek działało bardziej w tle, choć brzmi to skrajnie.Jak działało?Tego nie potrafię opisać, inaczej niz grzyby, choć jakies cechy wspólne na pewno można by wyłowić.
Piszę to na podstawie własnych doświadczeń, z różnymi gatunkami grzybów.I kilkoma podejściami do 4acodmt.
Za każdym razem 4aco dawkowane było po 30mg.
Natomiast DMT...to zupełnie inna bajka, nie ma podstaw by to porównywać do 4-AcO-DMT czy tymbardziej grzybów.
Rejestracja: 2018
  • 19 / 1 / 0


4 ho DET(etocyna) i 4 ho MiPT(miprocyna) + busz ? w jakie dawki celować ??? miech przerwy od psajko mam teraz eto nie waliłem nigdy a mipro doświadczenie duże dawki zawsze 50/60+ busz bez tolerki.
Rejestracja: 2016
  • 325 / 49 / 0


Pomorze mi ktoś ze sprawą przechowywania tryp jak to robić bo szukam i nic na forum nie mogę znaleźć może ślepy jestem to za link dzięki, a jeśli nie ma to chce tu zapytać, jak najlepiej przechowywać takie substancje, w spirytusie ciemnym szkle, gdzieś na dnie zamrażarki ??, a jeśli w strunowym woreczku z wyciśniętym powietrzem zamknięte w plastikowym pojemniczku szczelnie zakręconym w chłodnym miejscu około 15stC ile czasu może postać stoi tak już siódmy miesiąc, może zmieniać się kolor zapach zabarwienie proszku ?? jak reaguje na plastik zawarty w woreczku zachodzą tam interakcje, przedostaje się do produktu w wyniku długiego kontaktu ??
Rejestracja: 2016
  • 630 / 63 / 0


@Migomat (fajny nick

Nie ma żadnych interakcji z plastikiem, ludzie pisali coś o alkoholu i problemach z rozpuszczalnością. Tryptaminy degradując ciemnieją, tak jak by zgniły. Na początku pojawia się kilka szarych kropek potem wszystko brązowieje i robi się czarne jak błoto.

Jeśli chodzi o moje doświadczenia to do 1,2 roku czasu można przechowywać w szczelnej samarce bez dostępu światła która jest wrzucona w drugą samarkę z pochłaniaczem wilgoci (siarczan miedzi) Wiesz, te kulki z butów w sklepach. Po prostu wejdź i wyjmij ze dwie torebeczki one i tak są głównie do transportu i tu już nie potrzeba.

Polecam to do przechowywania większości dragów.
Rejestracja: 2016
  • 69 / 3 / 0


Cześć,
Jak długo utrzymują się rozszerzone źrenice od wzięcia homipta?
Po zaprzestaniu działania czy jeszcze troche po?
Posty: 2115 Strona 209 z 212
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość