Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 50 • Strona 3 z 5
  • 2336 / 8 / 0
@housemeister
Jakie SSRI jesz? Widzę, że ile użytkowników, tyle opinii.
Why are you wearing that stupid man suit?
  • 214 / 2 / 0
seronil/ fluoksetyna
  • 325 / 2 / 0
Nie opłaca się zażywać tryptamin przy ssri - takie doświadczenia posiadam ja...
Uwaga! Użytkownik Kleryk Lubi Dzieci nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 191 / / 0
Jak to jest z czysto fizjologicznego punktu widzenia? Blokowanie wychwytu zwrotnego a agonizm receptorów? Wkońcu opłaca się brać czy nie? I na jak długo miałbym fluo odstawić jak coś?
  • 130 / 6 / 0
na mnie wszystkie psychodeliki, w tym tryptaminy, działają wyraźnie mocniej na SSRI (w tym momencie fluoksetyna), również dłużej. tolerancja też wraca do normy szybciej. to wyraźny efekt i jestem jego pewien.
z brzegu-na-brzeg
  • 191 / / 0
A jakby tak wrzucić ssri przed załadowaniem tryptaminy i na peaku by zablokowało wychwyt zwrotny to nie wzmocniło/wydłużyło by działania?
  • 53 / / 0
ale podobno ssri działają dopiero po jakimś czasie (3 tygodnie) więc pewnie nie miało by to znaczenia
  • 83 / 1 / 0
Gomez pisze:
na mnie wszystkie psychodeliki, w tym tryptaminy, działają wyraźnie mocniej na SSRI (w tym momencie fluoksetyna), również dłużej. tolerancja też wraca do normy szybciej. to wyraźny efekt i jestem jego pewien.
Skoro palone wielokrotnie konopie na SSRI działają mi osobiście wyraźnie mocniej niż na ludzi bez przyjmowania sertraliny ..
To pójdę tym tropem i spróbuję. Dam znać jak było ofc ^_^
Uwaga! Użytkownik krasnal666 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1358 / 21 / 0
Po fluoksetynie i paroksetynie działanie tryptamin było u mnie znikome, a na wenlafaksynie zawsze było wszystko w porządku - zarówno wizualnie, jak i psychodelicznie, wszystkie efekty zachowane.
http://www.lastfm.pl/user/Everett92
  • 1052 / 8 / 0
Padlo pytanie, jak dlugo po odstawieniu lekow, mozna w pelni doswiadczyc dzialania tryptamin... Dlugo. Miesiac to minimum, jesli bralo sie ssri dluzej niz pol roku. Leki ssri modeluja i ich dzialanie jest natychmiastowe, ale pierwsze ich efektywne, dostrzegalne dzialanie pojawia sie z biegiem czasu i trwa to zazwyczaj okolo 4 tygodni. W ogole branie ssri i narkotykow to bardzo zly pomysl! Po co wtedy brac ssri, jesli sie chce cpac?
ODPOWIEDZ
Posty: 50 • Strona 3 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.