Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 50 • Strona 2 z 5
  • 2497 / 41 / 0
tak samo nie, nie widze powodu, dla ktorego mialoby inaczej dzialac, poza suma dzialania leku i trypt.
Ostatnio zmieniony 19 kwietnia 2010 przez świetliste macki kosmicznej jaźni, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 142 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Dekadentyzm »
Też biorę wenlafaksynę i nie było problemu nigdy.
Póki jest wódka, jest nadzieja.
  • 22 / / 0
@greenz: Pocieszające, to co piszesz :cheesy: A jaką dawkę szamałeś? Sertraliny i tryptamin. Nie było potrzeby zwiększania dawki tryptamin? Mam zamiar odbyć podróż na 4-aco-dmt właśnie i zacząłem odstawianie ssri. No ale może nie ma wcale takiej potrzeby ;-)
[align=] Mądrość rzecze: bądź silny! Wtenczas udźwigniesz więcej radości.[/align] %-D
  • 1877 / 19 / 0
Nieprzeczytany post autor: opak »
Moja dziewczyna bierze sertraline i ogolnie jest spoko , tryptaminy dzialaja normalnie bez zarzutu ale czy mocniej to nie wiem :)
kapo
  • 22 / / 0
Pal licho czy mocniej :-D byle w ogóle ;-) Spotkałem się z opiniami, że w trakcie kuracji ssri nie warto zabierać się za tryptaminy :nuts:
[align=] Mądrość rzecze: bądź silny! Wtenczas udźwigniesz więcej radości.[/align] %-D
  • 5302 / 98 / 0
Bo nie warto się za nie zabierać tylko warto je pchać w nos! Kilkaset tysięcy moich znajomych z reala przekazało mi telepatycznistycznie, że na ZSSR można się tryptaminować. Poważnie
-----

Niepoważnie też się można tryptaminić, może nawet śmieszniej będzie %-D
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 142 / / 0
Dawki SSRI nie pamiętam, 25mg?
SNRI, które teraz biorę to 75mg, triptaminki birę w standardowych dawkach
Póki jest wódka, jest nadzieja.
  • 214 / 2 / 0
Seronil, kapsułki, 20 mg + 40mg 4-aco-dmt oral + 20mg 4-ho-met iv. i wszystko gra tak jak bez fluoksetyny ? tzn odstawiłem seronil na 3 dni, ciagle pijąc jakieś herbatki detoksykujące, ale nie chce spierdolić tripa. Fluoksetyna ma podobno dłuuugi okres półtrwania.
Dowiedziono, że fluoksetyna jest także antagonistą receptora 5-HT2C, co czyni z niej atypowy SSRI
Psylocybina w organizmie szybko ulega defosforylacji do psylocyny która jest agonistą receptorów serotoninowych 5-HT1A i 5-HT2A/2C
czyli jednak coś tam blokuje.
  • 214 / 2 / 0
dobra, napisze jedno. SSRI + TRYPTAMINY = CHUJOWY TRIP.
czwartego dnia bez fluo zapodałem 40mg 4-AcO-DMT i 20mg 4-HO-MET (wszystko oralnie). wszystklo fajnie cacy się załadowało, czuć było że percepcja ulega wykrzywieniu, pojawiają się pierwsze CEV'y, potem OEV'y. Trip nabiera kształtu, koloru i nasycenia. Jest coraz lepiej. Ale chwila chwila. Coś nie tak z tym tripem. NIE CZUĆ ŻADNEJ EUFORII ANI EMPATII. Zdesperowany próbuję w głebi ducha stworzyć sztuczne szczęście - nic z tego. Złudzenie, że miało być kosmicznie, - jest żałośnie. Pierwsze efekty wystąpiły po 20 min, utrzymywały się godzinę, z minuty na minute wzrastając, aż nagle wszystko znikło i pozostało jedynie pobojowisko w mózgu i żal, sam nie wiem do kogo, o nieudanego tripa. W moim przypadku SSRI nie dość, że osłabiają tryptaminy, skracają ich czas działania, to terminologia euforia / empatia w tym przypadku nie występuje. Pozdrawiam.
  • 142 / / 0
Dojebałeś do pieca, przecież to nie MDMA, żeby bez względu na humor ryj Ci wykrzywiało ze śmiechu.
ODPOWIEDZ
Posty: 50 • Strona 2 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.