Tryptaminka, która nie wpływa na pracę serca i układu krwionośnego

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 397 / / 0

Halucynogenne czy zwykłe? :-)
  • 3129 / 14 / 0

%-D

Magiczne. Chociaż nie jest to zasadą, ale u mnie i u wielu znajomych wystąpił ten efekt.

A jednak wolno palić marihuanę?

O jednolitości orzecznictwa, zapomnianej wyjaśnionej już rozbieżności i o tym, jak nie pisać kasacji…

Pożar plantacji konopi

Policjanci z zabrzańskiej komendy prowadza czynności w sprawie pożaru, do jakiego doszło w sobotę 7 marca na ulicy Nowodworskiej w Zabrzu. W mieszkaniu, w którym wybuchł pożar, interweniujący strażacy ujawnili plantację konopi.
  • 397 / / 0

Chyba sobie jednak odpuszczę hometa, szkoda, bo już kupiony. Po przebudzeniu 135/83. W nocy ponad 150/110 + szum pulsującej krwi w lewym uchu. Nawet lek na nadciśnienie nie pomógł. Trzeba będzie do kardiologa się wybrać i walnąć sobie badania... np echo
  • 35 / / 0

Już gdzieś, kiedyś o tym pisałem, a niedawno się tylko utwierdziłem, że homet faktycznie zbija ciśnienie. U mnie standardowe to około ~150/80, po wrzuceniu hometa ~130/70. Sprawdzałem to kilka razy przy kilku różnych okazjach z hometem i zawsze po około godzinie od wrzucenia ciśnienie było zdecydowanie niższe niż przed spożyciem.

Pozdrawiam
  • 16 / / 0

Co do ciśnienia mi po DXM podskoczyło do 200/140 z tego co pamiętam i jakoś nie umarłem. W wypadku takich akcji zapijam browarami i nie dość, że serce się uspokaja to jeszcze ciśnienie zmniejsza.
  • 729 / 4 / 0

A na wejściu jak? Jak mi wchodziło, to arytmia + tachykardia obecne były. Szczególnie w fazie rozpierdolu. Przez to dopiero jak schodziło i był afterglow (jeny, najlepsza część podróży, definitywnie :D ) się zacząłem cieszyć z wszystkiego było przyjemnie z lekkimi wizualami.
Użytkownik nieaktywny
  • 9 / / 0

25 mg hometa, ból głowy, uczucie wody w uchu. Ciśnieniomierz na łapkę, nieprzyjemne buczenie, od razu wiedziałam, że wcale mi to nie pomoże (zabawa zepsuta do końca dnia :wall: ), ale przynajmniej ciekawość zaspokoi. Ciśnienie 140/100, puls 95. Nie jest to najgorszy wynik, ale u mnie od razu powoduje ból głowy. Wcześniej brałam większe dawki tego cuda i wszystko było ok (jedynie przyspieszony puls), więc spekuluję, że to przez stres (którego miałam ostatnimi czasy sporo). Gdy już szykowałam się do grobu, chłopak w końcu zabrał mi "ten budzik". Całe przedsięwzięcie kosztowało mnie niezłego badtripa (w kafelkach w łazience widziałam siebie podpiętą pod szpitalną aparaturę. tak, byłam warzywkiem).
Pod koniec dnia (mj bardzo pomogła) było w normie.
  • 750 / 61 / 0

To dziwne, bo u mnie homet praktycznie nie wpływa na prace serca. Nawet po 50mg ciśnienie i puls miałem w normie.
Użytkownik nieaktywny
  • 9 / / 0

Z moim chłopcem też wszystko było w porządku. Może to ze mną jest coś nie tak? :F
  • 23 / / 0

Nie brałem 4 ho met. ale brałem 4 aco DMT i naprawdę żadnej z opisywanych przez was dolegliwości sercowych nie uświadczyłem
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 804 uczestników Wejdź na czata