Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 2 z 5
  • 2336 / 8 / 0
Modyfikowany Bigos pisze:
Tak jak pisałem to było delikatne dla nos , delikatne szczypanie tylko czułem przez 10-15 sekund i tyle , może TMA-2 jest tylko takie nie przyjemne dla śluzówki ? :-/
To w takim razie zajebiście. Też spróbuję tą metodą, może na podkładzie ze 150-225 deksa. Jak było z wpływem na psychikę, wizualami?
Why are you wearing that stupid man suit?
  • 1877 / 19 / 0
Ja może ze swojego doświadczenia , TMA jest wg mnie bardzo podobne do TMA-2 , próbowałem w dawce 180 mg oral , wływ na psychiki typowy dla meskalinowych analogów czyli oczywiście klarowność i czystość umysłu , wizualnie cięzko mi powiedzieć ponieważ spędzilem tripa w dość nietypowym miejscu i do tego bardzo ciemnym , za zamkniętymi oczyma nie mialem typowych wizuali bardziej jakieś obrazy czy kij wie co , w sumie żałuję ze wtedy nie oglądałem pogody bo tak wyciągnałbym z tej substancji o wiele więcej niż z takim s&s tym bardziej ze TMA ma potencjał . Następnym razem mam plan spróbować jej w pogodny dzień . Osobiście chyba jednak wole TMA-2 po pierwsze dłuższy czas działania po drugie wydaję mi się ze jest bardziej psychodeliczne myślę jednak ze to dość subiektywna opinia gdyż ani jednego ani drugiego nie próbowałem w pełnych dawkach , więc wszystko przedemną . Natomiast nadal w sumie nie wiem która substancja bardziej przypomina meskalinę choćby dlatego ze meskaline brałem w dzien a TMA2 i TMA w nocy :cheesy:
  • 2336 / 8 / 0
200mg TMA-1 i to samo co przy TMA-2, czyli nic konkretnego, oprócz konkretnego bodyloadu. Ból. Nie dla mnie te substancje niestety.
Why are you wearing that stupid man suit?
  • 1877 / 19 / 0
50 mg TMA-6 dawka która miała jakiś sens przy tym psychodeliku okazała sie bardzo przyjaznym i lajtowym doświadczeniem , bardzo spektakuralne CEV , OEV nieco słabsze ale tez interesujące , mniej przekrzywia niz takie TMA-2 bo którym w wysokich dawkach jest sie po prostu rozłożonym , tu myślenie jest jeszcze bardziej klarowniejsze , mogłem normalnie wyjść na miasto na zakupy , spędzić czas ze znajomymi nikt nawet sie nie zorientował ze cokolwiek brałem. Bardzo niesamowicie podkręcone kolory i kolejny psychodelik który działa inaczej niz typowe fenetylaminy , czuć w nim bardziej naturalne zmiany postrzegania jak po LSD czy grzybach w sumie akurat tą cechę zauwazyłem przy kazym związku z tej grupy.
Wydaję mi się że jeśli na upartego szukać to TMA-6 jest najbliżej w działaniu do meskaliny wcześniej myślałem ze to jest TMA-2 ale jednak sie myliłem .
Oczywiście pod mocem psychodelicznośći to TMA-2 kładzie całą tą grupę na łopatki :)

Co do loadu to chyba też w porównaniu z TMA-1 i TMA-2 to jest nic , skecanie w żołądku a tak to bez większych rewelacji.
Czas działania też wydaję mi się troszke zawyzony ale wszystko zobaczymy głowny peak to z 5-6h .
  • 2451 / 78 / 0
A czas działania ? Oral czy sniff ? pewnie oral ale lepiej spytać :-) Jakieś zmiany w odbiorze muzyki ?
Zejście ? %-D
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 1877 / 19 / 0
Oral , oral , muzyka brzmi bardzo głeboką w sumie o czym mogłem sie przekonać po całej tej seri :heart:
Zjazd? Zjadlem o 10 rano jeszcze mnie trzyma więc nie wiem :-D
Napewno działa najdlużej z tych wszystkich meskalinowych amfetamin .
Jeszcze małe co neico bardziej ohydnej w smaku fenetylaminy nie jadłem :wall:
  • 2451 / 78 / 0
No to fajnie , po TMA-2 bass był bardzoooooooooo głęboki %-D
Długo działa , legalne w Polsce i w dodatku tanie :diabolic:
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 2518 / 25 / 0
Modyfikowany Bigos pisze:
No to fajnie , po TMA-2 bass był bardzoooooooooo głęboki %-D
Długo działa , legalne w Polsce i w dodatku tanie :diabolic:
TMA-2 jest chyba nielegalne w Polsce.
  • 1877 / 19 / 0
No jest nielegalne tak samo jak TMA-1 ale czy to coś zmienia?
On miał na myśli że TMA-6 długo działa , jest legalne i że są podobieństwa z TMA-2 :-D
  • 2518 / 25 / 0
Dla niektórych zmienia, Ja od dawna szukam TMA-2. Z tego co wyczytałem, najlepsze z tej grupy. Trzeba się przygotować mentalnie przed rytualnym ścięciem San Pedro ;-)

Kapo brałeś różne trimetoksyamfetaminy itp. co najbardziej przypomina meskalinę?
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 2 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.