Trazodon

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 779 Strona 76 z 78
Rejestracja: 2018
  • 150 / 36 / 0

Czy trazodon przyjmowany z SSRI powoduje tylko wzrost libido czy przyspiesza też wytrysk? Pytam, bo SSRI czas do wytrysku skutecznie u mnie wydłuża, tylko jest kłopot z erekcją. Jaka najniższa dawka będzie do podniesienia libido potrzebna, 25mg? Potrzebny jest mi trazodon w formie CR czy XR na tę przypadłość?
Rejestracja: 2020
  • 17 / / 0

Witam. Podpowie ktoś biorę depralin 15mg dzień uzależniony od Afobamu przerzucili mnie na afobam sr podobno łatwiej rzucić ale biorę od dzisiaj mam brać 1mg rano i jeden mg noc tego Sr a w razie wu ratować się zwykłym ok ale na noc dołączył mi trazodon 50mg kuźwa to wszystko mogę razem brać? Cykam się na noc brać tego trozadonu nie mam doświadczenia z nim dał na sen. Podpowiecie czy to bezpieczna mieszanka?

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Pseudokibice pozbawieni narkotyków

Policjanci CBŚP zatrzymali 37-letniego Krzysztofa G. podejrzanego o udział w grupie przestępczej oraz o produkcję i handel narkotykami. Podczas działań policjanci zlikwidowali plantację konopi, na której rosło 330 krzewów oraz zabezpieczyli tabletki MDMA, dwie tabletkarki i substancje mogące służyć do produkcji narkotyków.
Rejestracja: 2016
  • 399 / 78 / 0

@Konrad2990, bezpieczna.
Rejestracja: 2018
  • 397 / 51 / 0

Trazodon + kwetiapina? W celu nasennym? Proporcje 75mg trazodonu + 25mg kwety
Rejestracja: 2020
  • 17 / / 0

Wziąłem tak jak kazał psycho czyli xanax 1mg sr o 19tej rano jak zwykle depralin i trazodon 50mg uszy zatkane uczucie jak przy nagłym odstawieniu Afobamu ale może to też dlatego że przeszedłem że zwykłego na,, sr,, hmm liczyłem na milszy efekt nasenny zobaczymy jutro. Pozdrawiam
Rejestracja: 2007
  • 87 / 3 / 0

Jak ktoś jest ciekawy jak wygląda depresja przy odstawieniu GBL po rocznym ciągu, polecam popić konkretnie alko podczas terapii Trazodonem, psychicznie bardzo podobny stan, z tym że fizycznie kwas glutaminowy nie próbuje cię rozerwać od środka, więc to taka wersja lajt. No i na drugi dzień przechodzi wszystko jakby nigdy nic.
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0

Czy brainfogg rano mija po trazodonie w końcu?
Rejestracja: 2020
  • 17 / / 0

Noc koszmar po trozadonie dziwne... Ale rano zero skurkuw ubocznych... Dalej jadę na xanax 1mg sr chyba to mi podejdzie fajnie dziala
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

Witam - mam do was pytanie odnośnie interakcji trazodonu z innymi lekami (nie psychoaktywnymi).

Otóż rok temu skończyłem kurację mirtazapiną 30 mg, która trwała blisko rok, i niedawno wróciły pewne problemy z pełnym snem co najpewniej było konsekwencją dużych napięć i stresu w pracy. Lekarz - niestety inny bo mój wcześniejszy prowadzący był niedostępny zalecił mi trittico cr 75 mg przed snem w formie ładowania (3 dni x25mg, tydzień x50mg i potem już 75).

Niestety w międzyczasie pewnie nerwy dały mi bardziej czadu bo zacząłem mieć samoistne nadciśnienie tętnicze i tutaj inny lekarz zalecił przyjmowanie telmisartanu (lek telmizek) celem redukcji ciśnienia.

Pytanie czy istnieje ryzyko interakcji trazodonu z tym lekiem na ciśnienie ? Bo niestety wstrzymalem stosowanie trazodonu też z powodu, że boje się ew mieszać rożne leki nawet te działajace na inne obszary organizmu - w necie i na ulotkach nie ma info, że trittico nie można łączyć z takimi lekami.

Teraz niestety w koronnych czasach ciężko mi skonsultować z lekarzami cokolwiek.

Thx za info.
Rejestracja: 2019
  • 16 / 1 / 0

Czy 150 mg triticco xr to niebezpieczna dawka jeśli chodzi o skutki uboczne?
Posty: 779 Strona 76 z 78
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1098 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości