Trazodon

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 892 Strona 76 z 90
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 176 / 37 / 0

Czy trazodon przyjmowany z SSRI powoduje tylko wzrost libido czy przyspiesza też wytrysk? Pytam, bo SSRI czas do wytrysku skutecznie u mnie wydłuża, tylko jest kłopot z erekcją. Jaka najniższa dawka będzie do podniesienia libido potrzebna, 25mg? Potrzebny jest mi trazodon w formie CR czy XR na tę przypadłość?
Rejestracja: 2020
  • 50 / 2 / 0

Witam. Podpowie ktoś biorę depralin 15mg dzień uzależniony od Afobamu przerzucili mnie na afobam sr podobno łatwiej rzucić ale biorę od dzisiaj mam brać 1mg rano i jeden mg noc tego Sr a w razie wu ratować się zwykłym ok ale na noc dołączył mi trazodon 50mg kuźwa to wszystko mogę razem brać? Cykam się na noc brać tego trozadonu nie mam doświadczenia z nim dał na sen. Podpowiecie czy to bezpieczna mieszanka?

Ayahuasca to szansa, żeby z większym szacunkiem i uwagą potraktować rdzenne kultury

– Jestem zwolennikiem medykalizacji psychodelików i wiem, że może ona złagodzić cierpienie wielu ludzi, ale obecnie uważam, że jeśli chcemy naprawdę uzdrowić ludzkość i naszą planetę i wyjść z kryzysu, musimy współpracować i czerpać z różnych systemów wiedzy: połączyć mądrość przodków ze współczesnymi technologiami i światopoglądami – mówi Benjamin De Loenen, założyciel International Center for Ethnobotanical Education, Research, and Service i popularyzator ayahuaski, w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Zamieszanie wokół Amphetamine. Apple twierdził, że aplikacja popularyzuje narkotyki

Apple zagroził twórcy aplikacji Amphetamine dostępnej w Mac AppStore, że zablokuje dostęp do tego narzędzia. Według koncernu nazwa Amphetamine popularyzuje znaną nielegalną substancję odurzającą, co jest niezgodne z regulaminem sklepu. Ostatecznie po negocjacjach Apple wycofał się ze swojej kontrowersyjnej decyzji.
Rejestracja: 2016
  • 449 / 91 / 0

@Konrad2990, bezpieczna.
Rejestracja: 2018
  • 453 / 65 / 0

Trazodon + kwetiapina? W celu nasennym? Proporcje 75mg trazodonu + 25mg kwety
Rejestracja: 2020
  • 50 / 2 / 0

Wziąłem tak jak kazał psycho czyli xanax 1mg sr o 19tej rano jak zwykle depralin i trazodon 50mg uszy zatkane uczucie jak przy nagłym odstawieniu Afobamu ale może to też dlatego że przeszedłem że zwykłego na,, sr,, hmm liczyłem na milszy efekt nasenny zobaczymy jutro. Pozdrawiam
Rejestracja: 2007
  • 87 / 3 / 0

Jak ktoś jest ciekawy jak wygląda depresja przy odstawieniu GBL po rocznym ciągu, polecam popić konkretnie alko podczas terapii Trazodonem, psychicznie bardzo podobny stan, z tym że fizycznie kwas glutaminowy nie próbuje cię rozerwać od środka, więc to taka wersja lajt. No i na drugi dzień przechodzi wszystko jakby nigdy nic.
Rejestracja: 2019
  • 4 / / 0

Czy brainfogg rano mija po trazodonie w końcu?
Rejestracja: 2020
  • 50 / 2 / 0

Noc koszmar po trozadonie dziwne... Ale rano zero skurkuw ubocznych... Dalej jadę na xanax 1mg sr chyba to mi podejdzie fajnie dziala
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

Witam - mam do was pytanie odnośnie interakcji trazodonu z innymi lekami (nie psychoaktywnymi).

Otóż rok temu skończyłem kurację mirtazapiną 30 mg, która trwała blisko rok, i niedawno wróciły pewne problemy z pełnym snem co najpewniej było konsekwencją dużych napięć i stresu w pracy. Lekarz - niestety inny bo mój wcześniejszy prowadzący był niedostępny zalecił mi trittico cr 75 mg przed snem w formie ładowania (3 dni x25mg, tydzień x50mg i potem już 75).

Niestety w międzyczasie pewnie nerwy dały mi bardziej czadu bo zacząłem mieć samoistne nadciśnienie tętnicze i tutaj inny lekarz zalecił przyjmowanie telmisartanu (lek telmizek) celem redukcji ciśnienia.

Pytanie czy istnieje ryzyko interakcji trazodonu z tym lekiem na ciśnienie ? Bo niestety wstrzymalem stosowanie trazodonu też z powodu, że boje się ew mieszać rożne leki nawet te działajace na inne obszary organizmu - w necie i na ulotkach nie ma info, że trittico nie można łączyć z takimi lekami.

Teraz niestety w koronnych czasach ciężko mi skonsultować z lekarzami cokolwiek.

Thx za info.
Rejestracja: 2019
  • 16 / 1 / 0

Czy 150 mg triticco xr to niebezpieczna dawka jeśli chodzi o skutki uboczne?
Posty: 892 Strona 76 z 90
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1973 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości