Trazodon

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 150 / 36 / 0

Czy trazodon przyjmowany z SSRI powoduje tylko wzrost libido czy przyspiesza też wytrysk? Pytam, bo SSRI czas do wytrysku skutecznie u mnie wydłuża, tylko jest kłopot z erekcją. Jaka najniższa dawka będzie do podniesienia libido potrzebna, 25mg? Potrzebny jest mi trazodon w formie CR czy XR na tę przypadłość?
  • 17 / / 0

Witam. Podpowie ktoś biorę depralin 15mg dzień uzależniony od Afobamu przerzucili mnie na afobam sr podobno łatwiej rzucić ale biorę od dzisiaj mam brać 1mg rano i jeden mg noc tego Sr a w razie wu ratować się zwykłym ok ale na noc dołączył mi trazodon 50mg kuźwa to wszystko mogę razem brać? Cykam się na noc brać tego trozadonu nie mam doświadczenia z nim dał na sen. Podpowiecie czy to bezpieczna mieszanka?

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Pseudokibice pozbawieni narkotyków

Policjanci CBŚP zatrzymali 37-letniego Krzysztofa G. podejrzanego o udział w grupie przestępczej oraz o produkcję i handel narkotykami. Podczas działań policjanci zlikwidowali plantację konopi, na której rosło 330 krzewów oraz zabezpieczyli tabletki MDMA, dwie tabletkarki i substancje mogące służyć do produkcji narkotyków.
  • 399 / 78 / 0

@Konrad2990, bezpieczna.
  • 397 / 51 / 0

Trazodon + kwetiapina? W celu nasennym? Proporcje 75mg trazodonu + 25mg kwety
  • 17 / / 0

Wziąłem tak jak kazał psycho czyli xanax 1mg sr o 19tej rano jak zwykle depralin i trazodon 50mg uszy zatkane uczucie jak przy nagłym odstawieniu Afobamu ale może to też dlatego że przeszedłem że zwykłego na,, sr,, hmm liczyłem na milszy efekt nasenny zobaczymy jutro. Pozdrawiam
  • 87 / 3 / 0

Jak ktoś jest ciekawy jak wygląda depresja przy odstawieniu GBL po rocznym ciągu, polecam popić konkretnie alko podczas terapii Trazodonem, psychicznie bardzo podobny stan, z tym że fizycznie kwas glutaminowy nie próbuje cię rozerwać od środka, więc to taka wersja lajt. No i na drugi dzień przechodzi wszystko jakby nigdy nic.
  • 3 / / 0

Czy brainfogg rano mija po trazodonie w końcu?
  • 17 / / 0

Noc koszmar po trozadonie dziwne... Ale rano zero skurkuw ubocznych... Dalej jadę na xanax 1mg sr chyba to mi podejdzie fajnie dziala
  • 1 / / 0

Witam - mam do was pytanie odnośnie interakcji trazodonu z innymi lekami (nie psychoaktywnymi).

Otóż rok temu skończyłem kurację mirtazapiną 30 mg, która trwała blisko rok, i niedawno wróciły pewne problemy z pełnym snem co najpewniej było konsekwencją dużych napięć i stresu w pracy. Lekarz - niestety inny bo mój wcześniejszy prowadzący był niedostępny zalecił mi trittico cr 75 mg przed snem w formie ładowania (3 dni x25mg, tydzień x50mg i potem już 75).

Niestety w międzyczasie pewnie nerwy dały mi bardziej czadu bo zacząłem mieć samoistne nadciśnienie tętnicze i tutaj inny lekarz zalecił przyjmowanie telmisartanu (lek telmizek) celem redukcji ciśnienia.

Pytanie czy istnieje ryzyko interakcji trazodonu z tym lekiem na ciśnienie ? Bo niestety wstrzymalem stosowanie trazodonu też z powodu, że boje się ew mieszać rożne leki nawet te działajace na inne obszary organizmu - w necie i na ulotkach nie ma info, że trittico nie można łączyć z takimi lekami.

Teraz niestety w koronnych czasach ciężko mi skonsultować z lekarzami cokolwiek.

Thx za info.
  • 16 / 1 / 0

Czy 150 mg triticco xr to niebezpieczna dawka jeśli chodzi o skutki uboczne?
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1098 uczestników Wejdź na czata