Trazodon

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 779 Strona 66 z 78
Rejestracja: 2019
  • 6 / / 0

@nocnywarszawiak
Tak, zamulenie na pewno jest po trazodonie, ale nie na każdego tak musi działać. Ludzie w tym wątku wspominali, że wysypiali się dobrze i nie mieli takich objawów na drugi dzień jak ja, a wręcz przeciwnie, czuli się wypoczęci. Jeżeli zależy Tobie tylko na dobrym śnie i nie chcesz brać trazodonu, to może poszukaj innych opcji jak hydroksyzyna w tabletkach. Ja obecnie przestawiam się z trazodonu CR na XR, który nie powoduje dużej senności po godzinie od zażycia, ponieważ uwalniany jest bardziej równomiernie, nie ma tego szczytu jak w CR. Innymi słowy, nie zwala z nóg.

@szpalek1
Dzięki za odpowiedź. Dobrze, że potwierdzasz, że wraz ze wzrostem dawki trazodonu, wzrasta działanie antydepresyjne. Mi właśnie na tym zależy, ponieważ nie mogę brać innych leków z grupy SSRI i SNRI, ponieważ mocno mnie usypiają, wręcz ogłuszają (chociaż w kwestii lęków i depresji pomagają). Czasy kiedy biegałem na paroksetynowym "haju", bez lęków, pełen energii już się u mnie skończyły. Dlatego też po wielu innych lekach osiadłem na bupropionie i dołożyłem trazodon.
Rejestracja: 2010
  • 506 / 83 / 0

Trazodon to raczej dodatek do kuracji SSRI. Dobry ponoć na dysfunkcje sexualne podczas leczenia antydepresamtami.

Współpracujemy przy projekcie badawczym Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR"!

Otrzymaliśmy (jako portal Hyperreal) zaproszenie do współpracy przy projekcie badawczym, szczegóły w treści newsa!

Gangster odpowie za porwanie polskiego barona narkotykowego w Hiszpanii

60-letni Bogdan W. został oskarżony przez pomorskie „pezety” Prokuratury Krajowej o porwanie w 2008 r. w Hiszpanii, ukrywającego się tam narkobossa – Artura B. ps. „Artuś”. Za uwolnienie „Artuś” musiał zapłacić pół miliona euro.
Rejestracja: 2019
  • 38 / 6 / 1

Wiem simer i właśnie dostałem go jako dodatek do SSRI które aktywizują, żeby usnąć. To pewnie je wypróbuje w takim razie, lepsze to niż alpra i zgon :korposzczur:, a jeśli będą uboki to odpuszczę
Rejestracja: 2010
  • 506 / 83 / 0

@nocnywarszawiakNa początku ma drugi dzień zamułka. Na sen raczej to słabe. Kwetiapina dobrze usypia i tez nie koliduje z ssri.
Rejestracja: 2009
  • 603 / 60 / 0

Wziąłem sobie wczoraj na sen 75 mg trazodonu wyjątkowo bo już z miesiąc temu go odstawiłem. No i dzisiaj wyraźny spadek nastroju (pisało o tym w ulotce że może być). Wcześniej jak brałem dłużej to nawet chwaliłem ten lek, okazuje się jednak że doraźnie na sen lepiej się obyć bez niego, bo zdaje się że poprawnie działa jak się bierze regularnie, to chyba nie lek na doraźnie. Ale nie wiem czy to tylko przypuszczenia moje
Rejestracja: 2017
  • 418 / 36 / 0

Jaką dawkę trazodonu mógłbym zażyć żeby mnie położyło spać (problemy ze snem) ale też żeby nie muliło na następny dzień w pracy?
Rejestracja: 2010
  • 506 / 83 / 0

@Elkov21 Najlepiej zacząć od najmniejszej dawki, czyli 1/3 tabletki Trittico.
Rejestracja: 2019
  • 8 / / 0

Hej! Mam pytanie i potrzebuje pomocy, z góry dzięki za odpowiedzi


Jeśli biore takie leki jak Trittico i Lamitrin mogę brać odżywki sportowe(kreatyne, bcaa, białko ,glutamine) i czy testosteron dodatkowo w postaci tribulusa jest zabroniony?
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

Hej lekarz przepisał mi trittico trazodon cr 75 z uwagi na wybudzanie nocne, nerwowość i obniżenie nastroju w dzien.Mam brać jedna na noc. Jestem po pierwszej tabletce, sen był okej ale następny dzień skończył się urlopem na żądanie w pracy... Ból głowy nie do ogarnięcia, nudności wymioty, ogólnie uczucie zbliżone do kaca giganta. Nie mam kontaktu z lekarzem przez kilka dni, stąd zwracam się do was o poradę, czy lepiej zmniejszyć dawkę przez kilka kolejnych dni? Nie chcę kolejnych dni wyciętych z życiorysu
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 204 / 2

Lepiej zmniejsz dawkę, powinno się zaczynać od 25mg i stopniowo zwiększać co parę dni.
Posty: 779 Strona 66 z 78
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1069 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości