Trazodon

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 1188 / 94 / 0

Mnie tranzadon trazodon ani nie podnosi libido ani nie pogarsza libido. Tranzadon Trazodon solo działa w dawce 400mg-600mg dopiero umiarkowanie przeciwdepresyjnie. Przeciwlękowo czy nasennie już w dawkach 25-75mg. Dobry lek w nerwicy lękowej bez napadów paniki, fobii społecznej , ani natręctw.

Poprawiono nazwę substancji. taurinnn
  • 2562 / 537 / 0

Ja na GAD to bym polecała pregabalinę, jak SSRI słabo działają, zostać przy tej paroksie i dorzucić pregabę. Moklobemid Cię rozchwieje już do granic, a trazodon będzie za słabiutki IMO.

@Nika37, przenieśmy się proszę do tematu "Doradź antydepresant", wiszącego na ścianie. O tu, tak by nie robić zbędnego off-topa: post3153115.html#p3153115

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Wiózł narkotyki warte fortunę. Wpadł, bo uderzył w radiowóz

28-letni Australijczyk uderzył furgonetką w zaparkowany radiowóz. W aucie mężczyzny znaleziono narkotyki warte ponad pół miliarda złotych.
  • 1105 / 86 / 0

Biorę Trittico CR 75mg [trazodon]

Przy 75mg przed snem też da efekty antydepresyjne czy celować w 150mg? W sumie 75mg nawet jako dawka nasenna też już przestaje robić wrażenie, a rano jeżeli chodzi o humor lepiej się czuję po podwójnej dawce

/Stosujemy nazwy substancji, nie handlowe./ misspill
Użytkownik nieaktywny
  • 1251 / 148 / 0

Daję. Ale 150mg to też spoko dawka, imo też lepsza, jak bym wracał do brania to właśnie bym celował właśnie w nią. Od mniejszej się startuje po jakimś czasie można podwyższyć.
Ale jak się poczujesz lepiej na 150 i uważasz, że jest ok to nie próbuj już brać większej, bo to nie znaczy lepiej :p
(patrz skutki uboczne)
  • 1105 / 86 / 0

A Ty stosowałeś tylko na noc czy na dzień też?

Bo ja wrzucam tylko na noc, 2 dni udało mi się normalnie pospać, dzisiaj już miałem problemy z zaśnięciem, i to mega xD

O chuj dupę potłuc taką robotę. Postaram się dokończyć opakowanie, ale jak się nie zmieni to spierdalam do rodzinnego i mówię jak jest. Te wszystkie gówna typu hydroksyzyny, Propranolol, Melisa, nic nie działa. Jak myślicie, co wypisze następne? :zombie:

Post wraz z resztą offtopu przeniesiony z wątku o trazodonie. taurinnn
  • 643 / 56 / 0

@up Ja obstawiam, że teraz poleci grubszy kaliber, może jakaś mirtazapina. Ona nieźle upierdala do spania, jeśli to jest Twoim największym problemem.
  • 3113 / 243 / 0

Na sen lepsza jest mianseryna od mirtazapiny. Z prostego powodu: mianseryna mocniej blokuje pobudzające receptory a1 oraz dużo słabiej przymulające a2 niż mirta.

Dlatego też mirtazapina jest lepsza jako antydepresant, bo tak nie zamula. Natomiast mianseryna to lepszy lek nasenny.
  • 412 / 40 / 0

Polecam się zapoznać z miansa vs mirta.
  • 3113 / 243 / 0

No niby fajnie przedstawione, ale jest błąd. Miansa nie pobudza, a blokuje a1 - pobudzanie a1 powoduje wzrost ciśnienia.

Pobudzanie a2 powoduje spadki ciśnienia, ale zarówno miansa, jak i mirta go blokują. Z tym że miansa duuuuuużo słabiej.
  • 478 / 34 / 0

Dostałem ten mega zachwalany lek , już samo opakowanie mi się spodobało i poprawił humor, ten słoneczniczek heh :) lekarz przepisał mi śmiechową dawke na sen - 1/3 tabletki przez tydzień chyba na noc, dobra zrobiłem tak ale wiedziałem że to lipa będzie, po paru godzinach dojadłem reszte tabsy czyli w sumie zjadłem jedną , efekt, lekkie zmulenie, w sumie spałem ale co chwila się budziłem, ale sądzę że w większych dawkach powinien ładnie i bezboleśnie usypiać bo widzę w nim potencjał. Ten lek chyba nawet nadaje się do brania w mniejszych dawkach w ciągu dnia, na lepszy humor. Innych antydepów czy neuro ani myśle brać w ciągu dnia ani rano
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata