Tramal

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 1 / 1 / 0

Witam mam pytanie ostatnio brałem xanax 2mg i rano obudziłem się nerwo-bólem serca i urwał mi się film będe bral tramal 37.5mg i jakies 325pararara czy mam się czegoś obawiać? I jak zacząc i czego się spodziewać po hydroksyzynie 15mg?
  • 99 / 13 / 0

Ten pierwszy lek o którym piszesz to zapewne Poltram Combo (chlorowodorek tramadolu+paracetamol)- opioidowy lek na ból o średnim i większym nasileniu. hydroksyzyna na uspokojenie.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Wietnam: Lekarze uratowali życie pacjenta 15 puszkami piwa

Gdy lekarze zbadali krew pacjenta i stwierdzili, że zawartość alkoholu metylowego w jego krwi jest bardzo wysoka - 1119 razy wyższa od dopuszczalnej...
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata