Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 31 / 3 / 0

Gdzieś doczytałem że czas poltrwania trazodonu 12h i było ok. Trazodon i mirte przeczekalem, jak wrzucałem tramca to wziąłem mniej sulpi niż zwykle i obyło sie bez zs i drgawek więc całkiem cool. Jakieś noddy też były, ale to brak tolerki i wysoka podatność na opio.
  • 212 / 21 / 0

Generalnie, to z racji wypadku samochodowego i licznych obrażeń po wypisaniu ze szpitala dostałam lek przeciwbólowy który nazywa się Poltram. Patrzę sobie na substancje(umysł cpuna) i widzę tramadol, i jestem prawie pewna ze widziałam już gdzies nazwę tej substancji. Po przejrzeniu hyperreala trafiam tutaj %-D ale coś czuje, ze to w moim przypadku tramadol działa jedynie jako usmierzacz okropnego bólu. Do tego mam po nim śmieszne zawroty głowy jak siadam, i wysokie ciśnienie :pacman: ooo, i problem z wypróżnieniem. Jak to właściwie ma działać? Bo rozważam odłożenie jednej czy dwóch tabletek i użycie ich trochę później :mniam:

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Służby utrudniają chorym dostęp do leków. Sklepy z leczniczymi konopiami padają ofiarą nalotów

Prawie każdego dnia gdzieś w Polsce otwiera się nowy sklep konopny, oferujący produkty z kanabinolem CBD. Jeden z portali zajmujących się tematem konopi zaalarmował, że takie miejsca padają ofiarą nagonki Sanepidu i Policji.
  • 124 / 16 / 0

Jedna czy dwie tabletki Ci nic nie dadzą raczej.
To, że się nie mozesz wysrac to po tramcu norma.
Zawroty głowy mogą się brać z uszkodzenia kręgosłupa.
Ja wrzuciałam mało trampka w życiu, bo jak dla mnie jest chujowy. Za pierwszym razem zajebalam ampułki z pogotowia, bo złamałam noge i piguly mi nie zostawiły z otwartą szafka na leki. Wypiłam dwie - rzygalam jak pojebana.
Innym razem najebalam się wrzuciłam liścia tramca, a później 3 rolki i ujebal mi się film. Pamiętam niewiele - rzygałam to jest pewne, ale czułam się całkiem spoko jak na zgonowanie, ale się nie polubiłam z trampkiem. Myślę, że to akurat wyszło mi na dobre xd
  • 192 / 17 / 0

@mmigotka bierz poltram, ale uważaj na ilość. Około 300 mg na pierwszy raz powinno wystarczyć. Mam nadzieję że nie jest to poltram combo bo to zawiera dodatkowo paracetamol!
  • 212 / 21 / 0

@mar@mariusz9984 nie, to nie combo
  • 378 / 31 / 0

Nie bierz 300mg od razu, ja na początku przygody do tej dawki doszedłem dopiero po ponad pół roku, po co niepotrzebnie ustawiać sobie wysoki próg tolerancji, jak możliwe jest, że 150mg, czasem nawet mniej, będzie działać zadowalająco.
  • 7241 / 706 / 0

@hammerzeit
No nie przesadzaj.150 mg ? To trochę za mało.Niech wrzuci chociaż 200 mg - 225 mg.Do tego piątka diazepamu albo 0,5 mg klona.Jak ktoś lubi trawę to tez fajnie odpalić małą lufkę :liść:
  • 31 / 3 / 0

@UJebany mnie robiło 150 tramka bez żadnej podbitki więc też różnie bywa.
  • 54 / 2 / 0

Co tu się odjebało ?
Ostatnio po tramcu miałem strasznego bad tripa, było mi duszno, kręciło mi się w głowie i miałem za wysokie tętno i ogólnie panika. Od tygodnia nie jadłem przez to tramca ale dzisiaj się skusilem. O 15 wrzuciłem kode i klemastyne a o 22 jakieś 100 mg tramxa, i nie wieże w to co mówię ale mnie to zrobilo. Tak myślę że to chyba przez klemastyne albo huj wie
  • 1149 / 163 / 0

poszukaj interakcji między tymi lekami, a na pewno się dowiesz czy to dlatego. z reguły zalecane jest dowiedzieć się trochę o interakcjach przed wzięcem drugiego leku, nie wiem jak w tym przypadku, mówię ogólnie. bardziej ogólnie. samo 100 mg Tramalu nie powinno nikogo doprowadzić do duszności, może ten drugi lek bardzo nasila jego działanie i stąd te nieprzyjemności.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata