Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 1364 / 163 / 0

Co ty za głupoty pierdolisz, ze po Tramalu nie widać, ze jesteś pod wpływem? Jak weźmiesz odrobine za dużo to od razu dostaje się takiego wytrzeszczu oczu od noradrenaiiny i serotoniny, ze masakra. Po innych opio wlasnie nie widać, po Tramalu widać jak skurwysyn, ze się cos bralo. Ale wiadomo ogolnie jest zajebisty, taka lekka amfa polaczona z lekkim MDMA i działaniem opioidowym. Pierwsze 2 razy kolo piętnastu lat temu tram porobil mnie typowo opioidow, lepiej niż cokolwiek innego co potem przyjmowałem IV, czy to majka, oxy czy fent. Dlatego tak często do niego wracam.
  • 1447 / 285 / 0

chodziło mi pod koniec mojej wypowiedzi ogólnie o opioidy ogólnie porównane z benzodiazepinami. co do Tramalu, to ja w takim stopniu tego nie odczuwam aż, jedynie po przyjęciu już bardzo sporej dawki mam problemy z równowagą.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Dramat polskich marynarzy w Meksyku po ujawnieniu ładunku kokainy

Polscy marynarze trafili do meksykańskiego więzienia po tym, jak odkryli, że na ich statku pod cypryjską banderą ktoś przemyca narkotyki. Załoga powiadomiła służby, te splądrowały statek i aresztowały cały personel.
  • 440 / 32 / 0

Kiedyś mój były ziomek strzelał heroinę to normalnie zachowywał się jakby był trzeźwy oprócz tych znanym wszystkim szpileczek w oczach. Leciał w ciągu także może i to miało na to wpływ. Moim zdaniem po tramadolu nie da się zostać wykrytym. Kiedyś będąc na dawce +/- 1000mg normalnie byłem w robocie i wszystko było w porządku oprócz ciągłej chęci rozmowy z ludźmi %-D
  • 1554 / 39 / 0

No mi się po nim już język akurat zaczyna troche pierdolić xd
16 lutego 2019cosmo6 pisze:
16 lutego 2019Matrixar pisze:

Wnioski: Następnym razem nie dodaje DXM, lub, robie to w tym samym czasie co tramadol oraz pilnuje aby zjeść całe 150mg thioco.
Może następnym razem spróbuj wrzucić dexa przed tramadolem oraz kodą tak aby się zdążył 'wkręcić'. Również radził bym Ci troszkę zmniejszyć tą dawkę deiksemu (do 90-105mg) gdyż w takim mixie dex powoduje spory nieogar :krowa:
No ale ja wzialem 105 dexa xd
I zawsze mnie zastanawiało jaka będzie różnica jak wrzuce dexa najpierw a w trakcie fazy? Powinien chyba mniej się przebić oraz bardziej wzmocnić fazę?
  • 488 / 50 / 0

Z oczami to różnie jest, bo często po większej dawce miałem mniejszy wytrzeszcz, natomiast głos jak po przepiciu mam zawsze.
  • 19 / 1 / 0

dziś pierwszy raz wrzucałem tramal , wrzuciłem 600mg ale jedno mnie zastanawia dlaczego to delikatnie speeduje ?
  • 30 / 1 / 0

A jest jakiś lek który może zastąpić tramal? Niestety słabo już na mnie działa i myślę czy go całkiem nie odstawić bo muszę brać kosmiczne dawki. Wiem że kodeina jest często porównywana z Tramalem ale krótko działa. Jest jeszcze coś podobnego do tramadolu? Potrzebuje coś takiego do pracy..
  • 1129 / 322 / 0

18 lutego 2019Audemars pisze:
dziś pierwszy raz wrzucałem tramal , wrzuciłem 600mg ale jedno mnie zastanawia dlaczego to delikatnie speeduje ?
Sprawdz mechanizm działania to się dowiesz. Ludzie serio, czytajcie zanim cos wezmiecie to dłużej pozyjecie. Wiedza jest za darmo. Przy tej dawce masz ryzyko padaczki, tego tez nie wiedziales?
@up tapentadol, DHC, oxy - inne trochę ale mogą ci się spodobać
  • 2560 / 369 / 3

18 lutego 2019Audemars pisze:
Bo to SNRI.
18 lutego 2019Koshi pisze:
A jest jakiś lek który może zastąpić tramal? [...] Jest jeszcze coś podobnego do tramadolu?
Za słabszych opioidów masz jeszcze dihydrokodeinę. Z mocniejszych to oksykodon fajnie aktywizuje. Jak zależy Ci na działaniu wspomnianym przeze mnie wyżej, to zacznij brać jakieś SNRI, np. wenlafaksynę. Jeszcze wymieniony przez użytkownika nade mną tapentadol jest NRI, ale nie uważam, żeby dawał kopa do pracy. Wręcz natrętnie stymuluje, w większej dawce ofc.

e: teraz widzę, że wymieniliśmy to samo, ale pisałem tego posta w trakcie, gdy on dodał swojego, to chuj, zostawię %–D.
Potrzebuje coś takiego do pracy..
A nie przypadkiem do życia? Usprawiedliwiasz ćpanie w naszych czy w swoich oczach? :patrzy:
  • 30 / 1 / 0

A ile czasu działają te trzy leki? W sensie ile godzin? I jak szybko przychodzi tolerancja? Zależy mi na tym, żeby długo jechać na małych dawkach, bo obecnie biorę 400 mg Tramalu i już mnie to w ogóle nie rusza. Pamiętam, że przez pierwsze 2 lata brania Tramalu jechałem prawie cały czas na dawce 100-150 mg. i było spoko.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata