Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 224 / 1 / 0

No wlasnie ja tez zauwazylem ze lepiej mnie robilo 500 - 600mg niz 800 nastepnego dnia, jakis kaprysny ten tramal.
A teraz pytanie z innej beczki. Czy po 5-dniowym ciagu na dawkach 500 - 800mg mogly wystapic lekkie objawy odstawienia czy to po prostu jakis wirus/przeziebienie mnie akurat wzielo 2 dni po przerwaniu? Objawy to katar, napady zimna i sennosc taka ze w robocie musialem sie zdrzemnac 15 min bo oczy mi sie zamykaly na stojaco, do tego biegunka, ogolne rozbicie i bol miesni.
  • 299 / 4 / 0

Siemanko w nocy do od 19 do moze 1 w nocy zjadlem 1g tramca(w tym tabsa 200 mg 6 rano) Teraz niby czuje lekkie cieplo ale raczej puszcza bo robie sie juz ssennny. I teraz pytanie moge przywalic dzisiaj hexa oraz neba? Hexa wziąłem narazie na palec troche oczy sie otworzyły jest ok. Wiem ze z amfa nie mozna łączyc (chociaz ostatnio mixowałem) ale okres półtrwania trampka to 5-7 godz czyli rano moglem miec go juz 500 mg w orgaznizmie o 12 w poludnie ze 250 a teraz ze 125,. Pytanie brzmi czy będzie bardzo groźnie, nie zamierzam walic cała noc. Moze ze 3 kreski Neba i spać :) Dzieki za odpowiedzi pozdrawiam!!!Oczywiscie klony w pogotowiu :tabletki: co wy na to?

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

Posłowie chcą limitu THC we krwi jak dla alkoholu. Podobne rozwiązania są już za granicą

Od lat polskie przepisy przewidują limit alkoholu we krwi, poniżej którego legalnie można prowadzić pojazdy. Teraz dwaj posłowie proponują wprowadzenie podobnego rozwiązania dla THC. Jak argumentują, zlikwidowałoby to problem niepotrzebnego karania kierowców.
  • 6 / / 0

17 stycznia 2019andrzej pisze:
No wlasnie ja tez zauwazylem ze lepiej mnie robilo 500 - 600mg niz 800 nastepnego dnia, jakis kaprysny ten tramal.
A teraz pytanie z innej beczki. Czy po 5-dniowym ciagu na dawkach 500 - 800mg mogly wystapic lekkie objawy odstawienia czy to po prostu jakis wirus/przeziebienie mnie akurat wzielo 2 dni po przerwaniu? Objawy to katar, napady zimna i sennosc taka ze w robocie musialem sie zdrzemnac 15 min bo oczy mi sie zamykaly na stojaco, do tego biegunka, ogolne rozbicie i bol miesni.
standardowe objawy odstawienia trampka. Ja walilem codziennie przez prawie 2 lata. Po odstawieniu miałem takie same objawy. Ból mięśni, dreszcze, zatkany nos, potliwość to typowe . Mi na skręta pomagały gorące kąpiele, spacery. Chwilową ulgę przynosiła też paczka Thiocodinu. Na Twoim miejscu trampka nie aplikowałbym więcej niż dwa dni z rzędu. Pamiętaj że tramal to zdradliwa kurwa i używać trzeba z głową :uwaga: :trucizna:
  • 7235 / 734 / 0

@mordoczlowieku
Odczekaj lepiej 24 h - 48 h i wtedy laduj hexa oraz neba.
  • 1791 / 248 / 0

Radzę w żadnym wypadku nie mieszać depresantów /tramadol/ ze stymulantami /jakimikolwiek/. Nie trudno o zawał.

Powyższe godziny wypisane przez Ujebanego nie wynikają z doświadczenia - bierz to pod uwagę.

Hexen to głównie NRA, tramadol to nietypowy SNRI - kalkulacje możliwych komplikacji możesz sam sobie ogarnąć. Tym bardziej, że noradrenalina jest kurewsko nieprzyjemna, przynajmniej dla mnie. A do tego należy również dodać efek synergii.O D R AD Z A M
  • 7235 / 734 / 0

@GG Allin
Ale chyba zgodzisz się ze mną ze po 24 h - 48 h spokojnie może ładować co tam chce.Definitywnie wyjdzie tramal z organizmu przez ten czas.
  • 299 / 4 / 0

17 stycznia 2019mordoczlowieku pisze:
Siemanko w nocy do od 19 do moze 1 w nocy zjadlem 1g tramca(w tym tabsa 200 mg 6 rano) Teraz niby czuje lekkie cieplo ale raczej puszcza bo robie sie juz ssennny. I teraz pytanie moge przywalic dzisiaj hexa oraz neba? Hexa wziąłem narazie na palec troche oczy sie otworzyły jest ok. Wiem ze z amfa nie mozna łączyc (chociaz ostatnio mixowałem) ale okres półtrwania trampka to 5-7 godz czyli rano moglem miec go juz 500 mg w orgaznizmie o 12 w poludnie ze 250 a teraz ze 125,. Pytanie brzmi czy będzie bardzo groźnie, nie zamierzam walic cała noc. Moze ze 3 kreski Neba i spać :) Dzieki za odpowiedzi pozdrawiam!!!Oczywiscie klony w pogotowiu :tabletki: co wy na to?

Wciagnalem tylko 80mg nepa na poczatku bylo ciezko wysokie cisnienie160 a puls 118 zjadlem 6 mg klona i cisnienie nizsze 144 puls 99... mam sie martwic? Od 2 godz sprawdzam.puls tętno w razie klopotu dojadam klony no i czije serotonine, a spac to mi siebnie chce
:uwaga:
Ostatnio zmieniony 17 stycznia 2019 przez mordoczlowieku, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 387 / 3 / 0

Małe pytanko. Jestem na odstawce paroksetynki więc przypuszczam że działania opiatowego nie uswiadcze. Czy mimo to mogę się spodziewać jakiegoś działania serotoninowego?
  • 224 / 1 / 0

Wciagnalem tylko 80mg nepa na poczatku bylo ciezko wysokie cisnienie160 a puls 118 zjadlem 6 mg klona i cisnienie nizsze 144 puls 99... mam sie martwic? Od 2 godz sprawdzam.puls tętno w razie klopotu dojadam klony no i czije serotonine, a spac to mi siebnie chce
:uwaga:
To po co waliles od razu 80mg nepa? Doradzałem 30 - 40 mg... ale po chuj słuchać jak można przyjebać więcej i łapać paranoję...
  • 7235 / 734 / 0

@daammk
Możesz uświadczyć zespołu serotoninowego.Odradzam, poczekaj więcej czasu tzn. 2 - 3 tyg. aż organizm w 100 % oczyści się z paroksetyny.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 384 uczestników Wejdź na czata