Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 13127 • Strona 1306 z 1313
  • 58 / 2 / 0
27 stycznia 2023leonidas8 pisze:
Hej, czy istnieje jakaś bezpieczna dawka alkoholu przy Tramalu?

Zamierzam wziąć 50mg na ok. 3h przed randką, żeby wydłużyć prawdopodobny stosunek seksualny, jednocześnie na samym spotkaniu chciałbym wypić 1-2 lampki wina, żeby delikatnie wprawić się w nastrój, beż żadnego pijaństwa.
Myślę że na spokojnie.
  • 177 / 29 / 0
27 stycznia 2023leonidas8 pisze:
Hej, czy istnieje jakaś bezpieczna dawka alkoholu przy Tramalu?

Zamierzam wziąć 50mg na ok. 3h przed randką, żeby wydłużyć prawdopodobny stosunek seksualny, jednocześnie na samym spotkaniu chciałbym wypić 1-2 lampki wina, żeby delikatnie wprawić się w nastrój, beż żadnego pijaństwa. Czy przy takich ilościach jednego i drugiego jest duże ryzyko wystąpienia działań ubocznych? Ktoś stosował taki mix?
Na SORze po wypadku dostałem tramal w kroplówie bo uraz mięśniowy bolał 9,45/10, po czym pokukśtykałem do domu z bólem 5/10 a godzinę później na imprezę, gdzie wypiłem czteropak piwa 5%. Nie wiem czy było to mądre, ale nic mi się nie stało poza ciut większą sennością. Nic Ci to nie zrobi, ale nie idź zmęczony, prześpij się, bo taki miks może podziałać sennogennie. Pamiętaj, że tram potrafi się ładować od 40 minut do 3 godzin, zależnie od tego kiedy ostatnio jadłeś. Ale myślę, że nawet z zerowym stażem z trampkiem pół tabletki nie zrobi za dużo.
Gdyby podróże w czasie były możliwe, udusiłbym sam siebie poduszką w czasie snu 21 grudnia 2018 roku. Oszczędziłoby to wielu problemów.
  • 3342 / 505 / 0
Połączenia opio z alko może spowodować ból żołądka.

A tak poza tym przy tej dawce nic się nie stanie, proszę was 50mg i dwie łapki wina.
- CARBON BASED LIFEFORMS -
  • 558 / 65 / 0
2 miesiące brania oksykodonu w dawce od 20 do 80 mg. Skończył się – nadeszła koszmarna depresja. Jadę po tramadol. Nie mam skręta. O 9.30 rano brałem 4 mg klonazepamu, później zjadłem obfite późne śniadanie. Brać 200 mg? Nie wytrzymuję bez tego uczucia (wiem, że tramadol to troszeczkę coś innego, ale ratuję się tym, czym mogę w tej chwili). Najchętniej wyszedłbym z opioidów, bo biorę tylko doustnie i tylko oksykodon w nieoporowych dawkach, z drugiej zaś strony chciałoby się jeszcze chwilę... Jeszcze chwilę.
11 sierpnia 2020CATCHaFALL pisze:
Ty kurwo już sklej tą pizdę tak samo, bo ani to śmieszne, ani żałosne w twoim wykonaniu.
  • 31 / / 0
Witam czy 3 lata przeterminowana Doreta nadaje się do spożycia ? I czy można spożyć dajmy na to 200mg trampka będąc na 10mg paroksetyny ?
  • 174 / 26 / 0
Pierwsze tak a drugie nie, tramadol i ssri to bardzo zły pomysł
czas zwolnić
  • 170 / 59 / 0
@up
Nie wiem jak to jest z tym zespołem sero . Nawet @DexPL pisał, że objawy które opisują osoby, które go żekomo mają nie są tym czym myślą że jest.
Moim zdaniem większe ryzyko wynikające z zarzywaniu tramadolu na kuracji SSRI to bardzo spłycone działanie. A wiec marnotrastwo. Tolerki z pewnością takie manewry nie obniżą ... ;) nic nie czujemy i można się w końcu podkurwic i dowalić sporo za duża dawkę. Próg drgawkowy po kilku tyg na SSRI leci na łeb, a T jeszcze to pogłębia . No i kurwa- ależ to jest głupota i zwyczajny brak rozumu ( np. zawalić 6 tyg na paro która chyba działa bo tramadol)... poczytać przed intoksykacja. Temat wałlowany setki razy.
  • 4581 / 2102 / 1
WOW.

Czyli jednak ktoś nawet czyta to, co piszę w merytorycznych postach. Na dodatek potrafi to logicznie odnieść do innej, ale podobnej sytuacji i poradzić... Jak Ty żeś mi dzisiaj od samego rana zaimponował.

ale...
3 lata lek przeterminowany w przypadku tego typu leków to jednak wg mnie już za dużo. Jednak nie ze względu na ZS, a np na możliwe uszkodzenie przez czas i warunki przechowywania systemu rozpadu leku i wchłaniania do organizmu.

Przykładowo możesz nic nie wchłaniać przed 10 dni, a nagle coś zaskoczy i cały skumulowany w wątrobie lek nagle przekroczy barierę krew mózg. Ciekawy przypadek kliniczny byłby z pewnością, ale nie chciałbyś Ty nim być zapewne.

Także oddaj te leki w aptece do zbiórki i poproś lekarza o nową receptę. To są a tyle dobrze refundowane leki, że nie ma sensu nawet myśleć o ryzykowaniu.

PS. Rzeczy które mogą się zjebać z samym lekiem ze względu na czas jest więcej. Kiedyś może opiszę najczęściej występujące. Byłem na szkoleniu i mam z tego kursu zeszyt z notatkami. Wszystko opisane z poparciem przykładów klinicznych. Fuj. Ależ zły sposób na śmierć.
  • 3 / 1 / 0
08 lutego 2023dasmoker pisze:
Witam czy 3 lata przeterminowana Doreta nadaje się do spożycia ? I czy można spożyć dajmy na to 200mg trampka będąc na 10mg paroksetyny ?
Leki się nie przeterminowują, co najwyżej tracą ileś procent swojej mocy.
  • 177 / 29 / 0
^up, to może spróbujesz trochę przeterminowanych próbek ze szkolenia @DexPL żeby podbudować statystyki o których wspomniał?
Gdyby podróże w czasie były możliwe, udusiłbym sam siebie poduszką w czasie snu 21 grudnia 2018 roku. Oszczędziłoby to wielu problemów.
ODPOWIEDZ
Posty: 13127 • Strona 1306 z 1313
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.