Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 13127 • Strona 1302 z 1313
  • 63 / 15 / 0
@dicatedoc Ciężko powiedzieć, jedni polecają 500mg na pierwszy raz (co dla mnie jest POJEBANYM pomysłem bo to proszenie się o padaczkę i depresję oddechową), inni mówią o 200mg. Ja na pierwszy raz brałem 75mg i było elegancko, ale chuchro jestem i waże ledwo 55kg więc to kwestia indywidualna. Zależy czy chcesz się zbombić konkretnie tak że ledwo kontakt będzie z bazą, czy sobie poczilować i trochę świat ubarwić. Ja bym tobie radził coś między 150-250mg. Pamietaj że tramadol spłyca oddech i obniża próg padaczkowy i im większa dawka tym wieksza szansa że cie wytrzepie, ale tak w granicach 200mg na pierwszy raz będzie i bezpiecznie i przyjemnie. No i jak masz retardy to wiesz że trzeba kruszyć nie ? Jak już wjedzie i będzie ci mało to możesz sobie piwko wypić (chociaż to też kwestia indywidualna) żeby sobie dopaminkę podbić i polepszyć fazę.
  • 63 / 15 / 0
Pytanko mam, miałem przerwę od tramka ponad pół roku. Wtedy wrzucałem po 500mg (bez klona czy alpry osłonowo) i było w porządku (ani super, ani chujnia). Dzisiaj jest duża szansa że mi Doretka 75x650 w łapki wpadnie i kurde nie wiem ile sobie wrzucić po półrocznej przerwie żeby porobiło a jednocześnie żeby nie wytelepało bo tolerka na bank zjechała (chociaz nigdy nie miałem najmniejszych objawów padaczki po opio). No i przez te pół roku brałem sertraline (SSRI) którą odstawiłem 2 miesiące temu więc boję sie że może i to mieć wpływ na fazę (wiem że SSRI spłycają opio, no ale 2 miechy to już chyba zeszło ze mnie). Ile wrzucić dzisiaj ? 400mg będzie dobrze, czy mniej trochę jednak ?. Na pewno wiecej niż 400mg nie chce brać, raz że się boję po tej przerwie, dwa nie chce tak szybko tolerki podbijać.
  • 12 / 2 / 0
Dicatedoc spyłowane 130mg w bibułkę (taka tabletka) ja radzę, później odczekać z 1h20m i ew. dorzucać. Testuję to cholerstwo od miesiąca i na mnie jako byłego weekendowego smakosza %%% średnio i dziwnie to działa. I jakoś mniej ciągnie mnie do %%% już.
Za rady typu "rzuć to" etc. z góry dziękuję, nie skorzystam.
https://www.youtube.com/watch?v=RlnorSxB-qQ
  • 177 / 29 / 0
500mg na start to grube przedawkowanie.... 100-150mg dla lekkich wagowo, dla tych cięższych mogą próbować od 200. Ale chyba lepiej zrobić 1-2 podejścia próbne niż potem leżeć na łóżku i myśleć "na co mi to było" albo leżeć na podłodze z pogryzionym językiem i nic nie myśleć?
Gdyby podróże w czasie były możliwe, udusiłbym sam siebie poduszką w czasie snu 21 grudnia 2018 roku. Oszczędziłoby to wielu problemów.
  • 40 / 3 / 0
Jakąś godzinę temu łyknąłem 200mg sproszkowanego retarda.

Póki co, zero efektu. Ale nic na siłę, nie będę dorzucał, żeby się źle nie skończyło.
  • 1968 / 368 / 0
Poczekaj,on się długo wkręca.
widzialem nieskonczonosc
  • 63 / 15 / 0
02 stycznia 2023dicatedoc pisze:
Jakąś godzinę temu łyknąłem 200mg sproszkowanego retarda.

Póki co, zero efektu. Ale nic na siłę, nie będę dorzucał, żeby się źle nie skończyło.
Tramek długo włazi, w dodatku pierwsza faza noradrenalinowa działa słabo serotoninowo (bardziej podbija noradrenalinę, jak sama nazwa wskazuje) a noradrenalina nie jest tak przyjemna w odczuciu. Po 5-6h włazi druga faza serotoninowa i tu się prawdziwa bajka dopiero robi.
  • 40 / 3 / 0
Złamałem regulamin czy co? Dwa posty mi wywaliło.

W każdym razie po 200mg sproszkowanego retarda, po 6 godzinach taki senny się poczułem, że musiałem iść spać. I tyle.
  • 63 / 15 / 0
@dicatedoc Ja nie wiem jak po tramku można zasnąć, jak opio ci generalnie zakłócają sen. Co prawda tramek zamula, zwłaszcza w drugiej fazie działania, jak się wyrzut serotoniny robi, ale zasnąć po nim ciężko bo się robi taki stan pośredni między snem a rzeczywistością i CEVy. Ja walnąłem w końcu tego dnia 450mg po półrocznej przerwie i wygrzało mnie naprawdę solidnie i zasnąłem dopiero wieczorem następnego dnia, wcześniej to jedynie taki letarg był. Nie wiem, może to kwestia retardów, nigdy ich nie brałem, doktórka mi zawsze przepisuje Zaldiar albo tańszą Doretkę.
  • 174 / 26 / 0
Nie tylko retard, z normalnymi tez tak mam
czas zwolnić
ODPOWIEDZ
Posty: 13127 • Strona 1302 z 1313
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.