Tramadol - Uzależnienie

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 1115 Strona 101 z 112
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0

Witajcie

Swój rajd z tramadolem rozpocząłem 4 lata temu i gdyby nie nadeszło mnie otrzeźwienie to było by źle. Dzięki fl-modafinilowi w dawce 200 mg na dobę od wielu miesięcy jestem wolny.
Rejestracja: 2019
  • 77 / 8 / 0

Ja jestem czysty już jakiś czas - od stycznia, tak jak pisałem w tym poście.
Nie polecam tramadolu, nie mam ochoty wrócić, nie ma opcji żebym znów się w to wpakował.
Łącznie od stycznia spaliłem z 5gram zioła, przystymulowałem ze trzy razy MPH (45mg jednorazowo) i dwa razy piłem wódkę na imprezach okolicznościowych.
Więc wydaje mi się, że żyję w miarę jak normalny człowiek. Próbowałem SSRI (fluoksetyna), jakoś ze dwa miesiące ciągnąłem ale nie dało to żadnego rezultatu.
Wydaje mi się, że organizm nadal wraca do normy, może za rok o tej porze powiem, że wszystko wróciło do normy...
Co dziwne - nie ciągnie mnie do niczego, ani do palenia, ani do trampka, ani do benzo, ani do alko.
Może jeszcze za wcześnie, bo jeszcze mocno przeżywam przykre doświadczenia których doznałem zaraz po odstawieniu %-D Odstawka była straszna i tragiczna, na przestrzeni czasu wydaje mi się, że dobrze zrobiłem odstawiając wszystko tak prawie z dnia na dzień (jak ktoś zainteresowany to w tym wątku opisywałem jak to się działo); przez to, że rzuciłem to wszystko jednocześnie - zwał,detoks, zejście, ( zwał jak zwał %-D ) było tak drastycznie i dramatycznie przykrym doznaniem, że nie mam nawet ochoty myśleć o tramadolu.
Ciężko było wytrwać - ale warto. Cieszę się, że mi się udało i że nie mam już tego "problemu", to straszne - żyć tylko i wyłącznie tramadolem, myśleć ciągle o ugrzaniu, zwiększać dawki, szukać 'towaru', tracić pieniądze, zdrowie i czas....
Wolę żyć życiem niż tramadolem, polecam każdemu kto zażywa ten szajs zastanowić się nad sensem życia :-) Też miałem wiele wymówek, że niby na wiele problemów mi trampek pomaga - na ból kręgosłupa, na ból kolana, na ból zęba, na depresje, na to, na tamto, na sramto, kurde no - to nie pomaga na nic według mnie %-D Wracajcie do życia ludzie, tramadol odstawcie całkiem, najlepiej jak najszybciej.
Dwa tygodnie nie spałem i mnie szarpało jak bym miał w sobie z 38demonów jednocześnie, wyginało człowieka cały czas %-D ale jak widać po mnie - da się przetrwać.
Napisałbym że mam w dupie ten tramadol, ale w sumie nie mam i nie chciał bym mieć bo znów by mnie ugrzało i wrócił bym do stanu początkowego przez podanie p.r. %-D Więc napisze - wyjebane mam na ten tramadol. Pozdrawiam serdecznie !

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

Legalizacja marihuany nie podoba się meksykańskim kartelom narkotykowym

Rząd federalny przyznał, że stale rozszerzająca się legalizacja marihuany dla dorosłych w USA zmusza meksykańskie kartele narkotykowe do przemyślenia sensu przemytu zioła do Stanów Zjednoczonych.
Rejestracja: 2019
  • 218 / 21 / 0

@up A jak długi ciąg był że takie dramaty? Jeśli można wiedzieć.
Rejestracja: 2019
  • 77 / 8 / 0

Nie będę dokładny, bo było wszystkich substancji bardzo dużo na przełomie ostatnich lat, ale tram jakieś półtora roku. Najpierw było raz na tydzień, później częściej i częściej az pod 2g dziennie. Straszny szajs, tak jak wszystkie narkotyki.
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0

Siema chciałbym się podzielić z wami relacja z odstawieniem Tramalu a więc brałem tramal przez 2tyg w dawkach dziennych 300mg 150mg po 8h znów 150mg. Pierwszy dzień wszystko ok 2 dzień zwała z rana nic się nie chce 23ide spać koszmary takie że się budzilem co chwila wytrzymałem 2 dni i uznałem że jest coś nie tak, i że wcześniej czytałem o koszmarach po trampku dlatego zaczołem od tego że: 1 dzień zjadłem 300mg, 2 dzień nic i bez koszmarów, 3 dzień 200mg jest ok, 4 dzien nic, 5dzien 100mg dalej działa czuć że wchodzi ale słaba faza,6 dzień 50mg nic nie czuć, 7 dzień nic nie wrzucałem. Jedyne to bucha Marii dla pewności i było ok potem normalnie bez ciśnienia i koszmarów aż do dziś gdyż jeszcze miałem 50ml to po co ma się marnować jak fajne jest 😉 nie wiem czy tylko ja mam koszmary po odstawienne ale dałem radę czyli się da ale po 2 tyg raczej organizm się nie uzależni. Może komuś się przyda moja relacja. Pozdrawiam

@Tramal4liver, przeniesiono do wątku o uzależnieniu. taurinnn
Rejestracja: 2018
  • 311 / 37 / 0

@SteroidKing - radziłbym przestać z Tramalem. Ja się trzymam dawek nie przekraczających 700 mg na dobę + różne inne leki takie jak DHC. Jeżeli bierzesz 2g to lepiej zejdź lub zamieć np. oxycontin. Mam nadzieję, że bierzesz jakieś leki na padaczkę. Przy tej dawce nie warto ryzykować!!!
Rejestracja: 2019
  • 1307 / 109 / 0

Bralem tramadol jakis czas temu zanim weszlem na oxy i morfine itp .. dochodzilem do dawek 1700mg-2000mg i jakos nie krecilo mnie to i nie wjebalem sie w tramal na szczescie ..
Rejestracja: 2016
  • 34 / 2 / 0

dochodzilem do dawek 1700mg-2000mg i jakos nie krecilo mnie to i nie wjebalem sie w tramal na szczescie ..

2g/d ale na szczęście nie wjebany :cojest:
Rejestracja: 2010
  • 363 / 62 / 0

Gdyby ktoś jeszcze pytał. Tak, kiedy już możecie znowu spać po detoksowej bezsenności (lub opamiętaliście się zawczasu w pierwszej fazie uzależnienia i możecie jeszcze w ogóle trochę spać po odstawieniu), na początku będą męczące sny, tak samo jest po innych opioidach. Warto jest zmusić się do jakiegoś wysiłku fizycznego, nawet jeśli wydaje się to bez sensu. Organizm naprodukuje naturalnie trochę endorfin, a i sen szybciej wróci do normy.

A nawiązując jeszcze do posta wyżej. Nie wiem co lepsze. 2g tramadolu i niewjebanie, czy szczęście, że zawczasu udało się przejść na majkę / oxy?
Rejestracja: 2019
  • 218 / 21 / 0

mariusz9984 pisze:
[mention]SteroidKing[/mention] - radziłbym przestać z Tramalem. Ja się trzymam dawek nie przekraczających 700 mg na dobę + różne inne leki takie jak DHC. Jeżeli bierzesz 2g to lepiej zejdź lub zamieć np. oxycontin. Mam nadzieję, że bierzesz jakieś leki na padaczkę. Przy tej dawce nie warto ryzykować!!!
Tylko z benzo podwójna korzyść nie wytelepie i podbije.
Posty: 1115 Strona 101 z 112
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość