Tramadol - Tramal Retard na Nie-retard

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 172 / 5 / 0

szybkie pytanie, mam problem z H, pozostaly mi bole po odtruciu i mam tramale (niemieckie) 10 x 150mg, co zrobic zeby pozbyc sie powolnego uwalnniania? rozkruszyc i zrobic bombke? prosze o szybka odpowiedz. aha chce jeszcze do tego dorzucic kode, wiec kiedy po zarzuceniu tramalu wrzucic eferalgan z koda? bardzo pilne bo jutro rano ide do roboty, dzieki i pozdro

• 177 / 1 / 0

Ja zawsze kruszyłem na proszek i waliłem w kapsółce od jakiegoś leku. Działało z Poltramem retard. Nie wiem jak z tym niemieckim, ale powinno być tak samo. Ja bym najpierw kodę zarzucił, a po ok. 1.5-2h tramal. Koda się z O-demetyluje do morfiny, a tramalex wzmocni jej działanie.

Premier Mateusz Morawiecki zasypany pytaniami o legalizację marihuany

Premier Mateusz Morawiecki w nagraniu opublikowanym na swoim profilu Facebook zapytał, “co zrobić, aby nasza codzienność była jeszcze lepsza, a Polska była coraz lepszym miejscem do życia dla wszystkich z nas?”

Użytkownik nieaktywny
  • 172 / 5 / 0

po 2 godz to ja juz kody nie bede czul:( zamierzam wziac 240mg kody i 300mg tramalu, nie wiem czy to cos da bo dzis grzalem H, nie duzo ale zawsze

• 201 / 2 / 0

Jak zwykle niemieccy faszyści utrudniają życie.

?

Użytkownik nieaktywny
  • 61 / 3 / 0

A czy ty pracujesz tak fizycznie i na dodatek grzejesz, to pewnie w pracy tez w przerwie grzales. Czy tak wogole mozna.
Nie wkurwia cie ze caly twoj zarobek idzie na herrrrrrmana

• 271 / 3 / 0

Laaaa... Niemozliwe Oblakany 8-(

Naprawde nic nie da sie zrobic? Bo tak sie sklada, ze ja tez mam te niemieckie retardy :'( :'( :'(

Użytkownik nieaktywny
  • 622 / 5 / 0

[quote="bogor"]
Laaaa... Niemozliwe Oblakany 8-(

Naprawde nic nie da sie zrobic? Bo tak sie sklada, ze ja tez mam te niemieckie retardy ]

To zjedź bez rozgryzania 1g albo więcej. Będzie cię trzymać bania przez 12h :) Ale za to może dłużej się ładować... Gdzieś 2-3h.

Użytkownik nieaktywny
  • 622 / 5 / 0

Update: jakiś czas temu miałem te niemieckie retardy po rozkruszeniu i zapiciu dwoma browarami faza weszła po 30-60 minutach (nie pamiętam) i działało normalnie, tak samo jak kapsułki - o natychmiastowym uwalnianiu.
Użytkownik nieaktywny
  • 15 / 1 / 0

Ostro tutaj ignorancja zajezdza. Czy wy chlopaki nie rozumiecie, ze taki koktail jest zabojczy dla watroby ? Owszem mozna raz tak na sprobowanie jaka jest po tym faza i inne odczucia ale podejrzewam, ze niektorzy z was nie zamierzaja poprzestac na jednorazowym eksperymencie. Jesli juz chcecie cos takiego robic to koniecznie zrobcie sobie testy na enzymy watrobowe !!! Jak na razie nie mozemy sobie pozwolic na wymiane watroby raz do roku.

• 1199 / 1 / 0

Czy ktoś może mi wytłumczyć dlaczeg tramal tak bardzo szkodzi wątrobie ? ale bez browarów
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata