Tramadol - Przedawkowanie

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 744 / 28 / 0

20 lipca 2018Maykel85 pisze:
Tylko żeby Ci na 30% wypisal- wtedy zapłacisz kolo 24zl zamiast ponad 70, dawka 90tki nie 60tki i 2 paki najlepiej ;-) .

Mayke 85 dobre rady mi dałeś biorę rano 350 Tramalu 4mg klona 2mg alpry co prawda fazka słabsza ale halo i tak wzmaacnia
W dzień 300mg Tramalu do tego 2mg klona i 1mg alpry
W między czasie są dorzutki których staram pozbyc

Pozdro
  • 2 / / 0

Miałem styczność tylko dwa razy z trampkiem.Pierwszy raz diazehar 3x50mg tak na początek aby przystosować ciało do uderzenia. kilka dni później umówiłem sie ze znajomym,a że jestem w tym "zawodowcem" to przyjąłem najpierw 2x200mg retard o przedłużonym działaniu.Zapiłem piwkiem bo to była "impreza" która toczyła się dalej. po jakimś czasie dorzuciłem jeszcze 2x200mg zapijając piwkiem.Czułem się jak bym podpisał cyrograf z diabłem nagle po prostu wszystko znikło. Mógłbym w tym momencie zabić kogoś z zimna krwią.I na koniec trawiącej już 7 godzin imprezy dorzuciłem jeszcze 2x200mg. Podsumowując w ten pamiętny dzień przyjąłem 1200mg tramadolu o przedłużonym działaniu zapijając to czteroma piwami i paląc do tego mj. Pod koniec imprezy poczułem się jak prawdziwy bóg,euforia połączona z bardzo silnym działaniem pobudzającym silniejszym niż jakikolwiek znany mi wcześniej specyfik, do tego odczuwałem również działanie podobne do mdm. Byłem wszędzie i chciałem wszystko.Dzień po imprezie nie było mnie już totalnie, przez trzy długie dni zaszyłem się w domu wymiotując i dogorywając już w łóżku.Nie czułem specjalnie klatki piersiowej za to czułem napuchnięty kark,uczucie dotyku było bardzo obce ale przyjemne.To uczucie mógłbym porównać do dotyku bardzo pięknej kobiet.Po trzech dniach agonii czułem jeszcze mocny efekt tego trampka. 72h po 1200mg i czterech piwach to wg mnie najbardziej stracony czas w życiu.Totalnie nie warto było nawet tego dotknąć, NIE POLECAM tego nikomu. Uważam że po prostu nie warto.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Zmodyfikowane genetycznie drożdże wytwarzają THC i CBD

Dzięki inżynierii genetycznej naukowcom z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkley udało się wyhodować drożdże, które produkują THC i CBD - główne składniki konopi. Drożdże wytwarzają też inne kannabinoidy, a do tego opracowana metoda jest tania i daje produkty o wysokiej jakości.
  • 129 / 6 / 0

Czesc mam pytanie
Brałem escitalopram, przez 2 tyg przestałem i juz nie biore. Wiem,ze podczas przyjmowania ssri obniza sie próg padaczkowy i to samo robi tramadol, ale czy nadal jestem bardziej narazony na atak padaczkowy pomimo to,ze przrestalem brac leki? bo mam ochote zjesc juz troche tramca (tak z ~300mg), ale sie obawiam bo nawet nie mam benzo przy sobie.

edit: dopiero zauwazylem,ze dodalem posta w złym dziale :F prrosilbym o przeniesienie.
  • 827 / 32 / 0

@americanexchange ciesz sie ze zyjesz te 4 piwa prawdopodobnie cie uratowaly ja za 2 razem zjadlem 500mg i prawie sie przekrecilem ... za 1 razem tyle samo ale z piwem i nic niepoczulem...
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata