Tramadol - Przedawkowanie

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 744 / 28 / 0

20 lipca 2018Maykel85 pisze:
Tylko żeby Ci na 30% wypisal- wtedy zapłacisz kolo 24zl zamiast ponad 70, dawka 90tki nie 60tki i 2 paki najlepiej ;-) .

Mayke 85 dobre rady mi dałeś biorę rano 350 Tramalu 4mg klona 2mg alpry co prawda fazka słabsza ale halo i tak wzmaacnia
W dzień 300mg Tramalu do tego 2mg klona i 1mg alpry
W między czasie są dorzutki których staram pozbyc

Pozdro
  • 2 / / 0

Miałem styczność tylko dwa razy z trampkiem.Pierwszy raz diazehar 3x50mg tak na początek aby przystosować ciało do uderzenia. kilka dni później umówiłem sie ze znajomym,a że jestem w tym "zawodowcem" to przyjąłem najpierw 2x200mg retard o przedłużonym działaniu.Zapiłem piwkiem bo to była "impreza" która toczyła się dalej. po jakimś czasie dorzuciłem jeszcze 2x200mg zapijając piwkiem.Czułem się jak bym podpisał cyrograf z diabłem nagle po prostu wszystko znikło. Mógłbym w tym momencie zabić kogoś z zimna krwią.I na koniec trawiącej już 7 godzin imprezy dorzuciłem jeszcze 2x200mg. Podsumowując w ten pamiętny dzień przyjąłem 1200mg tramadolu o przedłużonym działaniu zapijając to czteroma piwami i paląc do tego mj. Pod koniec imprezy poczułem się jak prawdziwy bóg,euforia połączona z bardzo silnym działaniem pobudzającym silniejszym niż jakikolwiek znany mi wcześniej specyfik, do tego odczuwałem również działanie podobne do mdm. Byłem wszędzie i chciałem wszystko.Dzień po imprezie nie było mnie już totalnie, przez trzy długie dni zaszyłem się w domu wymiotując i dogorywając już w łóżku.Nie czułem specjalnie klatki piersiowej za to czułem napuchnięty kark,uczucie dotyku było bardzo obce ale przyjemne.To uczucie mógłbym porównać do dotyku bardzo pięknej kobiet.Po trzech dniach agonii czułem jeszcze mocny efekt tego trampka. 72h po 1200mg i czterech piwach to wg mnie najbardziej stracony czas w życiu.Totalnie nie warto było nawet tego dotknąć, NIE POLECAM tego nikomu. Uważam że po prostu nie warto.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Na widok radiowozu pośpiesznie gasili światła w aucie

...co okazało się nie być najrozsądniejszym posunięciem.
  • 211 / 21 / 0

Czesc mam pytanie
Brałem escitalopram, przez 2 tyg przestałem i juz nie biore. Wiem,ze podczas przyjmowania ssri obniza sie próg padaczkowy i to samo robi tramadol, ale czy nadal jestem bardziej narazony na atak padaczkowy pomimo to,ze przrestalem brac leki? bo mam ochote zjesc juz troche tramca (tak z ~300mg), ale sie obawiam bo nawet nie mam benzo przy sobie.

edit: dopiero zauwazylem,ze dodalem posta w złym dziale :F prrosilbym o przeniesienie.
  • 854 / 34 / 0

@americanexchange ciesz sie ze zyjesz te 4 piwa prawdopodobnie cie uratowaly ja za 2 razem zjadlem 500mg i prawie sie przekrecilem ... za 1 razem tyle samo ale z piwem i nic niepoczulem...
  • 3 / / 0

Zarłam tramal hurtowo dopóki nie zajrzalam na heperreala i nie poczytałam o padace. Bez tolerki jadlam po 2g dziennie plus duze ilosci alko i nie czulam sie źle a raczej błogo. Jak tylko się doczytałam się że ludzie po 400mg dostali padaki, a ja po takiej ilości dopiero czułam że żyje to po każdej tabletce filmowałam się że drżą mi mięśnie w całym ciele i kontrolowalam oddech, wszystko jak tylko mogłam. Bez brania benzo. Więc nie wiem czy ta padaka jest po prostu wkrętem, złym bad tripem ale mogę powiedzieć tylko tyle że mam aż tak duże szczescie albo po prostu igram z losem albo padaka nie leży mi we krwi. Jak sie bierze benzo z Tramalem, a potem zabraknie tego benzo to jest bardzo duze prawdopodobieństwo ze dostanie sie padaki nawet z braku benzo, wiec nie wiem juz sama co gorsze, brac benzo z obawy o padake czy nie brac go wcale :pacman:
  • 216 / 19 / 0

@Anaxliza nie ma się nad czym zastanawiać, bierz benzo! Informacje o padaczce nie są wyssane z palca! Lepiej zawsze się zabezpieczyć.
  • 32 / 2 / 0

Dawki Tramalu do 400mg mysle że można brać bez zabezpieczeń. A jak ktoś już bierze więcej to trzeba mieć na uwadze padaczkę, z własnego doświadczenia ci powiem że wziolem nieco mniej niż 1000mg Tramalu bez benzo i skończyło się to mocnym atakiem padaczki po czym rodzina zbierała mnie z podłogi. Wtedy byłem w ciągu i wziolem wszystko co miałem a następnego dnia okropny skręt ;/
Zamiast to sobie jakoś rozdawkowac nie wiem czemu wziolem wszystko co mi zostało. Więc wiec zwalszcza jeśli chodzi o Tramal więcej nie koniecznie znaczy lepiej.
  • 32 / 2 / 0

Ach.. zapomniałem dodać dawki 400mg + oddech się spłyca i zapomina się o oddychaniu. Ja to kurwa nie wiem jak mogłem oddychać 2 razy na minutę %-D
  • 501 / 95 / 0

Przedawkowanie trampka, owszem. To był kwiecień 2016, a trampka brałem z przerwami od początku 2013, a w ciągu od połowy grudnia 2013, czyli od momentu kiedy dowiedziałem się, że Babcia ma raka. Na szczęście z niego wyszła i póki co jest dobrze. Brałem wtedy dawki ok 2 g bez wspomagania się lekami przeciwdrgawkowymi. Jechałem na grób do ojczyma. No i było typowo. Czułem już w samochodzie, że nie działa na mnie dawka, która już dawno powinna mnie robić. No i na cmentarzu w pewnym momencie zorientowałem się, że nie stoję, a siedzę na ziemi i dowiedziałem się, że miałem atak drgawek. Nie dałem się odwieźć do szpitala, bo wiedziałem od czego ten napad. Miałem to szczęście, że nie uderzyłem głową o płytę, a o plastikową doniczkę. Potem był tydzień typowego opioidowego skręta, po czym po ok 1,5 miesiąca zacząłem brać oksykodon. Od tego momentu już zawsze do tramadolu biorę coś na drgawki, czyli albo kwas walproinowy i kwas walproinowy albo diazepam. klona nie wezmę, bo szkoda tak mocarnego środka tylko w celu premedykacji.
  • 501 / 95 / 0

Chodziło mi oczywiście o walpro 500 mg z kroplami walerianowymi 35 ml przed zarzuceniem lub diazepam w dawce 5-10 mg.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata