Tramadol - Przedawkowanie

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 5 / / 0

Wielka Księga Tajemnej Mocy ma dla Ciebie tylko jedno przesłanie : mix tram/koda nie dla Ciebie Podróżniku :-)
Chyba że szukasz bezpośredniej drogi do Krainy Wiecznej Szczęśliwości. :finger: :finger:
[/quote]
rozumiem, nie mam zamiaru go już powtarzać. zażyłem dzisiaj (dwa dni po tym mixie) 200mg trampkarzy i też jakoś dziwnie zaczynam łapać oddech :#: nigdy nie miałem takich problemów po nim. chyba to już nie dla mnie :nuts:

scalono - polymerase

jest coś co może pomóc w takim wypadku prócz naloksonu? i czy jak wpadnę
do apteki nie mogąc oddychać to sprzeadzą mi nalokson? proszę o scalenie jeśli to potrzebne
  • 355 / 53 / 0

kolego w aptece nie mają naloksonu, poza tym jeśli naprawdę było by z tobą źle to nie byłbyś w stanie dotrzeć do apteki

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Sukces money.pl. Allegro usuwa oferty z pudełkami po medycznej marihuanie

Z Allegro zniknęły właśnie oferty opakowań po medycznej marihuanie. To efekt publikacji serwisu money.pl. - Przyjęliśmy, że sprzedaż takich pustych opakowań może służyć do działań mogących naruszać obowiązujące przepisy - tłumaczy Michał Bonarowski z działu PR Allegro.
  • 379 / 17 / 0

Głupota, nie polecanym nikomu alkoholu w przypadku uniknięcia padaczki, efekty są wręcz odwrotne.

Proszę administrację o zweryfikowanie i podpisanie postu osoby wypowiadającej się nade mną, takie porady mogą mogą zaszkodzić zdrowiu potencjalnemu użytkownikowi.
  • 322 / 34 / 1

alkohol na chwile zwieksza prog padaczkowy po czym chwile pozniej go zmniejsza. Dokladnie tak to dziala. Ochrona przed padaczka po 50ml vodka trwa moze 40 minut. Potem spada jeszcze nizej. Równiez wiec nie polecam tego sposobu.
  • 827 / 32 / 0

17 grudnia 2008soultaker pisze:
Zastanawiam się jakie są dawki bezpieczne , a jakie śmiertelne? Biorąc po uwagę początkujących(noobów:), średnich graczy, i starych wyjadaczy (i wiele innyc czynników: waga , płeć itp)%-D Zapraszam do wypowiedzi szczególnie doświadczonych :-p
5g i nawet nieklepnelo...
  • 1347 / 151 / 0

W jednej dawce 5 gram i nawet nie klepnelo? Srednio chce mi się w to wierzyc. Ja zjadłem tego przez 15 lat pare kilo i nawet jak teraz wpadne w kilkudniowy ciag to 1,5-2 gramy podane w jednej dawce czuje mimo wszystko, zawsze czulem w sumie nawet w kilkumiesięcznych ciągach 1,5-2 gramy. Nawet jakbys miał wysoka tolerke na mocne opio to poczulbys działanie na serotoninę i noradrenalinę, czyli lepszy humor i jako takie pobudzenie.

Co do przedawkowania to dla całkowitego swiezaka, nie mającego wcześniej kontaktu z zadnym opioidem 500mg może już być zabójcze, nawet 400mg dla kobiety ważącej 45kg. Niby nie podaje się dawki tramadolu na mase ciala, ale więcej może zjeść gość 120kg niż dziewczyna 45kg czy gość 70kg. Na początku tramal działa mocno opioidowo, czyli przysypiamy, full relaks, odplywanie, uspokojenie etc. Można zasnąć i się nie obudzić.

Jak ktoś ma już jakas tolerke i bral często tramal to solo ciężko go przedawkować, przynajmniej branego solo.
  • 1172 / 92 / 0

Maykel85@ widzę że też Tramalu sobie nie żałujesz ja zawsze lubiałem ten opoid , lepiej niż kodeinę która raz zadziałała dwa razy nie zadziałała. Tramal to dla mnie numer 2 po oksy , zobaczymy jak sprawdzi się DHC. Odnośnie samego Tramalu ja biorę SSRI i dlatego dawki Tramalu biorę niskie 300-400mg może teraz wyjdę powoli na 600mg i obetnę fluvoksaminę z 200mg na 100ng lub /150mg.
  • 744 / 28 / 0

Widzę wszyscy o tym d H C huj następnym razem idę prywatnie do niego I flache wezmę
  • 1347 / 151 / 0

Tylko żeby Ci na 30% wypisal- wtedy zapłacisz kolo 24zl zamiast ponad 70, dawka 90tki nie 60tki i 2 paki najlepiej ;-) .
  • 744 / 28 / 0

Teraz ja się martwię o lekarza panbpielegniarka mówiła że jestem narkomanem i wyludzam recepty i ze to zglosi
:emo:
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata