Tramadol - Przedawkowanie

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 308 / 4 / 0

W sumie nie wiem czego sie spodziewałem 1500 mg %-D dorzucane przez kilka godzin po dłuuuugiej przerwie spowodowało (pewnie) padaczkę i złamany obojczyk.NIE POLECAM :nuts:
  • 3534 / 18 / 0

lufarulez no bez benzo to nie za mądrze postąpiłeś,ale powiem ci ,że sam tak robię hehe.Staraj się tylko po przyjęciu siedzieć albo leżeć tak żebyś nie pierdolnął głową w jakąś szafkę i będzie dobrze.Padaczka nie boli co najwyżej będziesz miał pogryziony język. Osobiście często mam padaki i nawet o tym nie wiem. Najczęstsze objawy to właśnie krwawiący język i ból mięśni jak po treningu na siłowni,ale nie pamiętam nic,po prostu siębudzę.

Kokaina warta 165 mln dolarów na pokładzie. Służby przejęły narkotykową łódź podwodną

Amerykańska straż wybrzeża przejęła łódź podwodną, która przewoziła ponad pięć ton kokainy wartej ok. 165 milionów dolarów – podaje CNN.
  • 7348 / 863 / 0

^
Ja słyszałem, że po ataku padaczki strasznie napier***ją wszystkie mięśnie (co wydaje się w sumie logiczne zważywszy na to, jak taki atak wygląda).
  • 173 / 9 / 0

mnie po napadzie bolało przez dwa dni tak że ledwo się ruszałam
Użytkownik nieaktywny
  • 1364 / 163 / 0

Ja w zyciu nie dostałem padaczki przy Tramalu bez benzo, a nawet 1,5 grama naraz przyjmowałem wtedy.
  • 103 / / 0

u każdego próg jest inny
mnie jebło dopiero przy 3 g bez benzo
  • 629 / 27 / 0

dokładnie, każdy ma inny próg. ja dostałam padaczki po 5g, ale mój mąż często dostawał już po 1 g - 1,5 g.
Użytkownik nieaktywny
  • 1364 / 163 / 0

Czy ktoś z tu obecnych po dostaniu padaczki po tramadolu ktoś ma pisane klony na padaczke? Z ciekawości pytam, ja mam osobiście na co innego pisane
  • 103 / / 0

ja mam inne leki, wpierw depakine, potem tegretol, teraz leviracetam czy jakoś tak
z tego co gadałem z lekarzami, a byłem u kilku neurologów, na długotrwałe leczenie padaki wcale nie tak często się stosuje klony, bardziej jest to ćpuńska praktyka i to bardziej profilaktycznie niż leczniczo
  • 40 / 2 / 0

Zazywam 20 tabletek Tramalu retard 100 do tego 2 klony i nigdy nie miałem napadu padaczki. Nie. wiem jak ktoś może mieć napad po kilku tabletkach.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata