Tramadol - Przedawkowanie

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 308 / 4 / 0

W sumie nie wiem czego sie spodziewałem 1500 mg %-D dorzucane przez kilka godzin po dłuuuugiej przerwie spowodowało (pewnie) padaczkę i złamany obojczyk.NIE POLECAM :nuts:
  • 3534 / 15 / 0

lufarulez no bez benzo to nie za mądrze postąpiłeś,ale powiem ci ,że sam tak robię hehe.Staraj się tylko po przyjęciu siedzieć albo leżeć tak żebyś nie pierdolnął głową w jakąś szafkę i będzie dobrze.Padaczka nie boli co najwyżej będziesz miał pogryziony język. Osobiście często mam padaki i nawet o tym nie wiem. Najczęstsze objawy to właśnie krwawiący język i ból mięśni jak po treningu na siłowni,ale nie pamiętam nic,po prostu siębudzę.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Wypalanie ponad 20 papierosów dziennie szkodzi widzeniu barwnemu

Wypalanie ponad 20 papierosów dziennie może prowadzić do uszkodzenia wzroku.
  • 5253 / 506 / 0

^
Ja słyszałem, że po ataku padaczki strasznie napier***ją wszystkie mięśnie (co wydaje się w sumie logiczne zważywszy na to, jak taki atak wygląda).
  • 173 / 9 / 0

mnie po napadzie bolało przez dwa dni tak że ledwo się ruszałam
  • 1347 / 151 / 0

Ja w zyciu nie dostałem padaczki przy Tramalu bez benzo, a nawet 1,5 grama naraz przyjmowałem wtedy.
  • 103 / / 0

u każdego próg jest inny
mnie jebło dopiero przy 3 g bez benzo
  • 629 / 22 / 0

dokładnie, każdy ma inny próg. ja dostałam padaczki po 5g, ale mój mąż często dostawał już po 1 g - 1,5 g.
  • 1347 / 151 / 0

Czy ktoś z tu obecnych po dostaniu padaczki po tramadolu ktoś ma pisane klony na padaczke? Z ciekawości pytam, ja mam osobiście na co innego pisane
  • 103 / / 0

ja mam inne leki, wpierw depakine, potem tegretol, teraz leviracetam czy jakoś tak
z tego co gadałem z lekarzami, a byłem u kilku neurologów, na długotrwałe leczenie padaki wcale nie tak często się stosuje klony, bardziej jest to ćpuńska praktyka i to bardziej profilaktycznie niż leczniczo
  • 40 / 2 / 0

Zazywam 20 tabletek Tramalu retard 100 do tego 2 klony i nigdy nie miałem napadu padaczki. Nie. wiem jak ktoś może mieć napad po kilku tabletkach.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata