Tramadol - Negatywne skutki zażywania

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 5836 / 617 / 0

To zależy, jakie dawki bierzesz. Ekstrakcji z 2 tabletek faktycznie nie ma sensu robić, ale większa ilość bez ekstrakcji? Wolisz zajechać wątrobę, niż poświęcić 15 minut na ekstrakcję?
  • 1178 / 46 / 0

[mention]Jezus Chytrus[/mention], wiesz, mam tylko paczkę 30szt Poltramu i więcej szybko nie zdobędę. Wziąłem jednego dnia 7, po dwóch dniach 8. Teraz robię przerwę. 3g paracetamolu raz na ruski rok nie zaszkodzą, a wyniki wątrobowe zawsze dobre miałem mimo wielu lat picia.
Zresztą tramadol mnie nie urzekł. Jakbym był w ciągu to bym robił ekstrakcję. Ostatnio to nawet piwa nie piję. Czasem tylko takie smakowe, jedno, góra dwa :)

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

D’Angelo Russell postawiony przed sądem próbę przemytu marihuany

D’Angelo Russell stanie przed sądem za próbę przemytu narkotyków między stanami pasażerskim rejsem samolotowym.
  • 1364 / 159 / 0

12 kwietnia 2018Anabolik pisze:
No deprecha jest niestety nawet po tygodniu już zalazek się pojawią ale jak tu sobie tego odmówić :retarded:
Jak się ma tramal na chacie to nie da się tego odmowic ;-) .

31 maja 2018Demis pisze:
Mam pytanie. Nie chce mi się robić ekstrakcji z Poltramu.

Czy 2 dni przerwy wystarczą by organizm oczyścił się z poprzedniej dawki paracetamolu?
Wystarcza spokojnie 2 dni. 3 gramy parasyfu raz na ruski rok nie zaszkodzi. Tylko nie pij do tego absolutnie zadnego piwa ani ogolnie zadnego alko! alkohol plus paracetamol=smierc dla wątroby!
  • 271 / 20 / 0

To połączenie ogólnie nie jest zalecane ale też legenda która wokół niego narosła opiera się o to badanie: https://aasldpubs.onlinelibrary.wiley.c ... 1840220312 które opierało się na korelacji uszkodzeń wątroby po dużych dawkach paracetamolu z alkoholizmem.
Analiza samej interakcji tutaj zaprzecza silnie tej tezie:
https://bpspubs.onlinelibrary.wiley.com ... 00.00167.x
  • 1178 / 46 / 0

[mention]Maykel85[/mention], dzięki za odpowiedź. Dzisiaj chyba ekstrakcję zrobię bo mi się nie chce z domu wychodzić.
  • 1178 / 92 / 0

31 maja 2018Demis pisze:
Mam pytanie. Nie chce mi się robić ekstrakcji z Poltramu.

Czy 2 dni przerwy wystarczą by organizm oczyścił się z poprzedniej dawki paracetamolu?
Wystarczą.
  • 744 / 28 / 0

Najgorszy efekt uboczny to wytrzeszczone oczy i probleny z odlaniem sie
  • 6819 / 627 / 0

Ja problemu z odlaniem nie mam, ale za to ślinotok nie do powstrzymania .
Szczególnie jak opuszczę głowę i nodduje .
  • 130 / 16 / 1

U mnie tramadol powodował znacznie silniejsze nudności niż jakikolwiek inny opioid. Były one tak silne że przebijały się nawet przez dwie tabletki Aviomarinu, gdzie przy oxy i majce jedna zawsze wystarczała spokojnie. Macie jakieś sposoby jak inaczej można się ich pozbyć?
  • 500 / 43 / 0

Dziwny organizm. Ja nigdy nie miałem nudności. Nie stosuje też żadnych antyhistamin. Poprostu bierz co innego jak Ci nie służy.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata