Tramadol - Negatywne skutki zażywania

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 34 / 2 / 0

@pshemas80

Mysle ze odstawienie Tramalu po tak krotkim zazywaniu nie bedzie tak drastyczne jak opisujesz, zmniejsz dawki przez trzy dni i powinno byc ok.
  • 2 / / 0

@magell, dzięki za info.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Policjanci handlowali narkotykami i pomagali przestępcom

Trzech byłych policjantów z Bogatyni i Zgorzelca zostało oskarżonych o udział w zorganizowanych grupach przestępczych zajmujących się obrotem narkotykami. Według prokuratury mieli też przyjmować łapówki. Grozi im do 20 lat więzienia!
  • 573 / 8 / 0

dlaczego po Tramalu w kroplach na zejsciu? kolejnego dnia rano czy to popoludniu nie mam ochoty w ogole na nic, nawet muzyka mnie mnie nie cieszy, nie mam ochoty na spotkanie, wyjscie z kimkolwiek, nie cieszy mnie to w ogole?
Użytkownik nieaktywny
  • 1364 / 163 / 0

Bo nie masz noradrenaliny odpowiedzialnej za naped fizyczny i serotoniny odpowiedzialnej za samopoczucie psychiczne, które tramal "zabiera". Plus lekki skret opioidowy jeśli dluzej się bierze. Nie jedz tego nie warto, zjadłem tego pare kilo, wiec wiem o czym mowie.

• 1017 / 96 / 0

To co wyżej plus endorfina i dopamina typowo dla opioidów. Plus psychiczne wpierdalanie się, niedługo nawet 3-4 dni po wzięciu będzie kiepsko bo życie na trzeźwo to ciężki kawałek chleba. Potem ciag i wtedy dopiero się poznasz na tym "lekarstwie". Ewentualnie zacznie słabiej klepać i zacznie się zwiększanie dawek (drgawki albo wjebanie w benzo) albo chore mixy do których to się w ogóle nie nadaje ze względu na ten skomplikowany mechanizm działania. Bardzo miło wspominam ale nawet okazjonalnie już nie biorę od kiedy na własnej skórze przekonałem się że bardziej mnie to ryło niż oxy/majka.
  • 744 / 28 / 0

No deprecha jest niestety nawet po tygodniu już zalazek się pojawią ale jak tu sobie tego odmówić :retarded:
  • 29 / 2 / 0

Siema,

czy na zniwelowanie wymiotów i swędzenia podoła Rupafin (rupatadyna)? Zamierzam wziąć 2x10mg do 250mg tramadolu.

Pzdr, mangojuice
  • 9 / 2 / 0

[mention]mangojuice[/mention], na swędzenie tak, na wymioty nie.
  • 499 / 53 / 0

Mam pytanie do osob które biorą tramadol dłuższy czas,ja biore około roku codziennie dawki 400-800,było i więcej ale zszedłem z wiekszych dawek,od jakiegos czasu na fazie boli mnie bardzo głowa,taki migrenowy ból,a jak dojem wtedy Tramalu do ból się nasila, cisnienie mam wzorowe,dzisiaj sprobuje nie brac wcale trapka tylko cos innego,jak bralem do 300mg T na dzień zawsze czułem się dobrze.Miał ktoś podobnie ?
  • 1182 / 50 / 0

Mam pytanie. Nie chce mi się robić ekstrakcji z Poltramu.

Czy 2 dni przerwy wystarczą by organizm oczyścił się z poprzedniej dawki paracetamolu?
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata