Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 1873 / 171 / 0
Cześć!

Mam kilka spraw do poruszenia i chyba zacznę od tego, że otrzymuje arypiprazol w zastrzyku. Konkretnie Abilify Maintena 400mg. Lekarz zalecił mi zastrzyki ponieważ zbyt kombinowałem z braniem leków i po prostu mi nie ufa, że je biorę.

Teraz pytanie. Co można ćpać na tym leku?
Wiem tylko tyle, że mj działa jak powinno, może trochę słabiej.
alkohol jest trochę spłycony.
Pregabalina rekreacyjnie i benzo działają jak powinny, bez osłabienia.
I teraz pytanie. Jedni piszą tak, a drudzy tak. Jak to jest chociażby z MDMA?
amfetamina będzie działać dużo słabiej? Jest jakoś niebezpieczniej dużo?
I ogólnie, co jeszcze mogę brać i będzie działać?

Ostatnia kwestia. Wiem że schizofrenicy wypierają się swojej choroby, ale lekarz nic nie wie o moim ćpaniu. A przerobiłem tego wiele. Jak do niego chodziłem to najczęściej w trakcie objawów psychozy po stymulantach. Na trzeźwo nie mam żadnych objawów ani pozytywnych ani negatywnych. Zero uczucia obserwowania, zero szukania podsłuchów, zero natłoku myśli i tym podobnych. Nastrój też mam zależny od sytuacji. Gorszy nastrój i pustka nie biorą się z niczego? Myślicie że po opowiedzeniu mu wszystkiego zmieni mi diagnozę?
Take DXM and Be Happy
  • 1290 / 353 / 0
MDMA i psychodeliki najslabiej, jesli wcale. Nigdy wiecej sie nie daj wkrecic w takie gowno. Nikt cie przeciez nie moze zmusic.
  • 1873 / 171 / 0
Jak się skończy ta jebana epidemia to idę do lekarza i powiem mu o swoim ćpaniu, że te psychozy były od ćpania, a nie same z siebie. Co prawda pewnie stracę rentę, ale chociaż będę mógł sobie na luzie ćpać.
Take DXM and Be Happy
  • 1311 / 159 / 0
Na czym jest oparty szantaz ze koniecznie musisz dostawac trucizne ?
Rente dostales tymczasowo ? Po prostu zmien psychiatre i udawaj wspolprace i nie bedzie takich akcji jak neuroleptyki forma depot podawane pod nadzorem

Przed wiyta wez ewentualnie to co zapisal zeby byla odmoDzenie
Uwaga! Użytkownik Anabolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1873 / 171 / 0
Oparty jest na tym, że 2 razy trafiłem na OIOM w ciężkim stanie, i nie brałem leków i (nikt nie wie - ćpałem) przez co wpadałem w psychozy.

Mogę tak po prostu odmówić przyjęcia zastrzyku? Powiedzieć że nie chcę go brać i już?

Jak się sytuacja uspokoi to idę lekarzowi powiedzieć prawdę. Że ćpałem i stąd te psychozy. Jak dla mnie to nie schizofrenia tylko po prostu od ćpania. Na trzeźwo jestem całkowicie normalny i nikt nie widzi u mnie objawów schizofrenii. Nie mam omamów, nie mam urojeń, nic mnie nie męczy. Czuję się doskonale. Tylko ćpania brakuje, i to jest największy problem.
Take DXM and Be Happy
  • 858 / 348 / 6
Arypiprazol to największe gówno. Będziesz po tym łaził w ściany. Nie gódź się na to pod żadnym pozorem.

No, chyba że faktycznie masz schizofrenię. Powiedz lekarzowi, że ćpałeś, to dostaniesz stosowny wpis do wypisku ze szpitala i pod żadnym pozorem go nie pokazuj lekarzowi rodzinnemu, bo o głupich rolkach możesz wtedy nawet zapomnieć. Dla Pana tylko hydroksyzyna.

Daj psychiatrze człowieka to znajdzie mu diagnozę.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.