Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 5 / / 0
Witajcie z tego co się orientuję od jakiegoś czasu podają w Polskich szpitalach pacjentom, którzy nie mają odpowiedzi na standardowe leki dożylnie ketaminę- seria przeważnie 8 wlewów (0,5mg/kg w powolnej infuzji) w kilkudniowych odstępach. W Stanach pełno się tego narobiło ( ketamine clinics). Ktoś próbował? Jakieś pozytywy? Słyszałem, czytałem, że sporo osób ma dobre efekty często utrzymujące się miesiącami. Wiem, że jest osobny temat o ketaminie ale nie do końca interesuje mnie jej "rekreacyjne" działanie. Ktoś, coś? Oprócz tego w Pl robią badania Celonu nad donosowa ketą ( esketaminą) ale dostałem info, że przy infuzjach mają dużo lepsze efekty.

Poprawiono brzmienie tytułu. taurinnn
  • 28 / 2 / 0
Na forum nerwica był koleś który kilka lat temu brał ketamine w kilku wlewach i stwierdził że efekt przeciwdepresyjny był słaby.
Uwaga! Użytkownik Merkury nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5 / / 0
Widziałem pacjentkę z myślami samobójczymi, które skasował jeden wlew kety. Będę podpatrywać czy efekt będzie stały i czy zajdzie poprawa.
  • 7 / / 0
Ja miałem 5 wlewów, nic nie pomogło.
  • 3447 / 1100 / 0
W jakich odstępach czasu dawkujecie? Chodzicie prywatnie, ile płacicie. Domyślam się, że efekt zwykle osiąga się mizerny, ale jest to, w przypadku tej substancji, niezwykle osobnicza kwestia, nie wykluczam, że może zresetować pewne połączenia.
Guide do nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
  • 7 / / 0
Gra niewarta świeczki, mówię to jako weteran. Brałem w odstępie 3 dni chyba 5 wlewów i to w większych dawkach.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.