Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Mam pewny problem z dostarczeniem jej. Mieszkam w Angli itp ale mniejsza. Prawdopodobnie będe musiała sie obejść bez niej przez kilka dni 2/3/4. Czy spieprze jej jak na razie miesięczny efekt?
  • 1959 / 223 / 0
W najlepszym wypadku spadnie Ci trochę nastrój, w najgorszym dostaniesz objawy odstawienne, bo wbrew temu co mówią psychiatrzy, to gówno uzależnia. Całe mechanizm działania antydepresantów polega tak naprawdę na uzależnieniu. Ja na twoim miejscu na te 3,4 dni rozłożył sobie tabletki tak, żeby brać np. przez 8 dni po pół dawki, ale zawsze coś przyjmować.
Uwaga! Użytkownik MartwyNarkoman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3054 / 457 / 1
Redukuj jesli masz możliwosc.
Jak odstawiasz nagle to licz się z nieprzyjemnymi (ale znosnymi) efektami ze strony układu nerwowego; trochę za mocno to brzmi, przesadzam, ale chodzi mi o tzw brainzapsy czyli "prądy" przeskakujące w głowie. To raptem maly dyskomfort ale znamienny dla ssri gdy obcinasz dawke lub odstawiasz nagle. Ja to miałem gdy byłem na 20 mg paro i z dnia na dzien skonczyly mi sie leki.

Coś w rodzaju "pykającej powieki", wiesz na pewno o czym mowie ;) Ale to taki 'dreszczyk', prądzik w głowie, krótki przeskok 'napięcia'. Ja tak to sobie zaszufladkowałem.

Mysli samobojczych absolutnie nei miałem. Tak jak kolega wyzej mowi- moze Ci spasc nastroj i poczujesz "stare" samopoczucie, ale raptem jego echo, jesli w ogole
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.