Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Witam, jestem trzeźwiejącym alkohlikiem od 10 miesiecy, od tego czasu biorę w/w leki, ale przytyłem ,spadło mi libido,siur nie chce stać . Po prochach nie chce mi się pić ( piłem ze 20 lat) , jakoś daję radę, ale może by coś zmienić? doktorka kazała odstawić Fluxemed , że to ptak po tym słabo staje, bierze ktoś podobną mieszankę ? pozdro
  • 3422 / 1070 / 0
Zamiast fluoksetyny może wyciszający trazodon, który również jest antydepresantem, często wykorzystywanym przy leczeniu uzależnienia od alkoholu, a i również poprawia libido. Lub bupropion, keton, stosowany antydepresyjnie i przy odstawianiu nikotyny, po nim to się jeszcze bardziej chce i nie ma problemów z erekcją.
Guide do nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
  • 1279 / 121 / 0
Po samej fluoksetynie wszystko wróci do normy, ale można przyśpieszyć ten proces jw tranzadon na noc może pomóc także w kwestii snu i lęków alternatywnie mirtazepina/mianseyna.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.