Zapomniałam co brałam...

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 8 / / 0

Hej, wrzucam temat do pozostałych, bo nie wiedziałam, gdzie go skategoryzować. Proszę moderatora o ewentualne przeniesienie.
Otóż, kiedyś mój luby zamówił dla nas tabsy z neta. Przydało nam dwie czerwone tabletki, po których był taki odlot, którego nie zapomnę do końca życia i chętnie chciałabym przeżyć, to jeszcze raz. Przełknęliśmy je i dosłownie po kilku minutach rzucilismy się na siebie jak zwierzęta. Seks był wspaniały. Co tu dużo mówić. Cała noc, ostrej perwersyjej zabawy, bez ograniczeń.
Jeśli wiecie, co to mogło być, albo macie jakiś inny pomysł czym mogłabym to zastąpić, to proszę o propozycje.
Pozdrawiam, N.
  • 2186 / 748 / 1

Jakieś szczegóły? Wielkość tabletek w mm, jakiś napis? Jak wyglądał blister, czy to był całkowity under/rc?

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Lubaczów: 14-letni uczeń schował marihuanę w pistolecie na kulki

Policjanci ujawnili trzy woreczki z marihuaną w pistolecie na kulki, który do szkoły przyniósł 14-latek.
  • 4043 / 487 / 11

Kurwa laska, nawet nie wiesz co bierzesz.
Zobaczysz, trafisz kiedyś na takie piguły, że pożałujesz że je wzięłaś.
To nie to co kiedyś, dziś kupno tablet to jak ruletka.
  • 7139 / 676 / 0

Patrz co bierzesz bo w innym razie ktos doleje ci do drina GBL i obudzisz sie nago u jakiegos faceta .
  • 702 / 52 / 0

^ jak się obudzi to chyba dobrze. gorzej jakby sie nie obudziła %-D
  • 8 / / 0

Wyjaśniam, że nie pamiętam co brałam ponieważ to było z 6 lat temu. Z tym człowiekiem nie mam już kontaktu by móc się jego dopytać. Pamiętam tylko tyle, że w blistrze było dwie tabletki, czerwone. Zamawiał je z jakiejś strony na necie. Wtedy mało się słyszało o dopach, tak mi się przynajmniej wydaje.
Dziękuję za troskę, o moje zdrowie. Wiem co biorę, staram się weryfikować, co jest czym. Dbam o swoje zdrowie, ale lubię się też bawić. A na imprezy w zmienionym stanie umysłu nie chodzę, w domu czuje się bezpieczniej.
  • 429 / 49 / 0

opisz coś z pikantnych szczegółów to będzie łatwiej nam zidentyfikować substancję
  • 8 / / 0

Brałam różne piksy, ale nigdy nie zadziałały jak te, których szukam. Weszły po około 5 minutach od połkniecia, nie zdążyłam łóżka pościelić A już myślałam, o seksie :)

Edit: Były okrągłe (scalone z niezaakceptowanego posta pod postem - GG Allin
  • 1753 / 216 / 0

[mention]natinul[/mention] - zapoznaj się proszę z regulaminem oraz zasadami netykiety. + dwie informacje z racji krótkiego stażu na forum
* Na początku użytkownicy przechodzą okres weryfikacji i ich posty są oceniane oraz ew. publikowanie. Trwa to do jakiegoś tam etapu (chyba po tym jak zaakceptuje Ci ktoś 10 czy tam 30 postów [nie pamiętam - sprawdź sobie] i wtedy już normalnie posty wrzucasz i sama nimi zarządzasz.
TYM SAMYM wklejanie tego samego posta blisko 10 razy oczekując na akceptacje wcale tego procesu nie przyśpieszasz, a nawet go spowalniasz + wkurwiasz
* Nie rób proszę burdelu i zachowaj powszechne zasady netykiety, np. posty pod postem są nie do przyjęcia, wygląda to tragicznie.
  • 8 / / 0

Przepraszam, myślałam, że aplikacja mi się zawiesiła. Dziękuję.

[mention]natinul[/mention]:
Nie cytujemy posta, do którego odpowiadamy jeśli jest on ostatnim postem w wątku. A tym samym znajdować się będzie i tak nad Twoim postem (tworząc zgrane kontinuum.

+Regulamin dla Ciebie: regulamin-serwisow-hyperreal-info-t52794.html

[mention]josef[/mention]:akceptując jej post mogłeś go od razu wyedytować :P
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2018 przez GG Allin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięcie cytatu+notka edycyjna
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata