Zapomniałam co brałam...

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 98 / 4 / 0

Pierwsze co mi przyszlo do glowy do adderall, chwile pozniej rzecz jasna jakis tutejszy odpowiednik, choc mysle ze potrzeba dluzszego wywiadu.
A wiec, jak z serduchem bylo, pamietasz taki "szczegol"? :-D
  • 8 / / 0

Hehe, biło szybciej. :) nie wiele pamiętam, wiem. Rozumiem że dosyć to utrudnia sprawdzę, dlatego się poddałam i chyba po prostu spróbuje MDMA. Tylko wydaje mi się że jak je kiedyś brałam, to raczej byłam tulaśna niż pożądliwa. :)

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Podrzucił narkotyki koleżance - został zatrzymany

Policjanci z białostockiej "patrolówki" zatrzymali 21-latka, podejrzanego o posiadanie narkotyków, które miał podrzucić koleżance.
  • 2 / / 0

Apropo adderallu, ktoś coś?
  • 838 / 68 / 0

Kurwa gdzie ja wczoraj schowałem samarkę ? %-D
Hmmm a co było w tej samarce %-D .
  • 2426 / 492 / 0

Skoro to było ładnych kilka lat temu to może piguły z pierwszych legalnych smartów? BZP + TFMPP, były też pakowane po dwie tabletki.
bzp_tfmpp.jpg

OT: Kurde, tak sobie myślę przez pryzmat czasu i zastanawiam się czy to dobrze czy źle, że w latach legalnych smartów człowiek wpadał tam po szałwię raz na ruski rok i na dupościsku, kiedy nie było jak ogarnąć palonka kupowało się tamtejsze kanna.
Niedane mi było skosztować wspomnianych piguł, byłam święcie przekonana, że na pewno jakieś niekopliwe... moje zainteresowanie nimi było praktycznie żadne. Tymczasem jest 2018 i człek, jeśli naprawdę danego dnia mocno chce się naćpać, nie gardzi nawet 50-tą pochodną tamtych dopów żenioną x razy. Do czego to doszło.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 838 / 68 / 0

Niektóre piguły ze smartów np. te na bzp czy pFPP potrafiły porobić bardzo grubo. Były jeszcze takie z LSA w środku i trzeba było zjeść ich całą paczkę.
OT: jw stawiam na pFPP, TFMPP, bzp lub coś w tym stylu.
  • 8 / / 0

misspill pisze:
Skoro to było ładnych kilka lat temu to może piguły z pierwszych legalnych smartów? BZP + TFMPP, były też pakowane po dwie tabletki.
bzp_tfmpp.jpg

OT: Kurde, tak sobie myślę przez pryzmat czasu i zastanawiam się czy to dobrze czy źle, że w latach legalnych smartów człowiek wpadał tam po szałwię raz na ruski rok i na dupościsku, kiedy nie było jak ogarnąć palonka kupowało się tamtejsze kanna.
Niedane mi było skosztować wspomnianych piguł, byłam święcie przekonana, że na pewno jakieś niekopliwe... moje zainteresowanie nimi było praktycznie żadne. Tymczasem jest 2018 i człek, jeśli naprawdę danego dnia mocno chce się naćpać, nie gardzi nawet 50-tą pochodną tamtych dopów żenioną x razy. Do czego to doszło.
To chyba to ! <3
  • 4 / 1 / 0

Też pomyślałem o diablo, ale raczej tego już nie dostaniesz. Gdybym celował w tego typu przeżycia raczej brałbym N-metylenoamfetamine/Krystynę, lub N-metylenokatynon/metkat/efedron, może z dodatkiem jakiego empatogenu(pixy, czy coś), albo coś co pasuje nazwą do tego: 3/4- x x c/a( 3cmc, 3fa, 4fma).

Mnie raczej zastanawia dlaczego płeć na hypku u kobiet jest określana słowem "dziewka". Wiecie, że ten archaizm kiedyś oznaczał płatną gospodynię, taką może raczej kurę domową do wynajęcia, w której zakres obowiązków zazwyczaj wchodziło też zaspakajanie seksualnych potrzeb swojego szefa? Później od tego słowa wzieło się dzisiejsze określenie "dz*wka".
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata